Juli 2011 mama's. Deel 2

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Kaatje85, Dec 3, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Miracle, ow jee de buikgriep die ik twee weken geleden had ? Sterkte
    Hier hielp het erg goed om even een paar uur niets te proberen ( dit raadde de vk ook aan zodat je maag tot rust komt ) en daarna een klein slokje water te nemen.
    Toen dat er in bleef iets vloeibaars eten ( paar hapjes vla bv )
    Qua uitdrogen kan je lichaam dit gelukkig een dag a anderhalf trekken> Daarna zou ik weer aan de bel moeten trekken van de vk.

    Frummel, ik zeg DOEN !!!

    Tot morgen
     
  2. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Jaaaa leuk:D. Doen doen doen:D:D:D.
     
  3. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    pff ben gesloopt, ga zo lekker me bedje in!

    Ohja, sprak vanmiddag mijn buufie, ze is ook zwanger haha:p. Morgen haar eerste echo Zelf denkt ze dat ze 6/7 weken is, maar de huisarts dacht dat ze al veel verder was! Ben benieuwd! Lopen we straks samen te puffen in de hitte hihi:p.
     
  4. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Belliebel. Wat leuk !
    Nu ga ik er echt vandoor. Zo ff douchen en dan mijn bed in.
     
  5. kimm1988

    kimm1988 Fanatiek lid

    Dec 27, 2007
    3,125
    0
    0
    Enschede
    @ strijken
    bijna alles waar een kreukel in zit strijk ik :)

    @kaatje
    ik ken het bekken probleem... het is en blijft erg vervelend.
    hopen dat de pijn zich snel weet uit te stellen zodat je nog lang mee kan gaan zeg maar (klinkt negatiever als dat ik bedoel hoor! :))
    Was er maar een middel om direct van de pijn af te zijn. Ze hebben mij aangeraden om toen een strakke band om je heupen en onderbuik te doen zodat alles straks tegen elkaar zit. Heb toen een tijdje met een doek om gelopen was meer een pareroding achtig maar pijn werd er iets minder door.

    @kraamzorg
    nog steeds niet geregeld. ga ik begin het nieuwe jaar regelen en geef wel aan dat ik dezelfde persoon wil hebben de hele week.
    en als die persoon niet bevalt dan niet...
    ik krijg trouwens 15 uur extra kraamzorg!!! zit in me ziekenfondspakket:D plus de 80 die je maximaal kan krijgen zeg maar hihi...

    @frummel
    jemig wat een leuke kraamverzorgster heb je dan zeg!
    Maar ik vind dat shirtje wel een heeel erg leuk idee!!!
    Misschien voor de het idee dex een roos aan papa geven ofzo...

    @miracle
    Balen dat je, je zo slecht voelt. Ik zou het even de nacht aanzien en als het morgen niet beter is de vk even bellen!

    @belliebel
    wat leuk je buuf ook zwanger! Heb je goed contact met haar?
     
  6. marleen4683

    marleen4683 Fanatiek lid

    Apr 7, 2008
    2,727
    0
    0
    Groepsleidster Knderopvang
    Friesland
    Frummel Doen!!!!! Ben benieuwd naar zijn reactie!

    Miracle He, jakkes meid. Pas goed op jezelf en wanneer je het niet vertrouwd moet je even de hap bellen hoor!
     
  7. BB10

    BB10 Niet meer actief

    Frummel doen! Kei leuk idee!
     
  8. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Kijk, das lekker, extra kraamzorg! Lekker van genieten:p.

    Ja we hebben wel goed contact met elkaar. Alleen omdat het nu winter is spreken we elkaar wat minder, maargoed dat maakt niet veel uit. Als we elkaar dan tegen komen hebben we elkaar wat te vertellen hihi:p.

    Haar vriend is een week voordat ze er achter kwam dat ze zwanger is er vandoor gegaan! Hij weet nu dat ze zwanger is, en ze kan het bekijken! Ook al zo'n slappe zak! Ze heeft al een kindje uit een eerdere relatie waar de vader ook al niet meer in het zicht is. Dus een beetje sneu. Maargoed, zoals ze zelf al zei: Ik heb Finn ook 4 jaar alleen opgevoed, dan lukt dat met die 2e ook wel!
     
  9. Wupje

    Wupje VIP lid

    Jan 24, 2008
    6,406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    JJAAAA eindelijk bijgelezen :)!!
    Ik was vanmiddag al even online maar toen viel internet uit, grrrr.
    Daarna begon het kerstdiner dus toen moest ik me met eten en kletsen bezig houden :D
    Was wel erg gezellig. Hubbie had Kyano opgehaald bij smoeder en ik heb er voor gezorgd dat ik op tijd thuis was zodat we hem samen naar bed konden brengen. Het gaat nog steeds niet goed met hem, nu net met 40.1 koorts naar bed :( Hij is ook echt heel stilletjes, hopelijk gaat het gauw beter.
    En ook nog goed nieuws; vanochtend ukkie weer luid en duidelijk gehoord met de angelsound. Hij of zij had zich dus idd goed verstopt :D
     
  10. Wupje

    Wupje VIP lid

    Jan 24, 2008
    6,406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Vakantie: wij willen ook nog graag in april of zo een paar dagen weg met Kyano. Misschien nederlandse kust of misschien toch nog vliegen. Even bekijken hoe het gaat en of we genoeg dagen hebben.

