Hallo dames! Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen op deze witte vrijdag! Wij zitten nu in de eerste ronde voor een kindje en ik was 26 november voor het laatst ongesteld, denk ik.... Ik had namelijk in het weekend van 5 december vruchtbaar slijm en we hebben toen echt regelmatig geklust. Maandag 6 december was m'n libido echt torenhoog en dinsdag was dit voorbij. Ik had een heel voldaan en rustig gevoel... Woensdag 8 december kreeg ik aan het eind van de middag hele erge steken, heeft een kwartiertje geduurd.... 's Avonds heb ik toen wat druppeltjes bloed verloren en de dagen erna heb ik ook gevloeid, varierend van roze bij afvegen tot niets tot 1x rood.... Heeft tot afgelopen maandag/dinsdag geduurd. Ik heb nu al heel de week mega hoofdpijn, heb ik normaal echt nooit! Verder heb ik allemaal kleine haarvaatjes op m'n borsten, maar ik let hier normaal niet echt op... Verder veel plassen en heel erg moe! Wat denken jullie, zou het een innesteling geweest kunnen zijn? Ik ben in April gestopt met de nuvaring en m'n cyclus is wel nog niet echt stabiel.... Heel erg bedankt!! Groetjes, Duckertje
Lijkt me beetje vroeg voor innesteling 2-3 dagen na je ei en dacht dat dat vloeien dan maar 1 dagje maar was?! Ik heb zelf nooit innestelingsbloeding gehad misschien hebben de anderen nog ideeën voor je. Ik hoop het natuurlijk wel voor je dat het goed nieuws is! Ik had wel vrij kort na ei al symptomen en dat lees ik heel veel hier. 7 wkn zwanger in 1e ronde van nr 2
Pipikippie, bedankt voor je reactie! Ik heb er van de week de huisarts over gebeld en volgens hem kon het ook bij innesteling horen?? Ik weet het ook niet, ben zo benieuwd!
Haha kan ik me voorstellen, ik heb ook dagen voor mijn nod getest. Bij mijn beide zwangerschappen heb ik ruim 4 dagen voor mn nod met de 2voor 5 van kruidvat licht positief getest. dus als je wil kun je altijd een gokje wagen . Spannend!
hahahaha dat herken ik ja...ik mag ook maandag testen maar of ik dat ook vol hou....tsja meestal wacht ik wat langer om dan af te wachten of mijn ongi komt of niet...vorige keer had ik ook het idee dat het wel eens raak kon zijn maar toen werd ik pas heel laat ongesteld......(volgens mij op dag 45 ofzo...)
Erg he dat wachten, maar jij hebt dus ook langere cyclussen deb27? De mijne schommelen van 15 tot 39... Ik weet meestal niet eens wanneer mijn NOD precies is. Maar dit keer was het duidelijk wanneer m'n eisprong was! Ik zal voor je duimen! En ik ga echt maar wachten tot maandag denk ik... Ik heb gister al veel te vroeg getest! Negatief natuurlijk..... Groetjes, Duckertje