Last van maagzuur

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Gonca, 20 dec 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Gonca

    Gonca Bekend lid

    27 okt 2009
    743
    0
    0
    Dames,

    Ik heb heel erg last van maagzuur, wat kan ik doen?
    Hebben jullie tipjes?
     
  2. anja89

    anja89 Fanatiek lid

    15 mrt 2008
    3.101
    0
    0
    Noord Holland
    Rennies, Graviscon?
     
  3. Gonca

    Gonca Bekend lid

    27 okt 2009
    743
    0
    0
    Super, bedankt.
    Maar dat mag je dus wel tijdens zwangerschap innemen?
     
  4. anja89

    anja89 Fanatiek lid

    15 mrt 2008
    3.101
    0
    0
    Noord Holland
    Rennies sowieso!
    Graviscon weet ik niet zeker, maar ik dacht het wel.
    Anders even vragen bij de drogist. :)
     
  5. Chocoladekoekje

    Chocoladekoekje VIP lid

    25 mei 2010
    7.799
    43
    48
    Gaviscon siroop! Mag tijdens de zwangerschap en bij mij helpt het beter dan rennies. Het is alleen wel heel vies, maar ja ;)

    Als het nou niet helpt, moet je even naar je verloskundige. Ze had het er laatst over dat er iets nieuws is, wat ook tijdens de zwangerschap gebruikt mag worden, waar ze een recept voor uit kan schrijven.
     
  6. s1986

    s1986 Niet meer actief

    Hier ook renies.... Ons motto is GEEN LEVEN ZONDER RENNIES;)
     
  7. Caithlin79

    Caithlin79 VIP lid

    21 mei 2006
    6.208
    3
    38
    Ik ben die smaak van Rennies zooo zat he :(

    Heb ook toevallig net een topic over maagzuur aangemaakt, maar dan bij gezondheid ;)
     
  8. Induna

    Induna Actief lid

    28 apr 2010
    162
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vanille vla schijnt ook te werken, of een stukje rouwe aardappel (het sap ervan helpt goed), smaakt alleen niet zo lekker :p
    zonnebloempitten werken ook, of een hapje pure suiker (alleen als je er niet super veel last van hebt).

    Ik heb er zelf ook super veel last van, ik eet aan de lopende band maalox tabletten (je mag er eigenlijk maar 6 per dag, helaas ga ik daar nog wel eens overheen). Deze mag je wel gewoon eten tijdens de zwangerschap.
    Sterkte!
     
  9. NookY

    NookY Fanatiek lid

    12 mei 2010
    2.263
    1
    36
    Dieren arts assistente bij dieren ambulance!
    hazerswoude dorp ( zuidholland)
    even ter mededeling rennies niet langer dan week gebruiken werkt verslavend zie het bij men vader...die heeft al jaren last van maagzuur en slikte langer als een week rennies en nu kon die niet meer zonder ondertussen naar dokter geweest en die zegt dat reniies eigenlijk troep is en niet goed voor je maag...brrekt weer uit
     
  10. Gonca

    Gonca Bekend lid

    27 okt 2009
    743
    0
    0
    Dank jullie wel dames voor de snelle reactie's.

    Induna ik ga zo lekker vanille vla halen, daar heb ik zo trek in:D
    Heeft Kruidvat ook Gaviscon siroop ?
     
  11. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    12 jan 2010
    3.872
    0
    0
    Meis ten eerste van harte!! Ik gebruik rennies,glaasje cola,veeeeel melkproducten,kleine beetjes eten,bepaalde dingen niet zoveel eten of drinken waar je t extra zuur van krijgt als je net hebt gegeten ook niet gelijk gaan liggen dan komt t ook omhoog
     
  12. s1986

    s1986 Niet meer actief

    Ga nu niet te veel melk drinken!!! Helpt goed maar stopt enorm;)
     
  13. Caithlin79

    Caithlin79 VIP lid

    21 mei 2006
    6.208
    3
    38
    Dit is compleet nieuw voor me? Ik heb de vorige zwangerschap heel wat weken op Rennies geleefd, kon écht niet zonder en had ze binnen 2 dagen na de bevalling niet meer nodig.
     
  14. s1986

    s1986 Niet meer actief

    Ik hoor hier ook wel een verhalen dat je maag er uiteindelijk meer stopt enzo. Maar dat is denk ik mee als je ze eet als snoepjes! Bij de mensen waar dat dan bij gebeurd zou moeten zijn was dan ook wel weer 30 jaar geleden. Gewoon zodra het echt niet anders kan doe ik hier. S'nachts gebruik ik ze het meest. Meestal 4 a 5 per nacht!
     
  15. Charlie007

    Charlie007 Niet meer actief

    Niet Gaviscon kopen, het is zo vies dat je er bijna van moet overgeven, hoe kunnen ze zoiets maken...dikke roze stroop.....echt goor...bah.

    Ik heb Antagel van de apotheek. Dat is echt wel te drinken en als je langdurig iets moet gebruiken is het beter dan rennies. Voor in mijn tas heb ik rennies met anijssmaak, die is prima te doen, pepermunt ook heel vies.

    Warme melk helpt ook heel goed. Moet je wel van houden.

    Als iemand weet wat dat nieuwe dan is wat zwangeren ook op recept mogen laat het dan weten!!

    Heb er zelf ook HEEEEEEL erg veel last van, zo erg dat ik niet eens kan avondeten, zit vol met lucht.

    Charlie
     
  16. Chocoladekoekje

    Chocoladekoekje VIP lid

    25 mei 2010
    7.799
    43
    48
    Schijn je alleen op recept te kunnen krijgen, dus als je het nodig hebt, zou ik gewoon even je vk bellen, dan kan je het waarschijnlijk vandaag nog wel ophalen ;)
     
  17. Liz

    Liz Fanatiek lid

    9 jul 2010
    1.873
    0
    36
    rennies idd...soms heb ik ook s nachts last van maagzuur en dan is een rennie zo vies!! maarja het helpt wel..
     
  18. lillibit

    lillibit Fanatiek lid

    12 jul 2010
    2.348
    0
    0
    in de jeugdzorg
    Midden Nederland
     
  19. Riannechilly

    Riannechilly Actief lid

    15 dec 2008
    135
    0
    0
    Woonbegeleidster
    Dordrecht
    Bij mij werkt melk heel goed, heb al vanaf dag 1 maagzuur, bij mijn dochter ook gehad. Gewoon halfvolle melk, en voor de eventuele obstipatie (ik heb daar geen last van hoor met melk drinken, maar goed een ander misschien wel) 2 kiwi's op de nuchtere maag, geloof me, dan ben je blij als je de wc haalt ;)
    Vanillevla werkt ook, maar daar zet je wel weer flink van aan. Als t bij mij zo erg blijft, ga ik ook de vlos bellen, heb het de hele dag en nacht door, kan er nauwelijks van eten.
    Rennie is idd slecht op de lange termijn, en ik ben sowieso niet zo van de chemische middeltjes als ik zwanger ben, maar dat is ook weer ieder voor zich ;)
    Veel succes dr mee ;)
    Liefs rianne
     
  20. Mime28

    Mime28 Fanatiek lid

    24 nov 2008
    4.050
    1
    0
    Ik heb gemerkt dat ik van thee erge last van maagzuur krijg. Sinds ik het niet meer drink gaat het een stuk beter, kan zijn dat je ook iets hebt wat je beter kan laten staan. Verder merk ik het echt als ik veel buk dan heb ik het ook zo te pakken. Toch maar wat vaker door de knieetjes.
     

Deel Deze Pagina