Maart mama's 2010, deel 3 !!

Discussie in 'De mama's' gestart door Lisil, 8 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nijnja

    nijnja Fanatiek lid

    2 mei 2007
    1.177
    0
    0
    docent
    Haarlem
    Ano: Wat leuk dat Neomi kruipt!

    Linda: Wat een mooie stem heeft Arno. En inderdaad een supermooie intro, kreeg er ook bijna tranen van in mijn ogen! Zal jij, hoogzwanger, wel helemaal gehad hebben!

    Marye: gezellig dat je toch kunt komen!

    Namen: Karel komt van de plek waar mijn man en ik elkaar hebben leren kennen: Op Karelsbrug in Praag. Hij heet verder Jan Adriaan naar de beide opa's. Toon komt van Antonius en dat betekent Bloem. Mijn achternaam is Bloem, dus ik vond het wel leuk dat hij mijn naam ook kreeg. Op een dag kwam ik terug van mijn werk en toen had ik bedacht dat Teun leuk was. Toevallig zei mijn man die avond: "wat vind je van Teun?" Teun is uiteindelijk Toon geworden omdat die naam beter klinkt bij zijn achternaam en omdat Teun heel veel voorkomt. Verder heet hij Quirijn naar mijn man en Johannes naar mij.

    Nee zeggen: kan en moet je ook doen, maar je moet niet verwachten dat ze er ook naar luisteren. Ik zou het ook niet te vaak doen, omdat de betekenis ervan verwaterd. Ik heb tegen Toon een keer echt hard nee gezegd, toen hij beet tijdens het drinken. Ik riep heel hard: "Auw! Nee, niet doen!" Hij liet los en begon te huilen! Maar hij heeft het gelukkig nooit meer gedaan!
     
  2. Gwenolyn

    Gwenolyn VIP lid

    13 jan 2009
    7.067
    0
    0
    Hier een drukke dag achter de rug. Neefje en nichtje hebben kerstvakantie, en ze zouden vandaag naar mij toe komen. Vanochtend werd ik opgebeld dat mijn neefje ziek is, of ik naar hun kan komen: Tuurlijk!! geen probleem.
    Joënna uit bed gehaald, gegeten, aangekleed, hutkoffer met spullen gepakt en naar hun toegegaan.
    Manneke zag er niet uit. In de loop van de ochtend knapten hij op.
    Als lunch lekker hamburgers gebakken:D. Daarna is hij bij een vriendje gaan spelen, en lekker met mijn nichtje spelletjes gedaan.

    Daarna naar huis, Joënna op bed gegooid, want die had heel slecht geslapen, Boodschappen gedaan (jorgen was thuis), koken, eten, Joënna in bad, flesje erin, en lekker slapen.

    Zo nog even de vaat doen, en dan klaar voor de avond.
     
  3. PenF

    PenF VIP lid

    20 aug 2009
    8.387
    2.241
    113
    Vrouw
    Coach
    Dordrecht
    Lindavnr: Wat een eikel eigenlijk! Wel fijn dat het nu wel opgelost gaat worden. En zijn de jongens vanavond lekker gaan slapen? Hopelijk even weer een goede nacht, dat heb je nu wel verdiend.

    Kussie: Knuffel voor jou! Lastig dat Stan niet lekker in zijn vel zit. Wel fijn dat je een nieuwe broek hebt gekocht! En wat balen van dat belastinggeld!

    Kussie, Kleintje, Lindavnr: Veel succes met afvallen, ik pass ervoor. Ik doe hard mijn best om op gewicht te blijven omdat ik juist snel afval.... Het is oneerlijk verdeeld...

    Namen: Ik roep al jaren dat als ik een zoon zou krijgen ik hem Pepijn zou noemen, waar dat vandaan komt geen idee. Florine kwam eigenlijk van Florien, alleen vond ik Florine net even iets mooier en chiquer. Florien kwam van echte gooische meisjes :D

    Ano: Wat super knap van Neomi!!

    Lindavnr: Wat een mooi filmpje en Arno kan lekker zingen!

    Eliesah: Die beer staat haar goed!:)

    Nee: Ik zeg ook altijd heel streng Nee niet doen!

    Hier: Sorrry beetje druk hier. Florine was ziek, ontstoken oogjes en nu zijn ze allebei nog verkouden. Verder druk met ijshockey, werk en ik probeer weer wat meer tijd aan Don te besteden. Dus daarom wat minder hier... Morgen moet ik naar het ziekenhuis voor de uitslag van het zaad en van mijn uitstrijkje...Ben stikzenuwachtig maar weet niet zeker of ik wel kan gaan ivm het weer. Want als het teveel uitloopt ben ik anders niet op tijd bij het kdv. Dus even kijken hoeveel het nog gaat sneeuwen vandaag, anders ga ik het maar verzetten...
     
