Oké ik ga ff ego-trippen nu.. Was om 16 uur bij de HA, was pas om 16.45 uur aan de beurt! Niks raars gevonden, dus nu 3 x daags een zetpil geven en als zondag de koorts niet weg is dan bellen met HAP. Lekker dan! Jayden heeft net 2 kleine danoontjes op, groente wilde hij niet en hij heeft 100 cc KV gedronken. Hij ligt nu net op bed.. Ik net gebeld naar dat bedrijf voor die solli.. Is die vent waar ik dat gesprek mee had de gehele dag al afwezig! Die is er maandag weer kon ze me vertellen en er was ook niemand meer aanwezig die me verder kon helpen.. (werken tot 17 uur). Zucht.. Ik ga zo ff honden uitlaten en dan wat eten (al heb ik geen trek..) en dan ga ik mama bellen en een potje janken. Manlief zit tot morgenmiddag in Duitsland, dus ben helemaal alleen, lekker dan.. Ik lees morgen ofzo wel weer bij. Sorry! X
Maanlast is inderdaad hoog. Maar goed, dat ben je misschien voor een ander huis (waar je niet aan hoeft te verbouwen maar daardoor duurder is) ook kwijt. Wij stonden ooit op het punt een huis te kopen, is toen op het laatste moment niet doorgegaan, maar daarbij zaten we ook op een maandlast van ongeveer 900 euro, en dat was absoluut geen extreem duur huis, was rond de 250.000 euro. Moeilijke keuzes!
Gatver net een heel stuk getypt, heb ik geen verbinding met internet en is alles weg! Shit! Ikheid een hele dikke knuffel vanaf hier! En een kwijlkusje van Elisa. Wat balen zeg... Laat ze dan meteen zeggen dat het maandag wordt ipv vrijdag. Of laat het in ieder geval even weten. Eylem 900 is inderdaad veel. We kunnen het wel betalen, maar hebben we het ervoor over? Dat zijn lastige keuzes. We groeien allebei nog wel in inkomen, maar de eerste jaren zal niet heel ruim worden. We verdienen nu vaak tussen de 3000 en 3200 samen. Nog maar even hard over nadenken. Wie weet accepteren ze het bod wel helemaal niet als we die uitbrengen en is het hele verhaal ook over haha. We zien het wel. Eerst maar eens alles afwachten en goed op een rijtje zetten.
@ikheid effe een dikke knuffel van hier! @ hier wij zijn toch ook maar even met laetitia naar de ha geweest, ze was zoo aan het krijsen dat we iets anders wouden uitsluiten. Maar zelfde recept als ikheid, 3x paracetamol en 4 x otrivin. Pff ze is goed verkouden en heeft een rot hoestje, dus nog ff doorzetten.. Arm meiske.
zo he, lekker thuis weer... heb er anderhalf uur over gedaan om van mn werk, langs de kindjes, naar huis te gaan, normaal ben ik er met max. 45 minuten... mn vriend blijft voorlopig in Amsterdam, want daar is het helemaal een ramp! drukke dag met t werk... maar nu vakantie! nog wel een dagje wat afspraken van de week, want moest nog wat dingetjes afmaken, maar verder 2 weken vrij! hoe is het hier?? jullie veel last van de sneeuw? vanochtend met kasper naar de huisarts geweest, hij is helemaal schor, we horen m gewoon niet huilen, had wat koorts, zit steeds aan zn oortje en zit helemaal vol snot, dus wilde m even laten checken. gelukkig lijkt het allemaal mee te vallen, tis een virus en daar helpt ab ook niet tegen, dus hij moet uitzieken. ik heb meteen gevraagd van die blaasjes op mn tong (weet niet of ik dat verteld had, maar heb al bijna 2 weken blaasjes op mn tong en nu ook op mn wangen en gehemelte...) maar ha zegt dat dat ook een virus is en vanzelf over moet gaan. kasper heeft ook die blaasjes, en vriendlief en thijmen ook... lekker dan! tis zo naar de hele dag, helemaal met eten... dus kortom, we moeten afwachten tot het weer beter gaat...
Ik kom even alvast zwaai zwaai doen Ga nu eerst even Justin fles geven en in bed doen en dan even bijlezen! Tot laters! Oja: voor alle zwangeren: Miss etam heeft online sale en vind daar toch wel erg leuke positie kleding tussen zitten!!!!
@ Ikheid: Ggggrrrrr, wat een sukkels van dat bedrijf. Nu hopen dat je dan maandag iig positief nieuws krijgt. @ Ka: Ik vind 900,-- heel eerlijk gezegd helemaal niet zoveel hypotheek. Wij betalen voor de hyp ook 900,-- en wij hebben een rente van 4,25%, dus best laag. En dat is dan nog zonder overlijdensrisicoverzekering enzo. @ Quschke: Thanx voor de tip, ik ga van het weekend even kijken. Ik heb vandaag al heel de dag met mijn broeksknoop open gelopen op het werk, dus het wordt wel tijd voor wat wijdere kleding . OMG , wat een drama op de weg, ik heb er gewoon meer dan 2 uur over gedaan om thuis te komen. Om 17.30 uur ging ik weg van het werk en om 19.45 uur was ik thuis.
