Voormalig temp-meiden deel 4

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Mosa1982, 7 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. djaar77

    djaar77 Fanatiek lid

    5 okt 2008
    2.642
    0
    0
    meiden mijn excuses !!!

    ik heb geprobeerd zo veel mogelijk bij te lezen maar het lukt me gewoon niet.

    zodra ik tijd heb kom ik hier een uitgebreid verslag doen van onze belevenissen.

    knuffels en tot snel
     
  2. Mosa1982

    Mosa1982 VIP lid

    19 jul 2008
    11.130
    1
    0
    Gelderland
    Pookie, gefeliciteerd met je vader! Hebben jullie het gezellig gehad daar?

    Loe, ik vond de aflevering van Louis Theroux gisteren ook minder leuk hoor, wel grappig maar niet meer dan dat. Dan hou ik meer van zijn serieuzere documentaires.

    We hebben ooit ook luxaflex gehad, maar idd een ramp om dat schoon te houden! Hopelijk hangt je vriend ze snel op ;)
    Zijn jullie er eigenlijk al over uit welk trouwkaartje jullie gaan versturen?

    Ik heb het 'Oei, ik groei'-boek zelf, en vind het wel heel interessant, maar ik moet zeggen dat ik er al een tijdje niet meer in gelezen heb :) Als je erin leest, dan is het ook wel herkenbaar dus in die zin vind ik het wel nuttig, maar je zou eens op www.oeiikgroei.nl kunnen kijken voor meer info.

    Haha, grappige foto :D Wat een leuke lampjes hebben jullie in de boom!

    Djaar, hopelijk is alles wel goed met jullie?!

    Sterre, je zult wel pas morgen weer langskomen, maar ik ben benieuwd naar je tempkaartje! Hopelijk een duidelijke eisprong gehad!

    All, mijn ouders kwamen aan het einde van de middag even langs, en ze hebben meteen meegegeten, was gezellig.

    De laatste paar dagen begint Veda 's avonds al te huilen als we met haar naar boven lopen. In bed huilt ze dan heel hard, dat zijn we helemaal niet van haar gewend. Als één van ons er weer naar toe gaat, dan is ze meteen stil, het lijkt wel of ze het beneden veel te gezellig vindt om naar bed te gaan. Herkenbaar voor iemand, overdags gaat ze wel heel makkelijk slapen maar sinds een paar dagen 's avonds niet meer. Ik vind het heel lastig of we haar dan moeten laten huilen of dat we er heen moeten gaan.
    Zielig is het wel, Veda is helemaal geen huilerd en dan is het zo sneu om haar op deze manier naar bed te brengen ;)
     
  3. Mosa1982

    Mosa1982 VIP lid

    19 jul 2008
    11.130
    1
    0
    Gelderland
  4. Loe

    Loe Niet meer actief

    Heb dat bericht net ook gelezen, staat hier ook op zw.pagina. Gatverdamme, je moet er echt niet aan denken. Al stel je je open met modern mannen op een kdv, krijg je dit weer. Echt heel erg voor de kindjes en hun ouders. Verschrikkelijk.

    Wat je zou kunnen doen, met Veda huilend in bed......gut ik weet t met die van ons al niet. Die wil dus oook niet naar bed nu, en het resultaat zie je onder d ekerstboom. T gaat de hele dag al zo. krijsen in bed. Sprongetje? (zei zij bijdehand). Zou haar misschien toch bij me nemen, maar niet teveel dagen, dat ze er niet al te gewend aan raakt. Zou denken dat dit tijdelijk is toch......
    Alhoewel ik werd er vroeger ook niet uitgehaald, kon volgens mij krijsen wat ik wilde. Was ik ook wel weer ouder denk ik, anders zou ik het me niet herinneren. Dus dat gaat niet op.
    Knuffel voor Veda!

    Mooi lichtjes in onze kerstboom? Zijn van die kaarslichten, vinden we mooier dan die kleine die je nu meestal hebt. Lekker ouderwets.
     