  4. Soda Pop

    Soda Pop Niet meer actief

    Nou ik hoop dat het door kan gaan, jullie zitten al zolang in spanning!! Stomme sneeuw ook!!

    Ennuh, geniet maar lekker met Don!! Als ik een mannetje thuis had zitten wist ik het ook wel, alhoewel, ben wel verslaafd aan het forum, hahaha!!
     
  5. Boomer2009

    Boomer2009 Fanatiek lid

    4 aug 2009
    2.002
    0
    0
    NULL
    Brabant
    Hahaha dat had ik eergisteren ook. Fenna stond aan de salontafel aan de boekjes te frummelen en ik zei steeds 'nee fenna dat mag niet!' ze bleef me steeds met van die grote ogen aanstaren en ondertussen zag je die vingertjes weer stiekum richting de boekjes gaan. Dus ik weer 'nee fenna dat mag niet he' En toen vertrok dat hele gezichtje met een enorme pruillip, janken!! Dat vond ik ook wel sneu hahaha, maar ik proeste het wel uit van het lachen. Zoooo komisch!
     
  6. Gwenolyn

    Gwenolyn VIP lid

    13 jan 2009
    7.067
    0
    0
    @ Setti: Hahahaha, dat is inderdaad vroeg om te kijken. Had gisteren nog gekeken, maar kon het niet meer vinden.

    @ Lindavnr: Wouw, wat een prachtige stem heeft Arno!
    Wat een kl*tenacht. Hopelijk gaat komende nacht beter!
    Je bedoelt die zoutoplossing van Otrivin? Ik gebruik heb in combi met neusspray. 's ochtends en 's avonds spoel ik haar neus daarmee. Er komt wel een hoop trope naar buiten.

    Ik heb je verhaal over het KDV met open mond zitten te lezen. Wat denkt hij wel niet??????? Gelukkig gaat het goed komen. Is ze geraden ook!! Wat denkt hij wel niet:x

    @ Marye: Leuk dat je komt!!!
    Succes morgen!! Duim voor positieve uitslagen.

    @ Eliesah: Ik vind Taleah echt een super schatig meisje!
    Bekende blokjes op de achtergrond;)
    Aaahhh, daarom komt mij haar naam zo bekend voor.

    Je kan inderdaad morgen even de HA bellen. Je kunt in iedergeval beginnen met de ogen schoon te maken met Kamille thee.

    @ Kussie: Niet te veel zorgen maken over zijn gewicht. Niet vergeten dat hij steeds meer gaat bewegen, en zijn energie in veel dingen tegelijk "moet" stoppen (bewegen, brabbelen, indrukken verwerken etc).

    Wat lief van Stan: Bijna zijn eerste mama:D
    Meid je doet het hartstikke goed!!!
    Toch zou ik de "vader" een keer op zijn gedrag aanspreken. Jullie hebben tenslotte afspraken gemaakt. Hij komt zijn afspraken niet na.
    Het is zo zwaar dat je alles in je eentje moet doen. Alle beslissing zelf moet maken, en niemand hebt om even snel te overleggen, kijken wat hij ervan vind/denkt.
    Het gaat je harstikke goed af meid!! Complimenten. Je bent al vanaf de bevallig non stop in de weer. Dat breekt op een gegeven moment. Denk dat daarom ook je migraine heftiger aan het worden is.

    Lekker nieuwe broek kopen: doet een mens goed:D

    Ja, ik doe ook mee!

    Tja, wij hebben pas ook niet een heel pittig gesprek gehad, over verandwoordelijk heden. Niet leuk, maar volgens mij is de duizend euro munt nu echt gevallen.

    @ Kerst: Kan verder niet echt iets naar mijn smaak vinden. Ach..... heb een hoop leuke kleding in de kast hangen, trek er wat uit, stel wat samen, en we hebben weer een leuk setje. (of ik moet nog iets betaaldbaars en naar mijn zin vinden).

    @ Namen: We hadden verschillende namen, maar iedere keer vonden we het toch niet leuk. Toen kwam Jorgen met de naam Johanna (zijn overleden oma). Vind het een leuke naam. Beetje aan het puzzelen geweest, en toen kwam Joënna.

    Ik had er graag nog 1 of 2 doopnamen erbij gehad (ben zelf ook naar mijn oma's vernoemd, en vind het wel wat hebben), maar we kwamen er niet uit. We konden de namen van onze moeders niet verwerken tot 1 naam, en mijn moeders doopnaam kan (en mag) ik niet gebruiken. Dan heb ik echt oorlog in huis.
    zelfs na de bevalling voor het aangeven hebben we het er nog over gehad, maar lukten niet.

    Vind het leuk om te lezen hoe iedereen aan zijn of haar naam is gekomen.

