heeey Dames. zijn jullie uitgegleden met dit weer?? fiets.brommer.auto.? of gewoon tijdens het wandelen? ik wel en maar liefst 2 keer. met boodschappen zag ik niet dat het stoepjes schuin af liep. maakte me toch een smakkerd. en net tijdens de post voor aan straat uit de bus hallen. gleed uit en viel in de pak sneeuw PLOF hoorde gewoon haha moet er wel om lachen deed ook niet zeer deze keer. gelukkig zag niemand het haha
ja maar niet gevallen. Afgelopen vrijdag stap ik uit de auto om naar mijn client te gaan. Maar het was zo'n binnendoor route en die worden niet gestrooid of geschuiveld. Ik stap dus uit en mijn ene been gleed helemaal uit. Dus zo in de splagaat. Normaliter kan ik erom lachen maar met bekkenklachten stond het huilen mij nader dan het lachen.
Ik gelukkig nog niet, hopelijk blijft het zo. We waren zaterdag even in de stad en toen zagen we een meisje lopen, we dachten wat loopt ze moeilijk... had ze gewoon laarzen aan met hele hoge hakken... Nou ben ik ook erg fan van hoge hakken maar met dit weer door de stad lopen... neuh doe maar gewoon snowboots of sportschoenen
Ja met dochter en al in mijn armen. Ik was met de slee naar de winkels geweest. En mijn dochter wou niet meer lopen of op de slee, dus ik haar tillen en ik gleed onder uit, doordat ik mijn dochter wou beschermen voor de val ging het helemaal mis en uiteindelijk klapte ze met haar hoofd op de grond. Gelukkig lag er veel sneeuw wat de klap uiteindelijk brak denk ik.. Ze had er geen last van gehad in ieder geval!
Gelukkig niet! Hoop dat dat me ook bespaard blijft met zwangere buik. Maar ik loop ook zo voorzichtig mogelijk en blijf ook veel binnen ivm bekkenklachten.
nee gelukkig niet zeg , als ik nu val met mn bekkens dan ben ik heel ver van huis. maar tip je hebt van die rubbertjes bij de anwb en het werkt als een tierelier. anders gewoon sokken over de schonen glijd ook niet zo.
hier ook gevallen... twee weken geleden ongeveer was het een ijsbaan in de stad bij ons. (Purmerend) Ik heel voorzichtig lopen, ik was de straat nog niet eens uit. Ik denk ik stap over de gladden sneeuw heen (was niet zo'n grote stap) en daar lag dus precies een laagje ijs (black ice!) wat je niet ziet! En daar ging, een smakkerd en ook nog ff lekker doorglijden ook! Gelukkig op wat blauwe plekken na, niet echt wat bezeerd! Heb nu mijn wandelschoenen aan (bergschoenen), die zijn lekker hoog en hebben super grip! Echt super! Dat ik daar niet eerder aangedacht heb!
Nee hoor, daar zorg ik wel voor! Vind het maar een eng idee met die kleine meid in m'n buik... Voorzichtig lopen en het liefst door de ruwe sneeuw ipv het ijs, dan is het wel te doen, zelfs met al die heuvels hier
Ik ben 1 keer gevallen helaas daardoor heb ik nou nog meer last van mijn bekken en kan bijna niets meer doen. Ook een paar keer uitgegleden maar bleef gelukkig rechtop staan.
ik ben ook uitgegeleden! was op aan letten want een vvriendin van me liep gek te doen en dacht oei dalijk valt ze nog! haha en opeens bots lag ik op de grond haha wel gelachen gelukkig viel ik niet zo hard
ik ben 3 weken terug met de fiets onderuit gegaan. wist niet dat ik zwanger was maar met 4 weken kan het ook niet zoveel kwaad. normaal fiets ik naar mijn werk, maar nu is het bus of auto. ik draag nu mijn wandelschoenen. die zijn eigenlijk voor in de tropen (watervallen en regenwoud kunnen ook glad zijn) maar in de sneeuw werkt het ook.
Gelukkig tot nu toe niet. En sterkte voor de zwangeren. Weet wat jullie door maken had het zelfde vorig jaar.
ja, ik ook en het ergste was, met mn meisje. We ging frietjes halen gisteravond en ik til haar uit de auto en... hop daar lagen we allebei. Ze had gelukkig nergens pijn, maar was wel geschrokken. Ik heb nog wel last van mn rug.
Nee nog niet maar doe nu wel alles met de auto, die heeft 4-wielaandrijving en heb stevige sneeuwlaarzen als ik moet lopen. Respect voor de mensen die alles met de fiets of te voet moeten doen!
Hier ook 1 x gevallen met de fiets was een heel glad stuk en dacht van ik stap rustig af omdat ik me stuur niet meer goed houden , wil me voet op de grond zetten en glipte dus weg daar lag ik op het ijs gelukkig niks aan overgehouden.
Ja, afgelopen zaterdag. Ik liep met de buggy over straat en mn dochter liep naast me. Ik weet niet hoe het kon, ik maar opeens gleed ik weg en kwam ik op mn zij terecht. Door de schrik viel mn dochtertje ook om, gelukkig niet hard want ik kon haar nog opvangen. En we hadden allenbei snowboots aan... Ik ben nu helemaal beurs aan 1 kant, schouder en heup. Ik haat dit weer zooo!!!! Gelukkig is het hier nu aan dooien.