de meiden van 1985 kletsen verder...

Discussion in 'Algemene clubs' started by shenoby, Oct 8, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Michanda

    Michanda Actief lid

    Dec 7, 2009
    121
    0
    0
    Er licht voor mijn wederhelft een angel sound onder de kerstboom! Ik wilde er zelf één aanschaffen, maar had m'n moeder al voor me gedaan :D
    Het lijkt me erg leuk...
    BTW wat is jullie ervaring met bemoeizieke moeders die alles voor je willen regelen, kopen enzo? Word er gek van... Nog even en m'n moeder heeft heel m'n baby uitzet voor me gekocht :$
     
  2. Bibi26

    Bibi26 Fanatiek lid

    Mar 20, 2010
    3,050
    0
    0
    @ Michanda; leuk kerstkado. :) Mijn moeder weer het nog niet dus geen idee hoe zij gaat reageren. ;) Maar ik ben er niet bang voor dat ze zich ineens met van alles gaat bemoeien, dat doet ze nooit. Ben eerder bang voor mijn schoonmoeder...Die bemoeit zich dus altijd overal mee en ik zit er totaal niet op te wachten dat zij zich veel met mijn zwangerschap bezig gaat houden.
    Kun je het niet voorzichtig aangeven bij je moeder? Of zeggen dat je liever een keer samen gaat shoppen? Dan kun je haar in elk geval sturen in wat ze koopt.

    @ Serendipity; wat schattig dat je vriend zo weg was van de angelsound. :) Ik zal nog eens gaan kijken op internet, wie weet kopen wij er ook een.
     
  3. shenoby

    shenoby Niet meer actief

    @ michanda,
    de halve uitzet al bij elkaar?
    nou ja als je het zelf allemaal wel mooi vind waarom niet?
    scheelt een heleboel geld ;)

    angelsound.
    die hadden wij ook.
    maar vond het hartstikke leuk hoor.
    vooral in het begin als je de baby nog niet voelt heb je toch op een bepaalde manier een beetje contact met de baby.
     
  4. Laurise

    Laurise Niet meer actief

    @Serendipity
    Inderdaad meldplicht en ik houd je hyves in de gaten haha maar kleintje moet inderdaad nog even blijven zitten hoor!!

    @Bibi
    Ik wil ook je foto's zieeeeennn...wil je mij ook toevoegen..!! Heb ook getwijfeld over angel sound maar voor manlief hoefde het niet zo en ik moet zeggen dat ik een echo veel leuker vind dat een hartje horen kloppen en je gaat 1x per maand bij de vk het hartje horen..en dan wachten totdat je beebje voelt en dan ga je hem niet meer gebruiken..maar snap heel goed dat je hem wel wil hebben hoor. Ooohh spannend over 3 dagen naar de vk of inmiddels 2 dagen haha. Wanneer ga je het aan je ouders vertellen en hoe.. spannend!

    @Michanda
    Sluit mij bij Shenoby aan, handig toch, scheelt heeeeel veeeel geld! En als je het ook allemaam mooi vindt waarom niet..

    @Shenoby
    Thanks...zooo lief..het is dat het wiegje van manlief nog niet naast me mag staan maar anders had het er al gestaan haha..

    Hier, donderdag of vrijdagnacht is mijn oma overleden.. gisteren hebben we gekeken toen ze opgebaard lag en normaal kijk ik niet maar vanaf dat ik haar maandag in het ziekenhuis had gezien wat zo'n naar beeld was word ik er s nachts van wakker. Mijn moeder zei gister dat ze er nu in de kist beter uit ziet dus ben ik toch gaan kijken, en inderdaad dit is mijn oma, met bril, met gebit, haren mooi. Dus ben blij dat ik nu dit beeld heb, al blijf ik het eng vinden om bij een dood iemand te kijken.. Vanavond condoleren en morgen begrafenis..heb een gedicht geschreven die ik ga voor lezen.. bij mijn opa vaders kant ook gedaan en toen zei mijn oma al (10 jaar geleden) dat ze heel graag wilde dat ik dat bij haar zou doen..dus tja dan doe je het voor haar..hoop dat ik het red want is heel persoonlijk ook over dat ik beebje in mijn buik heb en zij er niet meer is.. Vanmiddag weer naar de vk..zag een beetje tegen op om door sneeuw heen te gaan maar wil beebje horen..voel nog weinig en ben op het moment erg onzeker...
     
