Wat een leuk jurkje Miekje! Ik heb van Mim-pi ongeveer hetzelfde setje, maar dan een rokje met een shirtje . Echt een mooi merk!
ahhh jij had mijn blauwe kipling laarsjes moeten hebben is echt dezelfde kleur als mimpi blauw leuke jurk is het
Tnx! nou het is een dametje met een eigen willetje hoor, krijsen kan ze er goed als ze haar zin niet krijgt....oei oei dat wordt nog wat. Maar ze is inderdaad ook wel heel erg lief hoor! Ze is een doerakje, lief en ondeugend tegelijk....
Ik heb het rokje ook voor me meisje en moet zeggen dat hij wel heel leuk is. Ik heb wel een meisje met pikzwart haar en blauw/ zee groene ogen en een getint huidje. dan is die kleur blauw echt heel mooi. (vind ik)
Rodayna: mijn dochter heeft bruin haar en bruine ogen, jouw dochtertje blauwe ogen dus dan is blauw vaak ook mooi erbij... ach kan het rokje toch niet meer bestellen niet meer in haar maat te krijgen....geeft niks moet toch niet zoveel meer shoppen haha vandaag hier een blouse van Jottum, bolero van BF, broekje van h&m en babypaws en naar buiten de shoesme schoentjes. Oja en sokjes met een roezelrandje eraan van bonnie doon Bekijk bijlage 114831
Het is weer een poppetje hoor. nou is maar goed ook dat je m niet meer kan bestellen. Wanneer is jouw meisje begonnen met de babypaws dragen. ik ben nu aan het rond kijken maar weet niet zo goed of ik ze nou wel of niet moet aanschaffen. vind persoonlijk alleen maar sokjes maar saai, ook al zit ze dan meer thuis dan elders
@Lynn, erg leuk!! Hier vandaag een dagje oppas. Spijkerrokje Maillot (blauw/bruin streepje) Longsleeve (wit) Vestje (Blauw) Alles van de Hema, maillot alleen geen idee. Hier draagt Danique aapies, vanaf september denk ik.
@red88: hoe is de kleding van de hema qua kwaliteit (na wassen etc) Zie nu namelijk een heel leuk jurkje en vestje maar durf niet zo goed omdat ik de kwaliteit niet ken. Nou maakt het niet zo heel veel uit voor die prijs maar toch, het is altijd zonde als kleding na 1 of 2 keer wassen er uit ziet alsof het al 3 rondes heeft moeten doorstaan.
@Rodayna, ik vind de prijs/kwaliteitsverhouding wel oke. Na 10x wassen wordt het wel wat minder, het gaat soms een beetje pluizen. Maar het verschilt wel per kledingstuk. Hier gaat het meestal wel weg als ze eruit is gegroeid. Maillots blijven er volgens mij wel het mooist. Hier heeft ze vooral wat vestjes en leggings enzo.
Dankje! Danique trok altijd haar sokken uit, vandaar dat ik in september, toen het kouder werd, slofjes ben gaan kopen, omdat ze daarmee tenminste haar sokken niet uit kan trekken. Dus ze was rond 9 maanden toen ik voor het eerst slofjes ging gebruiken. Tot 6 maanden droeg ze alleen sokjes, ook vorig jaar winter toen ze nog inimini baby was, want toen kreeg ze haar sokjes nog niet zelf uit.
Ik had idd. al gekeken op de website en het eerste wat ik dacht was.... ooooh maar nu moet ik ze in heel veel kleuren hebben want alleen zwart is maar saai en de anderen passen niet overal bij.... hihi.