frans vondt ik dus verschrikkelijk maar dat lag meer aan de leraar Tja en duits...ik woon 1minuut van duitsland af en mijn moeder werkte veel in duitsland en er werd duits tv gekeken dus ik kan redelijk goed duits. Spaans wordt hier in huis ook gesproken vriend en schoonmoeder praten spaans Dochter kan ook wat spaans...is zo leuk! ...oma praat alleen spaans dus ik versta goed spaans en kan ook wel wat spaanse woorden en zelfs zinnen
jemig wat een vreselijk lief aanbod zeg. Het hoeft niet maar ben wel ontroerd dat je het wil doen zeg.
hey meiden... leuk dat jullie buitenlandse talen spreken... altijd een voor deel vind ik... hier is het alleen nederlands en turks... Tamer spreekt allebei de talen heel goed, ik sta soms versteld van wat hij allemaal zegt... hier is iedereen verkouden, verstopte neuzen, tamer hoest, ik heb last van mijn keel en nihat heeft alleen een verstopte neus, maar neusspray doet wonderen. vandaag wezen shoppen. Ik had bij hans textiel een skipak gekocht in maat 68 maar die was te klein dus weer terug gebracht. We gingen we naar mij nschoonzus dus gelijk naar de primark gegaan maar de skipak daar was lelijk en ook te dun voor mijn gevoel. Ik heb wel 2 mooie oorbellen gekocht, 1 tas en 2 hempjes. Altijd handig als je bv geeft. Ik ben toen naar de h&m gegaan daar hadden ze nog 1 skipak voor 30 euro eigenlij kte duur vind ik maar heb hem wel gekocht want ik kon nergens anders een skipak vinden en het is zo koud. Te koud voor mijn kleine schat. En heb nog een sjaal gekocht voor hem die je over je hoofd moet doen. Lekker warm.
Pff, wilde eigenlijk geen kerstkaarten doen dit jaar, maar heb me er toch maar toe gezet.. Ons buurmeisje is vandaag getrouwd, het zijn Turken, dus volgens mij wordt dat het hele weekend feest.. Ze zag er erg mooi uit, echt een prinsesje..
Pff, wilde eigenlijk geen kerstkaarten doen dit jaar, maar heb me er toch maar toe gezet.. Ons buurmeisje is vandaag getrouwd, het zijn turken, dus volgens mij wordt dat het hele weekend feest, want volgens mij hebben ze in de turkse gemeenschap altijd een paar dagen feest hé? Weet jij dat Karagoz?.. Ze zag er erg mooi uit, echt een prinsesje..
zo ongeveer 2 dagen hebben ze feest... de 1e dag hennafeest, soort van vrijgezelle feest en de 2e dag bruiloft. dan komt de bruidegom de bruid halen en dan gaan ze naar de feestzaal om daar feest te vieren met de hele familie. Mijn bruiloft was 2 dagen.
goede morgen, hier een beroerde nacht, dochterlief eerst om 00.00 wakker, toen om 02.15, en daar zette ze het ook echt op een gillen, dus weer een fles gegeven, manlief is nu werken,dochterlief ligt nu nog in bed, ik ga zoonlief even boterham maken en lekker samen zandkasteel kijken,
Goeiemorgen @Mejojo: bah wat vervelend zo'n nacht. Aelinn heeft gisteren gewoon tot 12 uur in dr eigen bed liggen pitten. echt goed. Nu hoor ik dat ze aan het wakker worden is. Vroeg voor haar maar dat zal komen omdat ze de avond nu gewoon geslapen heeft. Ligt er bij jullie ook zoveel sneeuw? Hier ligt rond de 20 cm
Goedemorgen! Jeetje wat is er veel sneeuw gevallen, bij jullie ook? En er komt nog meer aan vandaag.. Hier een goede nacht, Finn heeft van 00.30 tot 09.00 geslapen..
Ik duik me bed weer in, kan toch niets met dit weer.. Pak Finn lekker bij me en dan tuk ik nog een uurtje..
he meiden... Was leuk he Sann? Bij die show van Jochem zijn wij geweest...toen waren wij te laat en als je bij hem te laat bent...aaaahhhhh....werd ik natgespoten met zo`n soaker!! Was ik zwanger van Selina toen... @Mejojo balen meid... @Amigo slaap lekker Ik ben gister vroeg gaan slapen en ben nog moe...pffff.....lekker niks doen vandaag!!
Trouwens had vannacht gedroomd dat ik zwanger was ik vondt het jammer dat het weer een meisje was en geen jongetje