goedemiddag dames ik was benieuwd of er al meer posi hebben getest maar zie nog niks volgens mij of ik moet eroverheen gelezen hebben. nou voor de gene die ongi zijn geworde sterkt is toch altijd weer een klap ff maar succes in de volgende ronde!!! en drink een lekker glaasje met de feestdagen.
Jeetje Chili.. Ja ik kan me voorstellen dat ze bij jou ook op goed nieuws zitten te wachten ja.. En hier weet niemand het maar heb het gevoel dat steeds meer mensen ernaar vragen. Oh die en die is al zwanger en jij??? Mijn tante kwam laatst aan dat ze een badje en wippertje van een vriendin van haar kon krijgen, zij doen dat weg omdat de kleine al wat groter is. Maar mijn tante dacht meteen aan ons.. Terwijl gewoon echt niemand weet dat we ermee bezig zijn haha.
o dus ik ben niet de enigste met zo'n schoonmoeder!!! die van mijn was boos dat ik 2 jongetjes hebt gekregen want ze vind meisjes leuker
Als het aan mij ligt... helemaal niet... man heeft het het is mijn moeder gevoel... al zien we haar (en haar nieuwe man) misschien 4 keer per jaar een uur of twee.... Pffff en dan zijn we echt gebroken!! en toe aan en wijntje.... even voor de meiden die ook s'avonds op het forum zijn.... kunnen jullie daar ook clubnaam peilen? dan lijkt het me een goed idee om morgen te verhuizen....?
@Aily Ja soms is het wel lastig maar t is zo'n lief mens en daar 'werkt' het toch allemaal iets anders. Ze wil ook zo graag oma worden. De vorige keer was ze ook helemaal in tranen toen we t vertelden. Ik ga nu zeker wachten tot 12 weken om het te vertellen, denk dat ik t alleen eerder aan mijn ouders&zusje vertel.
Beppie!!! Meid!! Heb je nog wat behang nodig!!??!! heb hier extra vervelende glasvezel liggen van een meter breed!! Daar past een gemiddeld mens wel achter!!!
@Tinkerbell toch wel een non-alcoholic drankje he?!? @Patronique Haha grappig is dat Ik vertelde het de vorige keer aan mijn collega's (toen ik zwanger was0 zeiden ze: Dat hadden we allang aan je (gezicht) gezien de afgelopen dagen. Nou moe ..
nou gelukkig zien we haar niet vaak hoor want ze wilden ook niet dat hij met mijn trouwde!! ze vond dat hij met een hindustaans meisje moest trouwen!!! maar wie is ZIJ om dat te zeggen!!! zij heeft hem 3 jaar laten zwerven in suriname terwijl zij lekker in nederland zat
@gekko & beppie Misschien apart forum openen met als titel "Heb je ook zo'n gestoorde (schoon)moeder) ? (Grapje he
Hahhaha (met alle respect) dat mens is niet goed hoor hahah kleinkinderen zijn toch allemaal even leuk? Daar is ze toch oma voor?!
gelukkig heb een een lieve schoonmoeder ik hoef maar te bellen met iets en ze komt of helpt!!! En ja over het vertellen van zwanger zijn ik had net me schoonmoeder aan de lijn en dan sta je wel in de brand hoor haha maar we houden onze mond tot kerstavond want dan eten we daar en vertellen we het en mijn ouders pff krijg er al weer de zenuwe van als ik daar aan denk de eerste x dat ik zwanger was, was ik net 19 en we woonde net 5 maanden samen en die vonden het dus helemaal niks en toen kreeg ik een mk daarna nog 3 mk´s gehad maar nooit meer wat gezegt tegen me ouders zouden we pas doen als alles goed was anders gingen ze toch weer zitten zeuren. daarom ben ik ook wel blij met me schoonmoeder die is met veel dingen meegeweest na het zkh als me man niet kon. en nu zeiden me ouders van de zomer toen het ter sprake kwam van een 2de kindje nou wachte jullie maar ff hij is net 1 je kan beter wachten tot ie lekker naar school moet, waarop ik antwoorde nou ik wil er niet teveel leeftijd tussen hebben zitten dus... maarja we zien het wel eigelijk wil ik liever wachte met vertellen tegen hun als ik een goede echo heb gehad want als het wel mis gaat heb ik het voor niks verteld en dalijk weer voor niks gezeur.
wordt alleen wel moeilijk met de 2de kerstdag want we gaan wokken met me ouders en laat ik nou net de biefstukjes het lekkerst van allemaal vinden daar en normaal pak ik dat wel een paar x dus als ik nou zeg ik hoef geen biefstuk hebben ze het gelijk door....
@Tinkerbell; Ik raakte zwanger toen we 3 maanden samen waren en we woonde net een maandje samen.. Heb iid ook de negatieve reacties gekregen grlukkig is iedereen bijgetrokken daarna maar om die reden hebben we ook besloten om niet te melden dat we voor n tweede gaan.. Ze horen t wel als t zo is! . Uiteindelijk ben je nu je eigen gezin gestart dus heb je dr weinig meer van nodig wat je 'oude' gezin wil.
?!??!?!?!?!!? Wat erg voor jullie....... Ongelofelijk dat iemand dat kan zeggen.... Ik vind jongens fantastisch btw!!!!
Biefstukje kan je best eten alleen ff wat langer door laten bakken.. En ffies een paar minder.. Kan geen kwaad
He meis, wat vervelend voor je dat je bang bent voor een negatieve reactie terwijl jij zelf zo gelukkig bent met dit wondertje... Je moet doen wat je hart je ingeeft, dus als je geen zin in gezeur hebt (kan ik me zeer goed voorstellen en stress is ook niet goed voor jullie kindje) kun je het toch alleen aan je wel begripvolle schoonouders vertellen en jouw ouders pas na de echo van 12 weken? Veel succes hiermee en ik hoop dat hun reactie wanneer je t ook verteld meevalt!
Ik voel hier trouwens helemaal niets meer.. Heb normaal van ei tot nod last van kramp steekjes enz. Door pms.. Nu nergens last van:s Vanacht nog wel heftige steken gehad bij mn baarmoedermond, verschoot ervan! Tis wel lekker rustig zo
Ik weet ook nog niet hoe die van mij tzt gaan reageren hoor... Mijn moeder is sowieso erg op de onafhankelijke vrouw, dus wel blijven werken (je hebt niet voor niets gestudeerd!) enzo.. En daarnaast kennen wij elkaar ook pas iets langer dan 1,5 jaar. Een huis kopen was al heel wat na een half jaar, dat ging er al niet zo makkelijk in bij ze, en mijn moeder zegt nu ook heel vaak: ik weet dat je al bijna 30 bent, maar jullie kennen elkaar net, dus je wacht nog maar mooi even. Nou mooi niet dus, mam. Hihi 8)