Kan dat, zo vroeg al wat merken van evt zwangerschap? Deel 2

Discussie in 'Eerste symptomen' gestart door BLiS, 8 dec 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Trine

    Trine Actief lid

    Een héél dikke proficiat Ikkuh86!!!

    Ik heb hier ondertussen mijn zwangerschapsbroek aangetrokken. Kon de gewone kleren echt niet meer verdragen op mijn buik. Alles is zo overgevoelig geworden, niet te doen!! Voelt wel raar om zo heel je buik in een broek te hebben :D, maar nu zit ons pruts tenminste lekker warm met die vrieskou buiten;).

    Knuffel aan alle dames die wachten op hun ei/ongi. Hier nog wat HCG, pakken maar HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG
     
  2. ikkuh86

    ikkuh86 Bekend lid

    9 jul 2010
    913
    0
    0
    dank je wel dames. Het is een vruchtbare maand in ieder geval. Als ik zie hoeveel er nu ineens zwanger zijn dat is niet normaal. Foto volgt nog van de CB test.
    @Nooky wat spannend meid, het lijkt me geweldig om de eerste echo te krijgen.
     
  3. fidel2010

    fidel2010 VIP lid

    26 aug 2010
    6.659
    212
    63
    ikkuh van harte gefeliciteerd !!!!!

    an het kan nog, ik hoop het ook voor jouw!!!
     
  4. fidel2010

    fidel2010 VIP lid

    26 aug 2010
    6.659
    212
    63
    #404 fidel2010, 16 dec 2010
    Laatst bewerkt: 16 dec 2010
    :( okee dit klinkt heel erg zielig, maar zit op het moment gewoon te janken achter de pc... :( het is me op het moment gewoon even teveel... :(:( ik denk dat ook deze komende maand het dus niet geworden is.. temp vanmorge omhoog... en me vriend is er nog niet...dus 1+1 =0. waarom kon dat stomme ei nog niet min. 1 dagje wachten. IK HAAT MIJN LICHAAM!!!! EN DE STOMME ONREGELMATIGHEDEN....

    nou moet ik zeggen dat ik de afgelopen dagen slecht geslapen heb en verschillende tijden ben opgestaan, heb net de dagen ingevuld op
    Fertility en die geeft nog geen ovulatie aan... afwachten maar heb weinig hoop


    begrijp me niet verkeerd ik vind heel mooi voor iedereen hoor.. maar wij zijn ondertussen 2 jaar bezig... en een aantal zijn in gem 2-5 rondes zwanger.. en dat doet zeer.. ik snap ook wel thja dat is het risico van op zp zijn, geconfronteerd worden met andere zwangere dames... MAAR WANNEER MOGEN WIJ NU EENS EEN KEERTJE??

    trouwens heeft een van jullie met tempen dit wel eens gehad, dat je gaat bloeden als je tempt??? dit is nou al de 2e keer.. gewoon helderrood, net als een wondje... vorige keer was het ook niet gevoelig met tempen maar vandaag dus wel iets... iemand bekent mee??
     
  5. ikkuh86

    ikkuh86 Bekend lid

    9 jul 2010
    913
    0
    0
    @fidel2010 een hele dikke knuffel voor jou meid. Ik ga voor je duimen dat het deze ronde raak is. Ik heb gewerkt met de ovulatietesten van Kruidvat. En ik was precies op tijd in mijn cyclus van 28 dagen, terwijl die de eerste ronde 35 dagen was. Dus heb ze allebei aangehouden en dat was maar goed ook.

    hcghcghcghcghcghcghcghcghcghcghcghcghcghcg
     
  6. NookY

    NookY Fanatiek lid

    12 mei 2010
    2.263
    1
    36
    Dieren arts assistente bij dieren ambulance!
    hazerswoude dorp ( zuidholland)
    Fidel ik begrijpje helemaal lieve schat en het is logisch dat je zo voelt...ik had dat al na 3maanden maar jij nog veel langer....pff valt allemaal niet mee en je vriend die vaak zat weg is etc...ik snapje echt helemaal waarom je huilt etc...als ik om de hoek zou wonen zou ik langs komen je trooste lekker taartje eten ofzoiets lekker afleiding zoeken....
     
  7. Zeepaardje

    Zeepaardje Niet meer actief

    ikkuh; van harte gefeliciteerd!

    fidel; herkenbaar meid, ook al ben ik pas 10mnd bezig, ik begrijp je wel!!!
    en wat tempen betreft, temp niet vaginaal dus weer het ook niet, maar kan van een wondje komen ja... knuffel
     
  8. moi78

    moi78 Fanatiek lid

    19 jul 2010
    4.213
    0
    36
    Op deze aardkloot!
    Ikke wil HCG VANGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Duimdeduimduim!