  5. Mosa1982

    Mosa1982 VIP lid

    19 jul 2008
    11.130
    1
    0
    Gelderland
    Ik ga straks wel even de persconferentie kijken over die ontuchtzaak, hopelijk valt het, voor zover dat kan, nog iets mee!

    Uiteindelijk hebben we Veda vanavond laten huilen, maar ik voel me er zo niet prettig bij. Toen ze ook stil was, hoorden we haar nog echt een beetje nasnikken, heel zielig.
    Maar we hebben al bedacht dat één van ons morgen eerst even met haar in de schommelstoel gaat zitten voor we haar in bed leggen. Nu begint ze dus al met huilen als we naar boven lopen (gek is dat, overdags doet ze dat absoluut niet), dus dan eerst een paar minuutjes rustig zitten voor we haar in bed leggen. Misschien dat dat helpt. Maar het zal idd wel met een sprongetje of één of andere fase te maken hebben, maar het blijft toch lastig hoe het beste te handelen in zo'n situatie.

    Het lastige van uit bed halen, dat hebben we gisterenavond geprobeerd, is dat ze dan meteen weer vrolijk is, maar zodra je haar weer in bed legt, dan begint het weer van voren af aan, dus ook niet handig. Maar in ieder geval fijn dat we een plan hebben voor morgen en wie weet is het weer net zo plotseling voorbij als dat het begon.

    Ligt L al in bed inmiddels? Hoe slaapt hij nu eigenlijk 's nachts?
     
  6. tijgertje23

    tijgertje23 Fanatiek lid

    28 okt 2006
    2.378
    0
    36
    Vrouw
    Huis mama 24/7
    Haaksbergen
    Hoi Mosa

    T heeft het soms ook bij ons
    dan leggen we hem in bedje
    en dan schreeuwt/huilt hij net zolang tot we hem uit zijn bedje halen
    en dan blijft hij zo'n half uurtje beneden en ff wat drinken
    en dan gaat ie weer in zijn bedje
    En begint het zo weer en toen gingen we gewoon wachten en tot zo'n 30 min was het ineen keer stil

    Maar weet je ik denk ook dat je dat niet al te vaak moet doen omdat ze dat snel oppikken van o als ik huil of wat halen ze me toch beneden die van ons dan
    Ik bedoel het goed hoor :)
    Maar die van ons is het nog niet zo lang begonnen ik denk zo'n 4 dagen geleden en nu willen we dat ritme weer een beetje goed doen

    All alles goed met jullie en hebben jullie de kerstboom ook al staan
    Wij zijn naar de kerstmarkt geweest en hebben voor T een kerstpakje gekocht zooooooo schattig ding

    Ben naar de tandarts geweest en heb idd een kaak ontsteking en heb een kuurtje gekregen en volgende week woensdag terug komen dan gaat mijn noodvulling eruit en repareren ze me tand/kies
    Heb ook gevraagd voor T wanneer hij kon gaan maar als hij 2 en een half jaar was eerst om te kijken en te wennen aan het idee enz......
     
  7. Loe

    Loe Niet meer actief

    puf, nou L. ligt gewoon hier op de bank.:) Op de wipper, ingebakerd en wel. En inmiddels in slaap gevallen. Speen uit, en maar knorren. ;)Als ik hem nu in bed ga leggen, wordt hij wakker en begint het huilen weer van voren af aan. Voor dat uurtje heb ik het er eerlijk gezegd niet zoveel zin in.:( Kan me (en dat hoop ik dan maar) niet voorstellen dat zo'n kleintje al hieraan kan wennen?

