Hallo dames ik moet vandaag ongesteld worden( hoop van niet ) mijn symptonen pijn in onderrug rommelende darmen koude voeten hele dag door zweten van niks doen licht misselijk en met lichte vlagen branderig gevoel in tepel vooral rechts kan ik zwanger zijn? wanneer kan ik het beste testen?
ha ik ga vandaag een goede test halen en denk dat ik direct vanmidd al probeer ik moet eigelijks wachten tot maandag mjah! mijn symptonen zijn: rommelende darmen steeds krampen in me buik bijna overgeven helemaal nergens zin in normaal ben ik de hele dag bezig zere borsten en zoo moe steeds ik weet ook niet of het komt omdat ik het zo graag wil want je lichaam kan je aardig in de maling nemen succes met testen en ik zal voor je duimen
Hoi meiden, spannend weer he! Hebben jullie ook dat je extra hoopt omdat het decmeber is?? wij zijn in januari 1 jaar bezig en gaan in januari naar de GYN toe... extra spannend dus.... ik heb de afgelopen 11 rondes heeel veel gevoeld, de laatse 2 rondes amper wat gevoeld ik dacht HE HE eindelijk ben ik er vanaf al die nep kwaaltjes, maar helaas! 3,4,5 dpo erg rommelende darmen... vanaf 6 dpo vooral in de avond erg gevoelige (.)(.) sinds gister (7dpo) en vandaag erg ongi gevoel in mijn onderrug, maar dan net wat anders als ongi gevoel.... en sinds vanmorgen al de hele ochtend misselijk.... (al denk ik dat dat niet kan van zwanger voor je nod) Ik heb na die rommelende darmen amper iets gevoeld in mijn buik, dus denk dat het toch weer niet raak is, anders moet je daar toch wat voelen?? weinig witvloed, normaal wel erg! erg stabiele temp, normaal nooit.... tjah we wachten af tot maandag denk ik maar... wel spannend!
wat gaaf gefeli!!! hopelijk een plakbeeb (zie je onderschrift) Ben wel benieuwd wat je kwaaltjes waren
ik heb net toch een test gedaan helaas negatief:S ikmoet eiigelijks nog 3 a 4 daagjes wachten hoop zo dat hij veraanderd naaiobi gefeliciteerd super zeg net voor de feestdagen ik hoop ook zo dat december mijn maand word wij zijn afgelope maandag naar de gyn geweest! succes allemaal
hoi meiden, ik heb morgen mijn NOD. erg spannend dus. van de week al een test gedaan maar die was negatief, maar hopen dat ik gewoon te vroeg heb getest. verder sinds afgelopen zaterdag giga sterke reuk, word opeens misselijk als ik bepaalde dingen ruik. erg vreemd, nooit last van gehad. verder sinds vanmorgen wel wat pijn in mijn buik met vlagen dus mijn lichaam maakt me behoorlijk in de war zo...maar even gewoon rustig af gaan wachten. jullie ook succes met wachten en hopelijk word het voor iedereen een leuke uitslag!
Ik ga er morgen ook een testje tegen aan gooien.. ik weet niet of het al zin heb, misschien is het wel te vroeg.. we zullen het zien 8)
Mijn sympt. maagzuur, beetje afscheiding, moe en beetje misselijk.. Hoop dat jullie allemaal binnenkort positief mogen testen!! @wilmarjo hopelijk te vroeg getest en over paar dagen een mooie test!!
Hallo meiden, nou gister moest ik ongesteld worden, werdt het niet ,maar ja meestal wordt ik het dan de volgende ochtend, verder moest ik gister werken tot 15:00, ik gewerkt maar echt de hele dag misselijk, mijn dochter had al buikgriep dus ik dacht nee he ik krijg het ook, toch even langs de appotheek gegaan ik dacht dan doe ik hem vandaag. echter bleef ik maar misselijk, dus toen om 16:00 toch maar die test gedaan kon het niet laten, en er kwamen 2 dikke strepen POSITIEFFFF, ben supper blij, nu hopen dat alles goed blijft zitten
Gefeliciteerd!! ik hoop dat ik je mag volgen a.s maandag! Ik heb eink alleen maar het gevoel in mijn rug alsof ik al dag 2 van mijn ongi zit zo erge ongi rugpijn had ik gister en nu ook nog aardig... verder amper iets van gevoel ofzo in mijn buik, en licht gevoelige boobs met slapen en aanraken verder NIKS! Dus zal wel ronde 13 voor ons gaan worden
ik moet officieel morgen ongesteld worden als ik mijn tussentijdse bloeding van 1 dag niet mee tel. Alleen weet ik nu dus niet of ik die dag mee moet tellen in cyclus of niet. We wachten rustig af.Ik heb niet veel klachten af en toe zere tepels en heel erg moe. Heel anders voelen dan de vorige keer. Toen had ik mega zere borsten en wist ik het al voordat ik de test deed. Dit is nu niet het geval..
meiden die zwanger zijn: ALLER EERST GEFELICITEERD! Ik ben heel benieuwd wat jullie voelen ik mag as maandag testen, zit inmiddels in ronde 12 dus ben al heel wat neppe kwaaltjes gewend. Deze ronde heb ik echter heel ander gevoel, dus ben erg benieuwd! Maar ben wel weer bang dat het nep is
luusje gefeliciteerd! ik ga vandaag een dagje met een vriendin shoppen en gaan we ergens een test halen en zo snel mogelijk doen ik ben zo benieuwd!
ik kan vandaag testen maar durf niet. Ik wacht nog even...Ik heb wel een ongi gevoel al de hele dag. Gisteren steken in beide eierstokken. Zere boops en tepels gehad. nu minder. Blauwe ader op mn linkerborst...Niet misselijk, wel veel honger