    @ Hello kitty: Hahahahaha, erg geliefd setje:D. Vind het ook erug leuk!

    @ Nee zeggen: Doe het nog niet zo heel vaak, meestal zeg ik 1x Nee en haal ik haar weg wat ze aan het doen is, en dan is het flink brullen:D
     
  7. Gwenolyn

    Gwenolyn VIP lid

    13 jan 2009
    7.067
    0
    0
    Vandaag ook met de HA contact gehad. Bloeduitslag was goed. Geen allergieën. Toch heeft de HA contact gehad met de KA, daar de bloeduitslag niet geheel betrouwbaar is op deze leeftijd.
    Zolang het CB geen opmerkingen maakt over haar groeilijn, hoeven we niet langs te komen, maar uitzingen tot ze gaat lopen (tenzij wij zelf het gevoel hebben dat het niet lekker loopt).
     
  8. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    @ Gwen: waarom mag je die niet gebruiken, die naam?

    @ Ik heb Daro zoutoplossing..

    Misschieni moet ik dan maar eens neusspray gaan zoeken ofzo?
    Ach, het gaat ook wel weer over.. haha

    @ Marye: wat spannend....morgen. Hopelijk haal je het allemaal gewoon, anders is het nog meer zenuwen.
     
  9. Gwenolyn

    Gwenolyn VIP lid

    13 jan 2009
    7.067
    0
    0
    Haar doopnaam is Trientien, wat weer afgeleid is van haar oma die treintje heet:)
     
  10. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    haha aparte naam... :)
     
  11. Gwenolyn

    Gwenolyn VIP lid

    13 jan 2009
    7.067
    0
    0
    Hahahaha, netjes uitgedrukt. Niet een naam die je een kind mee wilt geven.
     
  12. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0
    mmmm hamburgers lekker. nou gelukkig knapte hij wat op
     
  13. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0

    suc-6 vandaag en ik hoop dat je toch naar t zkh kan. en je hebt groot gelijk hoor dat je meer tijd aan don geeft dat is ook belangrijk
     
  14. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0

    gelukkig maar dat er niets uitkwam maar idd je zegt t zelf al dat t niet geheel betrouwbaar is op deze leeftijd dus gewoon goed in de gaten houden
     
  15. Appel en Peer

    Appel en Peer Niet meer actief

    hier; net de ha gebeld en moeten toch even langs komen. ook omdat ze er koorst bij heeft..
    nou ben benieuwd! weer naar de ha voor haar, zovaak ben ik dit jaar nog geen eens voor mezelf geweest.. haha!
     
  16. Johannal

    Johannal Fanatiek lid

    28 jan 2009
    3.119
    0
    0
    Moet even iets super schattigs vertellen *smelt*

    Hier staat dus de hele dag zowat Serious Request op van 3fm en nu komt daar een nummer van Martin Solveigh steeds op omdat de dj's in het huis daar extra energie van krijgen. Het nummer heet(?) 'Hello' en dat komt er ook vaak in voor. En dan zwaaien dus alle dj's naar de mensen voor het huis en terug. Gistermiddag lag Seph op de grond te spelen hoor ik hem ineens echt HEEL BLIJ lachen en naar de tv kijken en weer echt heel vrolijk verrast lachen en blij zijn en toen zwaaien!!! Aaaaaaaaah ging hij dus gewoon naar de tv terug zwaaien en hij vond het zo leuk dat iedereen daar ook aan het zwaaien was! Ik was te laat met een filmpje maar vandaag ligt de camera heel de lag in de aanslag. Hij zwaaide al wel een weekje of zo maar dit was echt zo leuk en zonder dat wij het voordeden enz.... ZO Schattig (misschien had je erbij moeten zijn maar toch)
     
  17. Soda Pop

    Soda Pop Niet meer actief

    Ik hoop indd dat het je lukt om het te filmen!! Lijkt me ook zoo mooi om te zien!!! :)
     
  18. Soda Pop

    Soda Pop Niet meer actief

    @ hier, zit hier te janken op mijn werk, had me zo voorgenomen om nix te laten merken, maar toen ze vroegen hoe het gaat had ik hem al hangen!!
    Ik trek het echt nie meer meiden.. Ik zit er helemaal doorheen, en weet niet meer hoe ik het op moet lossen...
    Tis net wat Gwen zegt, ik loop al bijna 9 maanden op mijn tenen... En ik ben gewoon zooo op nu.. Ik heb echt het gevoel dat ik overspannen/oververmoeid of weet ik het wat ben...
    Ik was zooo blij dat ik vanmorgen naar het werk kon... Gewoon weg van alles.. Das toch nie normaal meer!! Ik schaam me dood...