    Wat jij dus nu hebt, tja, dat vind ik dus ook zo moeilijk.:( Wen je ze eraan, en wat is het beste voor je kindje uiteindelijk? Ik weet t gewoon niet. Misschien dat anderen hier kunnen vertellen wat ze doen?:( Ik doe nu bij L. maar wat hij prettig vindt, omdat ik dus maar hoop dat hij er niet aan went nog op deze leeftijd. ;)

    En wat betreft slapen 's nachts.......hij heeft gisteren doorgeslapen, maar wel met kermen en kleine pruttelbuien rond 3 en rond 5 uur.:) Vannacht om half vijf ging de krijskraan open vanuit het niets!:$ Dat is zo apart met overdag. Uit het niets echt op volle sterkte het geluid open! Je schrikt je wild 's nachts en geduld is er dus niet bij haha. Maar vannacht dus half vijf. We geven hem dan wel weer (minder) voeding om de gebruikelijke zeven uur, om hem toch in zijn ritme te laten. De nacht voor deze nachten was het half drie. Er begint dus wel wat te rommelen, ik hoop dat hij echt binnen niet zo'n lange tijd echt door gaat slapen. Hij krijgt de laatste voeding om elf uur en de volgende dan om zeven........zou toch moeten kunnen......denk ik.
     
  8. BabyD

    BabyD Fanatiek lid

    30 jun 2010
    1.289
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Sanne, echt vervelend wanneer je niet weg kunt dan he omdat ze gewoon die slaap nodig hebben.. Ik ga nu 1x in de 2 weken een hele middag weg, wil het toch ook niet missen hoor weekenden gaan we ook amper nog weg. Hoe laat sliep Feli 's ochtends anders dan?? D gaat pas kwart voor 11 naar bed 's ochtends! Slaapt ook nog maar een uurtje 's ochtends.
    Heb je nog genoeg ruimte op je pc staan?? Ik had een x dat internet het zooo traag deed en dat kwam omdat er teveel foto's op stonden........ Dus wat mappen naar andere schijf gezet en toen deed internet het ook weer.

    @ Mosa, heerlijk dat Veda zo makkelijk is met slapen. Oh lees nu dat ze nu 's avonds huilt... D heeft het alleen als ze te lang beneden geweest is dan is ze overprikkelt misschien is dat het ook met Veda? Of ze wil langer beneden blijven ja. Het zal ook wel weer een sprongetje zijn. Zou het ook zo doen zoals jullie morgen willen doen, haar even rustig houden en dan naar bed.. Ik kan er niet tegen he om mijn meisje te laten huilen, laat haar zelden huilen.. Maar als ze overstuur raakt haal ik haar gelijk uit bed.
    Oh mijn....... wat erg zeg dat iemand zoiets kan doen met (zelfs de kleinste) kinderen.. Ik vind het zo verschrikkelijk, hoe haalt iemand het toch in het hoofd!!

    @ Hanna, hahah ja poepen om uit bed te komen :p . Weet niet of het hier zou werken want soms ruik ik het niet eens als ze in dr slaapzak ligt :p .

    @ Afrola, fijn dat jullie een gezellige dag hadden. Zielig dat ze zich zo voelt, niks aan.

    @ Salapio, D heeft nu forlax voor het poepen want de lactulose deed niks en ze durfde volgens mij op laatst niet meer te poepen... Was ook zo hard en echt dik.. M'n moeder zei zelfs nog dat het volwassen keutels leken. Dus echt een aanrader hoor die forlax. D kan nu normaal poepen.
    Ben benieuwd wanneer hier de verlatingsangst zal komen.. Ik vind het nu wel makkelijker gaan allemaal alleen dat weggaan en haar genoeg te laten slapen is een probleem. Verder is ze wel een makkelijke baby.

    @ Pookie, lieve foto! Mooie kerstboom ook.

    @ Loe, mooie boom hebben jullie ook en lieve L :D .

    @ Djaar, geeft niks we weten allemaal hoe druk het is met een beeb! Ben wel benieuwd hoe het met jullie gaat :) .



    Zo ik heb de kerstboom vandaag opgezet! Zou het eerst niet doen maar heb er geen spijt van, is toch wel heel gezellig zo :) . Zometeen bed maar opzoeken.
     
  9. Mosa1982

    Mosa1982 VIP lid

    19 jul 2008
    11.130
    1
    0
    Gelderland
    Tijgertje, thanx voor je reactie :)
    T ook in zo'n fase dus ;) Nou, hopelijk duurt het niet te lang!

