Het leek mij leuk om mooie plaatjes te plaatsen van onze aanstaande beebjes. Bij deze onze 3/4d foto van onze zoon! (ps. heb de foto in dit topic gezet aangezien ik vond dat er in het topic van echo's en onderzoeken, meer wordt gepraat over echo's die niet helemaal in orde waren/zijn)
ow ja, is wel handig om er bij te zetten, die van ons (TS) was met 26.5 als jullie het weten misschien ook leuk om er bij te zetten of het een Jongen of Meisje is, vond zelf als ik naar de 4d van onze dochter keek dat ik wel kon zien dat dit een jongetje wordt.
View attachment 115951 Deze echo is gemaakt met 26 weken en het is een meisje!!! Vind het zelf een super mooie echo!!!!!
vind hem ook erg mooi! ons meisje had toen jammergenoeg heel de tijd de navelstreng een deel voor het gezichtje.
En dit is eruit gekomen! Lijkt echt super erg volgens mij! Inmiddels ruim 12 weken verder en dat hele bolle is er nu net een beetje af haha..
lijkt ook echt, vind ik ook. Toch vreemd eigenlijk dat we in de buik al kunnen zien hoe ons kleintje er een klein beetje uit komt te zien. Bij de eerste vond ik het ook echt lijken, de tweede afwachten maar.
3d echo van onze 2e dame en de pasgeboren foto van onze oudste ... Volgens mij krijgen we een copietje View attachment 116117
Ik had mijn foto's ook al bij de "echo-topic" geshowd, maar plaats ze hier graag nog een keer! Ben ook zo trots op ons 2e meisje! en inderdaad, wat jij ook al zei Novmama: voilgens mij krijgen wij ook een kopie van onze oudste meid! Dus dat zit wel goed! De echo is gemaakt met 28,3 weken!
Meiden! Wat een mooie echo's allemaal zeg! Wordt er bijna emotioneel van zo mooi vind ik ze hihi. Wat een wonder he? En zoiezo door een ding op je buik om dan te kunnen zien hoe je kindje eruit ziet! Wat kunnen ze toch een hoop tegenwoordig! De echo van mijn dochter van 4 jaar geleden is ook super mooi, en precies zoals ze was toen ze geboren werd. Nu mag ik ook weer over een week of 8 ofzo! Fijne dag allemaal, groetjes Kelly