Hier lekker de boodschappen in huis, als het goed is ook al bijna voor de kerstdagen (zijn toch alleen zondag thuis). Zullen vast nog wel een paar dingetjes vergeten zijn of opraken voor het weekend, maar heb geen zin om vrijdag nog veel te moeten halen want dan zal het wel erg druk zijn!!! Dus dat hebben we alvast lekker binnen. Baal een beetje dat mannetje morgen toch niet mee kan naar de VK. Zijn werk vanacht gaat niet door, dus nu moet hij gewoon overdag werken morgen. En helaas helemaal in Groningen ze hadden beloofd dat hij de laatste weken niet meer zo ver weg moet...en nu juist nu ik me niet super voel moet hij daar heen. En dan ook nog met dit weer....dus hij kan ook niet ff snel naar huis rijden natuurlijk Had eigenlijk gehoopt dat hij het af zou bellen en zou aangeven dat het niet handig is maar ja...geloof niet dat ik daar op moet rekenen:x We waren vandaag vroeg met eten, dus Arinde is nog even lekker aan het spelen. Als ze op bed ligt ga ik lekker een poos in bad met een boek...en vroeg naar bed vanavond. Want ik ben het zat
Dit was het 2e gesprek. We hebben het over van alles en nog wat gehad en hij heeft de kids zo af en toe geobserveerd in hun gedrag. Gaan we op 3 januari verder mee.
Is iid niet fijn dat hij zo ver weg moet voor het werk. Ik hoop dat hij bijtijds weer thuis is en dat de kleine zich nog niet aandient.
Ik ga met Niels de kids naar bed brengen en dan lekker voor de buis een filmpje kijken. Die staat al een paar maanden op de harde schijf dus wordt tijd dat 'ie bekeken wordt. Iedereen nog een fijne avond en tot morgen.
Zo, was ik ook weer ff.. Christian was vandaag lekker vrij.. Heerlijk! Heb nog een leuk setje voor Maus kunnen scoren in de winkel met korting Maar kan nergens een voorbeeld op internet vinden.. Dus zal wel een foto maken als ze hem aan heeft
Bij de huisarts viel het eigenlijk heel erg mee. Beide jongens moeten wel doorgaan met hun puffers (Joost zit daar al een jaar aan en bij Rick was ik er 2 weken geleden maar weer mee begonnen). Rick zijn longen klonken eigenlijk heel goed, dus het zit bij hem echt in de bovenste luchtwegen. Joost kraakt en reutelt wel, en had ook een rood keeltje. Hij moest toch wel pijn daar hebben, volgens de huisarts. Misschien dat hij dat dan bedoelde met "pijn, hoof".....dat zegt hij tegenwoordig vaker, maar ik kan het dan niet echt plaatsen....ik weet het ook niet). Zowel de huisarts als ik hebben wel het idee dat we een longontsteking aan 't onderdrukken zijn, mede dankzij de onderhoudsdosis puffers en de preventieve kuur die hij heeft gehad. Maar goed, als we zo verder komen deze winter, dan ben ik heel tevreden.
Ik doe verwoede pogingen om terug te lezen en de boel in mijn hoofd op te slaan maar werd telkens onderbroken door een zeer onrustige Lo! Dusss sorry chica's dat ik niet reageer op wat er geschreven is. Tygo werd om 17 uur zoooo vervelend! My goshhhhh Toen kwam Hugh nog es later thuis, gegeten, Lo moest nog een fles, die heeft ze niet helemaal opgedronken, toen kwam Hugh thuis, Tygo helemaal ADHD...maar op geen gegeven moment zo vervelend dat ik hem naar bed heb gelupt want het was geen doen...sliep vrijwel direct?!?!?! Vanmorgen moest ik hem om 8:45 uur wakker maken, vanmiddag ging rond 12:45 uur vrijwillig naar bed, moest hem daarna om om 15:30 uur weer wakker maken en hij lag er dus weer rond 19:30 uur in?!?!?! Anyhoe....Lo had dus om 18:00 uur maar 110 cc gedronken maar werd om 20 uur weer onrustig, dus klein flesje gemaakt (100cc) deze ging schoon op en nog steeds was de Diva niet tevreden, dus nog maar 65 cc gemaakt..SCHOON OP! Nu ligt ze eindelijk te slapen maar vraag me af of ik haar nog moet "aftanken" vanavond...ze heeft wel te weinig gedronken vandaag mja dat is haar "Life story" want dat is altijd zo.... dilemma dilemma!
Fijn dat het bij Rick allemaal goed klonk! Dat is in ieder geval alvast een zorg minder En hopelijk blijft het bij Joost ook hierbij!!!!