  5. Serendipity

    Serendipity Fanatiek lid

    Feb 15, 2009
    2,397
    0
    0
    babyleidster
    zuid holland
    Hey meiden,

    @ moeders/schoonmoeders
    M'n moeder koopt niet zo veel... roept eerder dat ik rustig aan moet doen en nog dingen voor haar over moet laten... tja moet ze maar opschieten ;)...
    M'n schoonmoeder daarin tegen, is wel zo erg! Had bij 6 weken al een hele tas vol met jongens EN meisjes kleding!! Maat 62+92?? Lekker handig... zit ik straks met bepaalde kleertjes waar ik niks mee doe ;)... dus toen gezegd dat ik uni-sex kleertjes wel leuker vind!
    Verder kan je natuurlijk ook zeggen dat je het zelf ook zo leuk vind om dingetjes voor je kleintje te kopen... of aangeven dat je zelf wilt bepalen welke dingen je koopt voor de kleine...

    @ Laurise
    Nogmaals gecondoleerd meis! Wel fijn dat je beeld van je oma nu nog wat veranderd is, nu je nog een keer bent gaan kijken! Mijn opa is ook erg ziek geweest op z'n sterfbed... en daar heb ik ook een vreselijk beeld van in m'n hoofd, alleen zag hij er overleden nog slechter uit, dus heb ik dat gelukkig niet meer gezien!
    Vind het super knap van je dat je een gedicht hebt gemaakt en gaat voordragen! Ik zou dat echt niet kunnen... en logisch als je volschiet toch? Dat hoort er bij... en neem aan dat mensen dat niet erg vinden! Maar misschien wel handig als je iemand achter de hand hebt, voor als je echt niet verder kan?

    @ hier
    Bloeddruk weer omhoog 140/85... maar m'n urine was nog zo goed als schoon! Gelukkig maar! Volgende week wel extra bloeddruk meten en hb meten!
    Verder was de kleine blijkbaar nog niet helemaal ingedaald... want volgens de ha waren de harde buiken om de 8 minuten, indalings weeen! Ik heb ook nog niet het gevoel dat die kleine al komt hoor.. ben nog veel te relaxed... voelt nog veel te ver weg ;)
    Verder ben ik weer helemaal goed gekeurd ;)
     
  6. Serendipity

    Serendipity Fanatiek lid

    Feb 15, 2009
    2,397
    0
    0
    babyleidster
    zuid holland
    @ de zwangere
    Hoe hebben jullie het vertelt?? Of hoe gaan jullie het vertellen??
    Ik had hier toen de boeken: oma en opa vertel 'ns gekocht!! Verder heb ik aan andere gewoon de echo onder hun neus gehouden ;)
     
  7. Bibi26

    Bibi26 Fanatiek lid

    Mar 20, 2010
    3,050
    0
    0
    @ Laurise; heb je toegevoegd!
    Gecondoleerd met het verlies van je oma...Erg knap van je dat je morgen een gedicht gaat voorlezen! En dat je bent gaan kijken. Ik heb dat bij mijn oma ook gedaan, ik was toen pas 12 en ik vond het heel naar. Ik vond ook dat ze een heel ander gezicht had, niet meer mijn oma. Maar heel fijn dat jij er een goed gevoel aan over hebt gehouden. Sterkte morgen!!

    @ Serendipity; fijn dat je weer goedgekeurd bent! En indalingsweeën, dat dat ook al kan zeg, haha. Wel goed dat je nog zo lekker relaxed ben, houden zo. ;)

    @ vertellen; wij vertellen het zaterdag aan de opa's en oma's en mijn broer en schoonzusje, zondag aan de broer van mijn vriend en zijn gezin en maandag gaan we even langs zijn zus. Daar hebben we weinig contact mee dus bij hun doen we niks speciaals, daar gaan we gewoon het nieuws even brengen. ;)
    Voor mijn ouders heb ik een 'I love opa'speentje en het boek Oma vertelt over toen voor later. Voor mijn schoonzusje een rompertje waar ik zelf tekst op heb gezet en mijn broer een klein sneeuwballetje met 'leukste oom' erin. Mijn zwager en schoonzus krijgen een rompertje verpakt in een melkpakje (van Prénatal) en sokjes verpakt als cup-cakeje. Niet dat zij wat met die spullen kunnen, maar ik dnek dat ze de boodschap wel door hebben dan. :D

    @ vk; morgen mogen we eindelijk! Spannend! :D Ze meten toch de hoogte van je baarmoeder? Hoe werkt dat eigenlijk? Want ik hoop dat zij dan in elk geval kan voelen dat ie groeit ofzo, blijf toch een beetje onzeker. En ik hoop dat we een afspraak voor de eerste echo kunnen maken.
     
  8. Michanda

    Michanda Actief lid

    Dec 7, 2009
    121
    0
    0
    @laurise
    Gecondoleerd met je oma! Wat stoer dat je een gedicht voor gaat lezen, dat zou ik echt niet durven.