    Leuk, een kerstpakje voor T! Zal vast schattig staan. Gisteren kwam er een kerstman naar Veda toe, maar Veda moest er weinig van weten :) De kerstman zei al tegen haar: vrienden zullen we dit jaar niet worden hè? :D

    Poeh, een kaakontsteking, wat vervelend! Hopelijk slaat de kuur goed aan en valt het volgende week mee! Succes/sterkte alvast!
     
  10. BabyD

    BabyD Fanatiek lid

    30 jun 2010
    1.289
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Tijgertje, beterschap met je tand/kies!! Lief zo'n kerstpakje!

    @ Loe, nee hoor L went er nog niet aan. D heeft tot 4 maanden beneden in de kinderwagenbak geslapen!! Toen overstap naar haar eigen bed en geen verschil met slapen! Net alsof ze er altijd geslapen had, ze sliep er wel 's nachts maar verder altijd beneden. Nu ook slaapt ze makkelijk ergens anders in dr camping bed terwijl ze niet vaak in dat camping bedje ligt.
    "Maak het voor jezelf maar het makkelijkste dan ben je het gelukkigste en je kind dus ook" zo denk ik altijd maar.
     
  11. tijgertje23

    tijgertje23 Fanatiek lid

    28 okt 2006
    2.378
    0
    36
    Vrouw
    Huis mama 24/7
    Haaksbergen
    Oja T kan ook weer iets nieuws

    Hij vreet de box op een hoek is zowat afgeknaagd
    we houden hem nu extra in de gaten man echt gevaarlijk
    en elke keer 1 triljoen x zeggen nee thijmen dat mag niet
    en toch doen he en dan kijkt hij zo lief met dat koppie
    Erg he

    Graag gedaan Mosa Ik denk ook dat ze in een sprong zitten
    Morgen ff in me boek kijken van oei ik groei
    misschien dat daar nog wat tips in staan

    All ik ga slapen morgenvroeg er weer uit 06.00 uur dan begint de eerste alweer
     
  12. Mosa1982

    Mosa1982 VIP lid

    19 jul 2008
    11.130
    1
    0
    Gelderland
    Loe, ik denk dat L nog te jong is om echt te wennen aan dingen hoor, daar zou ik me nog geen zorgen over maken als ik jou was en het idd allemaal zo prettig mogelijk maken voor L.
    De nachten zijn nog een beetje rommelig dus, hopelijk duurt het idd niet al te lang meer voor hij doorslaapt!

    Ik merk dat Veda al wel op een leeftijd is dat ze na 2 keer al aan iets gewend is, dus daar moet je wel mee oppassen. Het fijne is wel dat ze ook weer snel aan iets anders gewend raakt, en ze kan natuurlijk best een keer 's avonds moeite hebben met in slaap vallen. Maar omdat het nu al iets van 3 avonden op een rij is, wil ik geen verkeerde gewoonte kweken. Maar achteraf viel het huilen vanavond wel mee, dus misschien is het alweer achter de rug.

    BabyD, sinds Veda bijna alleen nog maar vast voedsel eet en bijna geen flessen meer krijg, is de poeplucht niet te missen hoor :D Mèn, wat kan zij stinken :)

    Fijn dat het poepen nu zo goed gaat bij D, want dat is me een gedoe geweest hè?!

    Zo, bijna persconferentietijd en dan bedtijd, we willen proberen rond half 11 in bed te liggen. Sinds ik zwanger ben, heb ik veel meer slaap nodig anders kom ik heel moeilijk uit bed 's ochtends :)
    Slaap lekker allemaal!
     
  13. BabyD

    BabyD Fanatiek lid

    30 jun 2010
    1.289
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Tijgertje, en wie komt 6u?? Hier is het 8u, kwart over 8. Kan haar zo laten liggen tot 9u!
    Erg zeg dat hij de box op eet, moet er ook nog wel om lachen maar goed is anders ja.