Even een dagje bijtanken voor Tygo dus....hebben we allemaal wel eens nodig toch Hopelijk heb je een goede nacht gehad
Hier wel een goede nacht gehad gelukkig. Kon alleen niet meer slapen nadat mannetje om half 6 wegging. Dus ben er maar even uitgegaan en ga zo wel weer terug Ben benieuwd wat de VK straks zegt....hoop dat het meevalt. Moet wel zeggen dat ik me al van alles in mn hoofd aan het halen ben, voor als het echt zwangerschapsvergiftiging blijkt te zijn maar aan de andere kant denk ik....zo heftig zijn mn klachten nu ook wel niet, dus het zal vast wel gewoon een stuk vermoeidheid zijn en verder niet....dat hopen we dan maar Wil eigenlijk vandaag ook nog even naar het winkelcentrum en moet dus ook naar VK. Maar ja...vind de situatie op de weg op het moment gewoon best eng. Het sneeuwt hier nu ook weer flink zag ik, dus het zal er vast niet beter op worden Normaal zou ik lopend naar de winkels gaan, maar ja, dat vind ik toch wel erg ver...vooral omdat ik Arinde niet in de buggy kan meenemen, dus moet zij ook dat hele eind lopen. Dus ja...het zal toch wel glibberen met de auto worden denk ik...brrrrr
Lin, ben ook erg benieuwd wat de VK je kan vertellen... Balen dat je niet meer in slaap kunt komen... Doe lkkr rustig aan vandaag! Hier kwam madame om 23 uur alsnog voor een fles, maar ze heeft maar 100cc gedronken en ligt nu nog te slapen, ga haar zo maar wakker maken. Tygo daarin tegen...was om 6:30 uur wakker!!! Zelf heb ik een loop neus en heb eigenlijk nergens zin in vandaag hihihi. Tis koud! Moet nog pannenkoekenmix halen want Hugh moet vanavond pannekoeken bakken voor KDV. Morgen hebben ze Kerstlunch....
hier een redelijke nacht.. finn kwam om half 3 weer... hij komt standaard om de 4 uur, ook snachts! ben toe aan een nacht doortukken hoor! hoop dat ie dat snel genoeg gaat doen want dit is toch wel erg vermoeiend. kan me niet meer herinneren wanneer mika eigenlijk doorsliep. verder eigenlijk weinig te vertellen
Goedemorgen. Hier weer een goede nacht gehad Gisteravond alleen iets minder. Esmée en Maus waren aan het spelen en Maus duwt ineens keihard met haar benen vanaf de bank tegen Esmée aan, dus die viel achterover met haar hoofd tegen de tafel aan. Huilen, krijsen.. Die had zich echt pijn gedaan.. Dus die is er gisteravond ook 3x van wakker geweest en ook echt dat ze aangaf dat ze pijn in haar hoofdje had.. Nu lijkt het wel weer redelijk te gaan. Vannacht is ze niet 1x wakker geweest gelukkig! @Linnielin, succes bij de vk! @Ramoontje, fijn dat het met Rick goed lijkt..
goeiemorgen @Senn: ben benieuwd of die thuisbegeleider wat voor je kan betekenen. Makkelijk zo'n kachel in je auto @Ramoontje: jeetje een longontsteking aan het onderdrukken. Das niet niks zeg. Hopelijk kunnen jullie het snel de kop indrukken. @KK: wat heeft de huisarts geadviseerd? Oei, dat klinkt pijnlijk voor Esmée @Daantje: pfff vermoeiend hoor geen nacht meer doorslapen. Hoop dat ie het gauw door krijgt. Misschien werkt het om straks met 4 maanden rijstebloem door de fles te doen. @Sil: vervelend toch dat Lo telkens zo slehct drinkt. Maarja, zolang ze wel goed groeit is er niks aan de hand. Aelinn is ook zo'n rampzalige drinker. @Linnilin: ow meis doe je wel voorzichtig op de weg. Succes bij de vk. Ben benieuwd. We lagen er gisteren redelijk op tijd in en kon tot half 9 doorslapen. Was alleen nog steeds niet genoeg. Ben strontverkouden en mn keel doet hartstikke zeer. Aelinn en Zen liggen nog te slapen dus ik hang maar een beetje op de bank. Vandaag misschien nog even de stad in voor kerstcadeautjes. Al kijk ik eerst ff wat het weer doet want gisterenavond was het eng op de weg. Glad en zo vreselijk mistig. Had spijt dat ik toch weg gegaan was.