    @serendipity
    Ik heb m'n moeder gelijk huilend opgebeld na de test, toen wisten m'n vader en m'n zusje het ook gelijk. Voor m'n schoonouds heb ik de digitale test van cb ingepakt. Toen we bij m'n schoonouders waren kwamen onverwacht m'n zwager en schoonzus ook dus die hebben we het toen ook gelijk verteld.

    @bibi
    Bij ons eerste bezoek hebben we alleen maar een gesprek gehad. Hebben wel mijn bloeddruk gemeten, maar verder nix. met de tweede afspraak doen ze die andere dingen pas. Nou zal dat wel overal verschillend zijn denk ik.

    @infectie
    Ik heb de oplossing gevonden geloof ik... Katoenen ondergoed. Het is nu en stuk minder, maar helaas nog niet weg. Afgelopen zaterdag wel bij de dokterspost beland omdat ik verging van de pijn. Dachten dat ik een nierbekken ontsteking had, maar bleek bekken instabiliteit te zijn, heel fijn... Is de ene kwaal bijna over steekt de volgende al weer de kop op.
    Verder gaat het hier best wel goed. Verheug me op de kerst en ben eindelijk van m'n zwangerschap aan het genieten. ik heb m'n moeder gezegd dat het in het nieuwe jaar even klaar is met spullen kopen want dat we het zelf ook wel leuk vinden om dingen te kopen. Ze stribbelde even tegen, maar respecteert het nu wel.
     
  9. Bibi26

    Bibi26 Fanatiek lid

    Mar 20, 2010
    3,050
    0
    0
    Goed gedaan Michanda, voor jezelf op gekomen. ;) En fijn dat het met de infectie beter gaat. Ik hoop wel voor je dat de bekkininstabiliteit niet te erg gaat worden...Toch knap dat je ondanks alles van je zwangerschap geniet, goed zo!

    Zal inderdaad bij elke vk anders zijn, maar ik heb al gezien op internet dat het meten van de baarmoeder pas later komt. Dus wij moeten geduld blijven hebben, mijn sterkste kant...:D
     
  10. anita85

    anita85 Fanatiek lid

    Sep 12, 2009
    1,385
    18
    38
    Female
    Flevoland
    @ allemaal
    wat gaan jullie allemaal met kerst doen?

    @ hier
    aan het wachten op mijn ongi. Al een tijdje krampen maar komt niet. Is iets nieuws wel krampen geen ongi. Pfff
     
  11. Michanda

    Michanda Actief lid

    Dec 7, 2009
    121
    0
    0
    @Anita
    Die krampen had ik ook toen ik zwanger bleek te zijn ;) houd moed!

    Wij gaan, heel saai, eerste kerstdag ouders, tweede kerstdag schoonouders!
     
  12. shenoby

    shenoby Niet meer actief

    @ anita,
    ja ik had eingelijk hetzelfde als michanda.
    hoop voor je dat je snel zekerheid hebt.

    wij gaan eerste kerstdag naar mijn moeder.
    2e kerstdag schoonouders.
    heel standaard dus. maar wel gezellig.
     
  13. Bibi26

    Bibi26 Fanatiek lid

    Mar 20, 2010
    3,050
    0
    0
    @ Anita; en, nog geen ongi? Ook hier de krampen hoor, nu af en toe nog dus ik duim voor je. ;)

    @ kerst; wij gaan eerste kerstdag naar mijn ouders, altijd heel gezellig en nu is het natuurlijk extra speciaal. ;) Tweede kerstdag komen mijn zwager en schoonzus hier eten met de kids dus dat wordt vast ook erg leuk. :)
     
  14. Serendipity

    Serendipity Fanatiek lid

    Feb 15, 2009
    2,397
    0
    0
    babyleidster
    zuid holland
    @ Anita
    Oeh ik vind het toch spannend hoor, bij jou!! Ik had hier namelijk toen helemaal geen symptomen en flinke ongi krampen.. wist daardoor zeker dat ik ongi zou worden! Maar het waren zulke flinke krampen dat ik steeds dacht... nu moet er wel bloed komen... maar bloed kwam maar niet! Dus hoop zo dat het bij jou ook zo is!! Ik duim heeel hard voor je meis!!

    @ bibi
    Hier begonnen de echte controles ook pas bij week 12 ofzo... ik vond dat echt veelste laat... maarja je kan er niks aan doen he ;)... ben benieuwd hoe de intake van de vk was!!

    @ Michanda
    Gelukkig je infectie eindelijk wat beter!! En oeh bekkeninstabiliteit... hou het ajb goed in de gaten en trek optijd aan de bel!! Ik kon namelijk met 15 weken niet meer lopen... laat staan iets anders... had een half uur nodig om op de wc te komen en gilde het uit van de pijn! Hoop dat het bij jou bespaard blijft! Want gelukkig hebben niet heel veel vrouwen zo'n ernstige bekkeninstabiliteit... maar met de juiste oefeningen kan het wel verbeteren! Dus hou het in de gaten!! En laat ff weten als het erg wordt... ik heb anders nog wel een boek voor je te leen ;)

    @ Laurise
    Sterkte vandaag en morgen meis!

