Wat een boel geweldig mooie testen!!! Alle zwangere dames & hun partners, van harte!!! Hoop dat de rest (en ikzelf) snel mogen volgen!!
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting we waren het er gisteren al over eens maar nu begint het voor mij echt te voelen wat is die streep nu donker zeg waaaaaaaah ga een banner aanmaken
@Cindy.. ja zal ik???? whahaha.. zal niet veel te turen zijn denk ik.. maar wil best speciaal voor jou een testje doen hoor.. met mij gaat t prima..thnx..
Hier nog een keer mijn testjes dan.. bovenste is van gistermiddag en onderste van vanmorgen: raden jullie eigenlijk aan om ALTIJD een digitale test te doen? het staat natuurlijk erg leuk, de tekst Zwanger, maar vind de testen zo duur en vertrouw nu ook wel op gewone testen (bij andere zwangerschappen wel digi gedaan)
alle zwangeren nogmaals gefeliciteerd, had ik gisteren ook al gedaan, oh, Buddy, jou had ik nog niet gefeliciteerd dus bij deze; buddy gefeliciteerd!!Mooie testjes!
Jouw testjes lijken me duidelijk genoeg hoor! GEFELICITEERD! Bij twijfeltestjes raad ik echter altijd aan om even een digitale te doen. Ik had ook een duidelijke Kruidvattest en DA-test (zie album), maar ik wilde ook nog graag zo'n digitale doen. Vond het erg leuk om te zien hoe er "zwanger" kwam te staan.
jaa super testen meid!!! Nee ik raad digi ook niet 123 aan. Meer voor de leukheid if idd voor de twijfels. Ik heb hem gedaan omdat de Zw&K zw testen vallen licht uit en ik deed hem meer van hij wordt negatief.. dus ik deed de digi om te bevestigen dat ik idd zwanger was maar ook de duur dat het klopte