    Morgen nod met laatste cyclus van 26 dgn, 28 is langste, dus maandag wil ik uiteindelijk gaan testen..
     
  9. ikkuh86

    ikkuh86 Bekend lid

    9 jul 2010
    913
    0
    0
    @moi78 ik duim voor je meid dat het raak is voor jou.
     
  10. NookY

    NookY Fanatiek lid

    12 mei 2010
    2.263
    1
    36
    Dieren arts assistente bij dieren ambulance!
    hazerswoude dorp ( zuidholland)
    en al kwaaltjes? ikkuh?
     
  11. DeniseG1986

    DeniseG1986 Fanatiek lid

    27 apr 2010
    3.070
    0
    36
    Same here, ook ik had van de week een dikke huilbui al zijn wij korter bezig als jij we denken aan je Fidel

    KNUFFEL
     
  12. Baby Boom

    Baby Boom Fanatiek lid

    2 sep 2010
    2.361
    0
    0
    Rotterdam
    Dikke Knuffel Fidel
     
  13. Baby Boom

    Baby Boom Fanatiek lid

    2 sep 2010
    2.361
    0
    0
    Rotterdam
    Moet eerlijk toegeven dat de drang en zin om steeds op zp te kijken steeds minder word, omdat het lijkt alsof iedereen zwanger word behalve de weinige dames die nog niet zwanger zijn en ik.
    daarom begrijp ik je ook heel erg fidel al helemaal omdat het bij de meeste zo snel gaat.

    Ik ben wel heel er blij voor jullie hoor zwangere dames en ik gun het jullie ook van harte, maar jullie begrijpen ons niet zwangere wel toch??

    Dikke knuff voor de niet zwangere

    en geniet van jullie baby en je buikje zwangere meiden

    ik ben weer weg
     
  14. NookY

    NookY Fanatiek lid

    12 mei 2010
    2.263
    1
    36
    Dieren arts assistente bij dieren ambulance!
    hazerswoude dorp ( zuidholland)
    Babyboom en niet zwangere ik begrijp jullie maar alstegoed...ik snap het absoluut waar jullie allemaal mee zitten wou dat ik iets voor julie kan doen
     
  15. Zeepaardje

    Zeepaardje Niet meer actief

  16. NookY

    NookY Fanatiek lid

    12 mei 2010
    2.263
    1
    36
    Dieren arts assistente bij dieren ambulance!
    hazerswoude dorp ( zuidholland)
    hahaha jaa
     
  17. Zeepaardje

    Zeepaardje Niet meer actief

    nou meiden
    ik ga afsluiten probeer morgen wat actiever te reageren op jullie, maar zitgewoon niet zo lekker in me vel...

    knuf
     
  18. suuzie2

    suuzie2 Actief lid

    5 dec 2010
    144
    0
    0
    Hoi allemaal
    ik ben nu bijna 2 maand van de pil af nou zijn er een paar rare dingen

    ik heb een klein bruin vlekje op mijn rechter tepel gekregen (moedervlekje?) ook rond mijn navel is het een beetje bruinig.. en als ik in mijn navel druk (beetje draai met mijn vingers) schiet er een pijn naar binnen toe :( is dit nog ontpillen of kan dit een zwangerschap zijn?

    ook heb ik veel aders op mijn tepels lopen.. en vanaf mijn schaamstreek bolt mijn buikje ook als ik zit is die een beetje bol mijn vriend slaat er wel eens zachtjes op en dan zegt hij er zit allemaal lucht in ??? heb ook veel rommelende darmen hele dag door..

    kan iemand me helpen !! ;)
     
  19. Meijke

    Meijke Niet meer actief

    Het is ook gewoon niet eerlijk verdeeld lieve Fidel! 20 rondes al...bah! Ik hoop zo dat je binnenkort weer zwanger bent, ik weet nog hoe blij we voor je waren een tijdje geleden!! Als je vriend de komende 3 maanden meer thuis is, geeft dat hopelijk rust. En als het dan niet gelukt is, wat HOPELIJK WEL ZO IS,...kan de HA je misschien met een klein beetje hulp op weg helpen.

    Lieverd, een dikke knuffel voor jou! Het is ook echt niet eerlijk!
     
  20. Trine

    Trine Actief lid

    Fidel,

    Ik duim voor je en hoop dat je voor kerst een leuk pakje in je buik krijgt!
     

Deel Deze Pagina