    @ Shenoby
    Hoe is het verder met jou?? Alle controles nog goed??

    @ Kerst
    kerstavond komt schoonpapa hier eten.. iemand nog tips om te eten?? Ik ben een ramp met koken en vriendlief weet ook niet te verzinnen :(
    1ste kerstdag hebben we kerst ontbijt bij m'n ouders... 's middags niks... en 2de kerstdag 's avond gourmetten bij mijn ouders... lekker burgelijk ;) Maar heb er zo'n zin in!! Laatste kerst zonder ons kleintje!!

    Vanavond rondleiding in het ziekenhuis... verder nog steeds veel harde buiken en soms komen ze regelmatig, maar denk nog steeds indalingsweeen? Ook steeds na het douche zware ongi kramp, maar dat zet niet door! Ik wil pas in januari bevallen, dus die kleine blijft vast nog wel even zitten ;)
     
  15. Serendipity

    Serendipity Fanatiek lid

    Feb 15, 2009
    2,397
    0
    0
    babyleidster
    zuid holland
    @ Anita
    Op hoeveel dagen zit je nu eigenlijk met je cyclus?? Ben zo nieuwsgierig!!
     
  16. shenoby

    shenoby Niet meer actief

    @ serindipity.
    hier komt mijn kerst tip.

    aardappel soesjes.
    (oven of frituur pan)

    als je een oven hebt een hele kip in zo'n maggi zak.
    in de oven.

    een beenhammetje kan ook.
    oven of flink wat boter in de pan en dan aanbraden net als rollade.
    honing mosterd saus erbij.

    bloemkool met een sausje.

    pot haricot verts. even verwarmen.
    dan kleine bosjes maken stukje ontbijt spek eromheen even in de pan bakken.

    en klaar!!

    vooraf evt een uiensoepje ofzo.

    en naderhand ijs.

    was hier vorig jaar een succes en duurde helemaal niet zo lang om te maken.
     
  17. Serendipity

    Serendipity Fanatiek lid

    Feb 15, 2009
    2,397
    0
    0
    babyleidster
    zuid holland
    @ shenoby
    Klinkt goed idd!! En idd ook iets wat ik ook nog wel zou kunnen ;)... geloof alleen dat m'n vriend aan bami nu zit te denken hahahaha... dat schijnt m'n schoonpapa lekker te vinden?!... ik zei al... ja doe maar, bestellen we gewoon :p maar dat kan natuurlijk niet... dat wordt dan wel zelf maken!
    Maar zal dit recept ook nog ff onder z'n neus duwen :p
     
  18. Bibi26

    Bibi26 Fanatiek lid

    Mar 20, 2010
    3,050
    0
    0
    Lekkere tips Shenoby! Wij maken carpaccio (niet voor mij uiteraard ;)), voor mij wat huzarensalade. Daarbij stokbrood met kruidenboter en tapenade. Dan nog soep en als hoodfgerecht haricots vers met spek, erwten, aardappelkroketten en gekookte aardappelen, beenham met honing-mosterdsaus en varkenshaas met champignonsaus. Dus wij hebben genoeg te doen 2e kerstdag. :D

    Apart idee hè, laatste kerst met z'n tweetjes? Wel super leuk!

    Ik kom net bij de vk vandaan. Ze heeft ook nog weinig gedaan helaas. Wel gewogen en bloeddruk gemeten en alles is prima in orde. :) Heb net ook afspraak gemaakt voor de eerste echo en die hebben we op donderdag 6 Januari dus helaas nog twee weekjes geduld. Ben wel blij dat ik tot die tijd vakantie heb, kan ik voor genoeg afleiding zorgen. ;)
     
  19. Michanda

    Michanda Actief lid

    Dec 7, 2009
    121
    0
    0
    Ik heb verschrikkelijke trek in kerstkransjes met vermecelli :$ hahahahaha, heel bizar maar dacht ga het even neer zetten. Ik droom er al 2 nachten over ;)
    Een lekkere biefstuk zou ook wel gaan trouwens, maar zo'n doorbakken ding hoef ik niet.... dat vind ik nou een groot nadeel aan zwanger zijn, ik mis echt af en toe m'n biefstukje en m'n wijntje!
     
  20. anita85

    anita85 Fanatiek lid

    Sep 12, 2009
    1,385
    18
    38
    Female
    Flevoland
    als ik eerlijk ben weet ik dat niet. Volgens mij moet ik donderdag ongi worden. Maar wil mezelf niet gek maken dus ik wacht rustig en ga niet tellen.....ahum en dat vol houden
     

Share This Page