    Toch wel handig zo'n "oei ik groei" boek, alle kindjes hebben toch wel dezelfde trekjes rond bepaalde periodes..
     
  14. BabyD

    BabyD Fanatiek lid

    30 jun 2010
    1.289
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Mosa, hahahah ja ik ruik het van D ook wel, maar in een slaapzak zit die lucht gewoon opgesloten denk ik :p . D ruikt precies zoals mijn man :) . Verschrikkelijk :) . Maar ze kan gelukkig weer poepen dat was wel een ramp ja vooral omdat ze niet eens meer durfde en de keutels waren zo dik en hard :( .
    En dan zit je ook wel in de goede tijd van het jaar om je bed vroeg uit te komen hé. Helpt ook niet mee dat het zo donker is..


    Weltrusten allemaal, ik ga ook afsluiten.
     
  15. Mosa1982

    Mosa1982 VIP lid

    19 jul 2008
    11.130
    1
    0
    Gelderland
    Tijgertje, ik ben even te lui om zelf te zoeken, maar er bestaan van die beschermrandjes voor boxen/ledikantjes, speciaal voor kindjes die hun tanden in de rand zetten. Misschien even googlen of op de prenatal-site kijken ofzo?
    Lijkt me wel heel belangrijk om er wat aan te doen!

    Wat ik ook nog aan jou wilde vragen. Ik ben een beetje aan het rondkijken voor een duo-kinderwagen, dat lijkt me toch het handigst. Hebben jullie er zo eentje?
     
  16. Loe

    Loe Niet meer actief

    Thanx babyD!
     
  17. Mosa1982

    Mosa1982 VIP lid

    19 jul 2008
    11.130
    1
    0
    Gelderland
    Hahaha, hier moest ik om lachen :D ;)

    Dat helpt idd niet mee met opstaan, dat het 's ochtends zo donker is, maar 's avonds eerder naar bed gaan dan normaal scheelt wel. Maar daar hebben we soms nog een beetje moeite mee, ik ben ook echt een avondmens.

    Weltrusten!
     
  18. Sterre82

    Sterre82 VIP lid

    23 sep 2008
    8.211
    3
    0
    In de wolken
    Hey meiden, even snel nog voor het slapen gaan..
    Pff hier nóg steeds geen ei! :( Ik word er een beetje moedeloos van en snap ook niet hoe dat kan. Ik had echt een posi-ovutest donderdag maar die temp stijgt gewoon niet ... Nou maar weer hopen dat m'n temp morgen wél gestegen is.

    Slaap lekker en tot morgen!
     
  19. Salapio

    Salapio VIP lid

    15 jan 2007
    13.917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Pookie, whahahaha mooie foto :D

    Hanna, was het spel leuk?

    Mosa, fijn dat jullie je weer beter voelen. Zou het niet weer een sprong kunnen zijn (toch het boek er weer eens bijpakken :D)? Klinkt echt als een soort verlatingsangst en uittesten hoe ze jullie het snelste weer in dr kamer heeft. Ik zou aankijken wat er gebeurt als je haar even laat huilen (as in 10 min). Hoewel: valt ze wel direct in slaap als je er even naar toe gaat en dr een aai/knuffel/zoen geeft? Want dan weet ik het ook niet wat ik zou doen ;). Goed idee: eerst even in de schommelstoel: duidelijk maken dat het bedtijd is. Misschien een beetje bolleke aaien in bed? Liedje zingen? Hoe oud is veda als dr br/zu komt? Hier geen duowagen en nauwelijks gemist. Zou ik nu snel zwanger raken zou ik het denk ik ook niet doen: zou T in rugdrager dragen of de kleine in de draagdoek. M was 2j2m toen T werd geboren. Ik zou alleen een duowagen aanschaffen als de oudste niet kan lopen (denk ik). Als ik zo'n ding zou kopen zou ik denk ik voor een phil en teds gaan: nemen niet zoveel ruimte in (al is het kindje dat onderin zit wel een beetje zielig :D)