Mermaid kunnen jullie met die 900 euro hypotheek goed rondkomen? Wij hebben een gezamenlijk inkomen tussen de 3000 en 3200 per maand. Ligt aan de ORT. Bij ons zit overlijdensrisico er gedeeltelijk bij in. Mijn vriend heeft diabetes dus die premie staat niet vast, maar die is vaak tussen de 150 en 200% van de normale premie.
Wij zitten qua inkomen ongeveer gelijk en ja, wij kunnen goed rondkomen. Op het moment moeten we wel een beetje zuinig doen omdat we recentelijk wat grote(re) uitgaven gehad hebben, maar we gaan in principe elk jaar op vakantie en hoeven (normaal gesproken) niet heel erg op ons geld te letten.
Oké, ik ben nogal een scheiterd wat dat betreft. Ben bang dat we dan heel zuinig aan moeten doen of dat we niet rond kunnen komen. Ik ga er weer vandoor. We vieren vanavond de verjaardag van mijn vriend en de visite staat voor de deur. Fijne avond allemaal!
Ikheid: arme Jayden zeg! Die koorts moet toch ergens vandaan komen zou je zeggen ..? Hoe is het nu met hem? En met jou? Even lekker uit kunnen huilen ? Wat raar dat die man er dan niet is! En als hij thuis was ivm de sneeuw dan hadden ze je iig kunnen laten weten dat het maandag wordt.. Meis, dikke knuffel! Hypotheek: ligt eraan of het bruto of netto is. Wij zitten rond de 900 bruto en daarkomt de verzekering bij. De hypotheekrente aftrek krijgen we niet per maand maar in 1 x achteraf en die zetten we dan ook gelijk opzij dus rekenen we niet mee.. Verder weet ik het even niet meer, ben erg moe! Doe continue alles alleen omdat m'n vriend zo vaak werken is en als ik vrij ben maakt dat niet uit maar als ik moet werken heb ik het toch best druk in m'n eentje de ochtend en avond spits hier ook flinke sneeuw, raakte vanmorgen in de berm op een dijk, stuurde er weer uit maar glipte toen overdwars op de weg!! En dat met tegenliggers, in een bocht en een flinke afgrond!! Kwam helemaal wit en shakend op m'n werk aan .. Maar gelukkig kreeg ik hem zonder schade en weer recht wat is trouwens fibro? M'n sm had weer controle vandaag en ziet er weer niet goed uit, even 2 maanden aankijken..
hoi ben ik weer! @chilleke, hier ook naar centerparcs maar dan in mei... hahaha @eylem, lekker gegeten???? klonk lekker moet ik zeggen haha en heb je hem nog binnen gehad??? @ka, hier maandlast van 845 per maand maar krijgen wel elke maand 277 terug van belasting daarvoor.. hier hadden we een gezamenlijk inkomen van 4300 maar nu ik weg val omdat ik thuis ben nog maar een inkomen van gem 2600 de ene maand meer dan de andere maar toch is het ook bikkelen maar je komt er wel uit hoor.. @ikheid, ach gos balen meid van jayden, hoop dat ie snel opknapt en een dikke knuffel voor jou meid!!!! * knuf * @lau, ook al ziekjes die laetitia, hele dikke knuffel voor haar en uiteraard ook eentje voor jou * knuf * @surf, ook al naar de HA, ook voor jou family een dikke knuffel * knuf * en gefeliciteerd met kasper!!! @knuffels ik blijd ze uitdelen ben benieuwd wat er nog gaat komen in de aankomende pagina's hahahaha @quscke, zwaai terug!!!
@ Mirjam: Jeetje da's schrikken. Gelukkig ben je er zonder kleerscheuren vanaf gekomen. @ hypotheek: Het bedrag wat ik noemde van onze hyp is trouwens ook bruto. Wij krijgen de belastingteruggave eens per jaar en daar doen we dan duurdere dingen van, zoals vorig jaar de tuin.
Even klagen hoor: Ik heb last van mijn buik. Echt zo'n zeurend gevoel, had ik bij Ayla ook en ik weet wel dat het er allemaal bijhoort, maar het is toch irri.
@hier, nou alyssa lag al om half 8 op bed doodmoe en ze had zelfs nog geslapen van 5 tot 6!!! manlief komt nu net thuis met frietjes want hij was om half 4 vertrokken uit gouda en is pas net thuis!!! normaal maar 2 uurtjes nu dus 5 uurtjes.. en ja ik had het eten op staan maar nog niet aangezet ga niet om half 8 nog spruiten met gehaktbal staan maken hoor!! alyssa heeft vandaag echt bijn ade hel dag in kruiphouding gezeten maar vooruit komen lukt er echt niet zodra ze iets beweegt dan kukelt ze om of stort in hahahahaha
he balen zeg, dus toch nog ergens last van behalve die rare dromen!! hoe bedoel je met die hypotheek bruto?? zonder de teruggaaf meegereknd bedoel je?? hier zei ik namelijk tegen ka dat wij 845 kwijt zijn maar daar moet nog wel de teruggaaf vanaf, want wij betalen dus die 845 en krijgen eind van de maand dan weer 277 terug en jullie sparen hem per jaar op denk ik???
Ja, klopt met bruto bedoel ik zonder teruggave. Jullie betalen dan dus bruto 845,-- en netto 568,-- per maand.