    Vanacht is Stan ook weer verscheidene keren wakker geworden met een hoestbui, en ik vind het zo zielig voor hem, maar als ik dan bij hem kom, en hij weer steeds zijn adem inhoud en die kuren, dan word ik ook zo boos, en ik wil helemaal nie boos op hem zijn... :(
    Maar ik snap niet waarom hij zo doet. En vanmorgen was hij 5 minuten vrolijk, en toen zinde het hem nie meer en hoppa, begint hij weer te jengelen en te doen.. En dan word hij boos.. Slaan en driftig en gillen.. Ik snap er nix van, hoe lang duurt dat stomme sprongetje in godsnaam...

    En die verkoudheid, ik wil dat het over gaat bij hem... Ik ga strax maar bisolvon halen, las hier dat dat misschien ook kan helpen tegen het hoesten?
    En vanmiddag wil ik naar het CB om hem te laten wegen, misschien geeft dat even weer het vertrouwen dat het toch goed met hem gaat, of niet, ik weet het nie meer...

    @ Gwen, als ik de vader moet aanspreken dan ga ik er helemaal aan onderdoor, ik blijf het liefste zo ver mogelijk bij hem weg..
    K wou gewoon dat ik hem eens wat vaker ergens onder kon brengen.. Ik heb al 9 maanden nauwelijks tijd voor mezelf.. Als jullie dan allemaal vertellen over dat jullie sporten, volleyen, hockeyen, streetdance en ik, ik kan alleen maar weg als ik dingen heb die moeten, omdat dan dan mijn moeder alleen op wil passen (psych, sporten om af te vallen of noodzakelijke boodschappen in deze teringkouw)
    En die 2 of 3 uurtjes die ik er af en toe 's avonds een keer uit ben helpen ook nix meer...
    :(:(:(
     
  19. Johannal

    Johannal Fanatiek lid

    28 jan 2009
    3.119
    0
    0
    @ Kussie: Ik zou bijna willen zeggen: "Nu Pas?" Ik heb al zo vaak gedacht... Als Sandra het kan kan ik het ook en dan zijn wij dus nog met zijn tweeën. Net zo als jij (en iedereen hier) hou ik zielsveel van mijn mannetje maar toch ben ik ook nog steeds wel gewoon ik en als je daar maar weinig tijd voor hebt dan verwaarloos je jezelf en dat moet er een keer uit. Op maandag en dinsdag ben ik de hele dag alleen met Seph. En dan heb ik aan het einde van de dag ook wel zoiets van zo nu even bij papa dan kan ik heel even een momentje voor mezelf. Überhaupt hoe combineer jij het koken met een aandacht vragende Stan? Dus echt ik vind het volkomen terecht dat je er doorheen zit. Maar echt de enige methode om dit te doorbreken is het aanpakken! Maak wat meer tijd vrij voor jezelf dan strikt noodzakelijk anders bouw je niets op. Nou is dat in jouw geval natuurlijk veel lastiger maar jij hebt zeker weten ook mensen om je heen die wel eens roepen: "als ik een keer op moet passen!" en dat je dan stilletjes denkt... ja maar jij kent Stan niet en met al die prikkels ed nou laat maar hij is beter af bij zijn mama. En dat is natuurlijk ook zo maar aan de andere kant. Hij leidt er echt niks van hoor al hij een keertje door een ander getroost wordt (ik kan het weten prikkeltechnisch betreft). Hij heeft er zelfs veel baat bij als het goed gaat met mama. Misschien heeft hij wel meer driftbuien omdat hij voelt dat zijn mama niet lekker in dr vel zit!. Dus bel iemand op die heeft aan geboden op te passen of zet je babyfoon bij de buren (als je daar goed contact mee hebt) en ga een aantal keer iets leuks doen echt voor jezelf. En laat Stan een keer bij je moeder logeren zonder dat je er zelf bij bent. Dan zul je zien dat je pas echt goed tot rust komt! Ik ben er eigenlijk ook altijd bij als Seph gaat logeren en dan rust je zelf dus echt helemaal niet uit. Maar afgelopen weekend was Seph voor het eerst alleen logeren. Als je dan 's morgens door je huis loopt en niet zachtjes hoeft te doen en rekening met Stan hoeft te houden is dat even heel bevrijdend....

    Het is even plannen en organiseren en mensen vertrouwen ed maar het is belangrijk dat je het doet. Geef het aan er zijn vast een hele hoop mensen die zo'n lieve meid als jij graag willen helpen!

    Succes!
     
  20. Appel en Peer

    Appel en Peer Niet meer actief

    Lieve Kussie, ik wil je een hele dikke knuffel geven!!
    Ik heb echt veel respect voor je meis..
    En ben het helemaal met Johannal eens, ze heeft het weer super mooi omschreven voor je!! ;)
     

Deel Deze Pagina