    Loe, maar als L dan eerder wakker wordt voor een voeding, heeft ie niet gewoon honger? Of wil ie dan ook niet de fles? Ik zou in dat soort gevallen niet te strak vasthouden aan een schema. Maar goed, hier nooit met schema's gewerkt, nog steeds niet ... Of inderdaad lekker inbakeren op de bank. Je hebt ook van die hangmatjes voor in de box, misschien vindt L dat lekker? En zelf vermaken is vaak echt nog een kwestie van een minuut of 10 hoor. Ik had mazzel: zowel M als T waren/zijn heel goed in. Maar als kindjes te vroeg wakker worden en misschien al een beetje trek hebben, dan zijn ze waarschijnlijk niet in hun hum, dus dan gelden er (denk ik) andere regels/gebruiksaanwijzing. Hier wel in ieder geval :D. Nee hoor kunnen ze nog niet aan wennen, of misschien wel, maar ik zie het dan dat je ze aanwent dat als ze het moeilijk hebben dat jij er voor ze bent. Niet iets verkeerds toch om aan te leren? Kijk op deze leeftijd weet je echt niet wat er aan de hand is en manipulatie doen ze nog niet aan hoor, dus dan lekker troetelen en poedelen. Probeer je eigen verwachtingspatroon daar ook op in stellen, dat scheelt denk ik al 50% van de vermoeidheid en de stress. En knap hoor dat hij nu al zo goed slaapt! Maar ook daarbij moet je niet te veel verwachten/hopen: met name het eerste jaar kunnen ze hun 'schema' continu omgooien. T sliep tot 4 maanden supergoed, daarna tot nu vreselijk, nu gaat het dus weer veel beter (met uitzondering van gisteren :D). En ook M doet het wisselend: eerste jaar drama, tweede jaar super, derde jaar wisselend, gaat de laatste twee nachten weer goed :)

    Ik heb Oei ik groei. Ik vond het prettig omdat ik dan een verklaring had voor moeilijke fases van M. Maar het kan ook onzeker maken: ontwikkeling wordt namelijk beschreven aan de hand van dingen die ze vanaf een bepaald moment theoretisch zouden moeten kunnen (losse stapjes met 6 maanden bijv ...). Als je dat met een flinke korrel zout kunt nemen is het een fijn boek. Overigens is de theorie niet onomstreden: ontwikkelingsfasetheorieën zijn er te over, maar dat ze zo vaak van die fasen zouden hebben en dan met die precies omschreven vaardigheden ... dat gaat wat ver. Ik gebruik die lijstjes gewoon als een overzichtje van wanneer M en T wat kunnen (in het kader van leuk voor later).

    Aaaah lieve foto! Als je hem nu ophangt aan de schouw is het helemaal een ouderwets plaatje :D

    Ach gossie, jij kon krijsen wat je wilde? Hoe vond je dat? Ik werd altijd getroost en gepoedeld. Ik moet zeggen dat ik daar hele fijne en veilige herinneringen aan heb. Maar heb wel eigenlijk mn leven lang moeite met alleen in slaap vallen :D

    Djaar, zwaai en knuf terug!

    Tijgertje, vervelend van je kaakontsteking. M gaat in jan voor het eerst naar de tandarts, maar ik denk niet dat ze dr mond gaat opendoen :D. Er zijn idd van die speciale randen, bij Ikea. Maar die paste niet op ons prenatalbedje. Dus hier staan de tanden idd in de rand. Volgens mij geen ramp hoor: poepen ze wel weer uit.

    BabyD, oooh heerlijk zo'n uitslaper. Doet M ook de laatste 3-4 dagen :D. T was vandaag 7u, ook heel netjes. Whahaha als je man.

    Sterre, KNUF!


    Hier nog even in de Sintsferen, zal ook een Kerstfoto proberen te maken
     
  20. Salapio

    Salapio VIP lid

    15 jan 2007
    13.917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Lief Pietje (met Russisch marinepetje :D)
     

Deel Deze Pagina