Oke.... het laatste wat ik erover zeg. Ik doelde op deze reactie. Hier vind ik het "hahah" kinderachtig. Zo'n soort "lekker puh!" reactie. En je typt het niet in elke reactie. Eerder hier op de pagina ook niet; zowel misschien mee stoppen om wat nuance in je post aan te brengen? Zoals ik al zei: Er kibbelen twee, dus dan hebben er waarschijnlijk ook twee schuld. En nu hou ik mijn mondje hier over dicht. Rust in het kippenhok
Nou ik hoor wel vaker waarvoor ij zo vaak hahahahaha zeg en dat ben ik ga me toch niet verandere daarmee maar zal wat minder vaak hahaha zeggen en als ik lekker puh wou zeggen dan doe ik dat in plaats vam hahahaaaha ben recht door zee
Meedje wat fijn dat de echo helemaal goed was! Ben heel blij voor je Wat een opluchting zal dat zijn!
tot op mijn laatste reactie na toch niets gezegd wat tegen flower of tegen wie dan ook verkeerd was bedoeld. Voor zover ik weet relativeerde ik gewoon voor mezelf ( en evt. anderen die het interessant vonden) of de box wel of niet een verstandige koop is/zou zijn. Sowieso is het via mp altijd afwachten wat je ook koopt. Je handelt immers niet met een winkel en hebt geen garantie oid. Maar daar kies je voor als je via mp gaat kopen En normale mensen inderdaad ja. Het voelde nogal alsof mijn zoektocht op marktplaats naar meubeltjes werd afgekraakt alsof gratis beter zou zijn. Nou wil je met alle plezier mijn postcode en 15 km omtrek geven en dan mag je van mij het hele kinderen-baby's onderdeel op mp doorzoeken maar daar staat NIKS! gratis.. Ja 30,00 is misschien voor jou veel, voor ons ligt het ook niet voor het oprapen hoor.. Ik ga de mensen hier die een splinternieuw kamertje bestellen ook niet beoordelen. Ik vind het superfijn dat er mensen zijn die dat kunnen, zou het zelf ook doen als het op ons van toepassing was. ( maar bedje+commode alleen kopen is vaak bijna even duur als complete kamer dus vandaar onze beslissing voor aparte meubeltjes en toen viel de ikea commode bij ons ook nog in de smaak. @ Ikea bedjes; Heb er 2 gezien herinner ik me (dacht ik.. ) 1tje was wel goed opzich maar vond het er een beetje 'gammel' uitzien maar dat is misschien een eerste mening? Er zijn iig wat 'stevigere' bedjes als je die van mp ziet die ik enkele pagina's terug plaatste. Die ziet er wat 'robuuster' uit zegmaar. En het nadeel aan de ikea bedjes vond ik dat hoofd en voeteneind ook spijlen was of 1tje maar dicht. En die was bedrukt met ruitjes ofzo dat vonden we echt afschuwelijk! Wij willen het liefst een bedje met hoofd en voeteneind dicht zegmaar en alleen zijkanten spijlen (snappie t nog?)
Daar heeft IKEA 1 van; de Leksvik. Die heeft een dicht hoofd en voeteneinde. Die ziet er opzich wel oke uit, heb ik afgelopen maandag nog even bijgestaan. Alleen ons oudste gaat toch maar in een peuterbed, dus geen nieuw ledikantje nodig.
Moeilijk hoor al die keuzes eigenlijk. We willen ook graag de white wash commode. Maar of er dan ook een wit bedje bij staat of dat het perse white wash moet zijn.. pfff
Troetel: Kopen jullie een bedje 2e hands? Want je kunt ze ook zelf "White washen" he? Is niet heel moeilijk!
Oooo krijg ik weer een beladtingbrief binnen even 300 terug betalen bleghhh doe het maar in 9 maanden afbetalen hiu ik niet van maar moet toch echt wordt gek van de belastingdienst
@ Aukje; Zag idd net dat leksvik bedje op de website maar bij Ikea Breda stond die niet hoor. Dus vandaar dat ik het had over 2 bedjes maar. Zie hem ook nu voor het eerst op de site staan heel apart. Kijk wel vaker bij die ikea bedjes. Maar hij is niet zo 'breed' en stevig als we het graag willen hebben. Maar wou hem sowieso aan vriendlief laten zien, alhoewel denk dat die nog steeds verliefd is op het bedje van mp. 2ehands; hoeft niet perse voor ons maar het is puur dat als je een wat robuuster bedje wilt je gauw 200 euro nieuw betaald en dat vinden we te gek want er zijn genoeg mensen die dingen op mp gooien terwijl ze nog goed zijn. (doen wij zelf ook als het overbodig is.. ) Euhm nou het bedje of de box verven zien we liever vanaf aangezien de verbouwing flink stil staat omdat vriendlief echt wordt gesloopt op het werk momenteel en hij de enige is die mag verven. ( staan nog 3 kozijnen een plafond en een deur die 4 keer geverfd wil worden te wachten.. ) en dan nog de badkamer en wc verbouwen voor mei. Dus we kopen liever een bedje dat zo in elkaar op het kamertje kan. Ikea is overigens wel ons alternatief als we tweedehands geen supermooie tegenkomen tegen een goede prijs.
Belastingdienst stinkt sowieso8). Ze geven je vanalles maar achteraf moet je betalen. Idd gewoon gespreid afbetalen of laten verrekenen met toeslagen die je krijgt. Wij moesten ook 300 euri's terug betalen ( nouja ik dan). Terwijl mijn vriend 155 euro zorgtoeslag krijgt ofzo (hoe dat kan snappen we ook niet echt. Maar na vanaf vorig jaar december tot dit jaar juli erover te hebben gebeld en brieven te hebben geschreven laten we het maar doen..) Maar ze wilden het niet verrekenen omdat we niet getrouwd/gepartnerd zijn. Gingen ze mij sommeren in de naam der koningin en al Moest wel lachen want ik had toen enkel studiefinanc. en dat zien ze niet als inkomen. Dus ik had geen inkomen. Ik zei ook doodleuk: Kom maar halen hahaha.. Maar nu verrekenen ze het. Alleen maar 18,00 per maand.. Echt dombo's.. zucht Belastingdienst is niet mijn vriend
Ah oke! Nee als je nogal aan het verbouwen bent dan is het niet handig wanneer je de meubeltjes nog op moet knappen. Dat Leksvik bedje is idd niet heel robuust, wij vonden hem wel steviger als die andere bedjes met alleen maar spijlen. Maar hij is minder stevig als ons huidige ledikant.
Ja we hebben ook best de ruimte doordat er alleen een commode (die ook wat groter wordt gemaakt door vriendlief) en bedje en stoel in de kamer komt te staan. Dus een robuust ledikantje maakt het kamertje wel mooi denk ik. Pff hebben meer meiden dat.. Dat je gaat twijfelen aan het behang wat erop zit?? Wij hebben juni die kamer 'neutraal' behangen met de toekomst in het oog. Maar ben nu heel bang dat het saai wordt.. Ookal wil ik nog wel van die muur stickers en zo'n leuk versje boven het bedje plakken zegmaar. Met witte/white wash meubeltjes en beige muur en donkerbruine vloer ben ik zo bang dat het 'kleurloos' wordt. Felle kleuren zien er bij een ander altijd zo leuk uit.. Maar denk niet dat we blij worden als ik de muren nu anders wil.. (vriendlief gaat morgen laminaat leggen nl. hahaha)