    Kimm jee wat naar zeg dat gedoe met je ex.
    Gelukkig is deze kleine in jouw familie gewoon helemaal welkom! Ik snap ook niet zo goed dat je bewust voor 2 kinderen kiest, een trouwdatum vaststelt en dan ineens bij een niet geplande zwangerschap helemaal door het lint gaat. Mijn hubbie zou sprakeloos zijn maar wel de laatste die zou zeggen ik wil het kindje niet. Erg hoor :( :(
    Ik weet ook nog niet zeker of we het geslacht gaan vragen bij de 20-weken echo. Maar mezelf kennende ben ik dan veel te nieuwsgierig :)

    Mooie echo’s voorbij zien komen!

    Belliebel ik hoop ook dat je nu een super kraamtijd hebt!

    Angiebaby wat leuk zo’n gezellig bezoek bij de vk!

    Miffy oh wat fijn dat de nekplooimeting in orde was!

    Marlous oh heerlijk naar Curacao! Voor ons was het de honeymoon en echt geweldig!
    Veel plezier met kokerellen!

    MamavanNoelle jee meis veel beterschap!!

    BB10 wat een knapperd! En leuk dat ie zo beweeglijk was!

    Kaatje hmm lekker ovenfrietjes
    Ai nu al last van je bekken :(

    Miracle dikke knuff voor jou en hopelijk trekt het snel weg. Misschien iets gegeten wat niet goed gevallen is?


     
  11. Wupje

    Wupje VIP lid

    Jan 24, 2008
    6,406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Frummel ik vind het een super gaaf idee!!!
     
  12. Frummel

    Frummel Niet meer actief

    Wupje: wat rot dat kyano nog steeds niet lekker is:( beterschap voor hem! wat fijn dat je ukkie weer heb kunnen horen!! ze kunnen zich heeel goed verstoppen ja:)

    @bellie: vrouwen kunnen het prima zonder vent hoor:) vind het knap dat ze ervoor gaat! wat een rotzakken heb je er toch tussen zitten zeg, bah!


    kaatje & bellie: weltruste!

    @kimm: ik heb een ring voor hem met 'liefste papa' er in gegraveerd.. die mag dienstdoen als verlovingsring:)

    ik ga het doen:) hoop alleen dat hij het kan waarderen hahaha hij is nogal ouderwets op dat gebied:p man vraagt vrouw en daarmee klaar:p dat gaan we nu is ffies anders doen:D word nu al zenuwachtig hahaha.. morgen maar even strijkletters halen bij de hema want een shirtje laten drukken gaat nu niet meer lukken..
     
  13. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Ja ik ga lekker het bed in!

    Heb last van een hele vervelende hik en maagzuur bleeeh. En ben moeee, dus ga lekker het bedje in!

    Slaap lekker allemaal!
     
  14. Wupje

    Wupje VIP lid

    Jan 24, 2008
    6,406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Frummel ha ha dat heet emancipatie :D

    Ik moet nu gauw een beker yoghurt scoren want ik stik van de honger. Kerstdiner begon al vroeg en toen zat ik dus redelijk snel vol. Nu even lekker smikkelen.
     
  15. Wupje

    Wupje VIP lid

    Jan 24, 2008
    6,406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Belliebel welterusten :)
     
  16. Denise K

    Denise K Fanatiek lid

    Apr 11, 2010
    2,230
    354
    83
    Female
    Hallo dames,
    Ik heb sinds vandaag emesafene tabletten voorgeschreven gekregen omdat ik extreem misselijk ben (niet spugen dus, gelukkig, maar al wel 3 kg afgevallen door absoluut niet kunnen eten). Iemand ervaring met deze tabletjes?

    Liefs
     
  17. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    Jan 12, 2010
    3,872
    0
    0
    niet normaal maar wel beter dat je niks hoefde te betalen maar toch wat je zegt dat zeg ik ook altijd tegen gezinnen laten we alsjeblieft open en eerlijk tegen elkaar zijn als er wat is zeg het alsjeblieft overal kan over gepraat worden ik wil graag dat jullie een fijne week hebben en niet dat je irritaties hebt
     
  18. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    Jan 12, 2010
    3,872
    0
    0
    wat een ontzettend leuk idee!!!
     
  19. Frummel

    Frummel Niet meer actief

    denise: bij mij werkte de zetpillen niet.. helaas

    @angie: zo kwam ze ook bij ons binnen hoor.. dag 2 flikkerde ze bijna met dex van de trap af.. gaf de kat de schuld:S die beesten komen nieteens boven en zaten alle 4 netjes in de gang! zo waren er nog wel meer dingen.. ze zat hele dagen te klagen over de andere gezinnen en echt hele persoonlijke dingen over die mensen te vertellen.. ik weet bijvoorbeeld dat er op 3 mei ook een tsjechisch gezien een zoontje heeft gekregen. hierbij liep ze ook. waren zulke rare mensen. mevrouw had een totaal ruptuur enz enz enz.. toen was ik er echt klaar mee.. dat is prive!

    ja het is een leuk idee he:D vind het wel eng hoor hihi
     
  20. BB10

    BB10 Niet meer actief

    Oh ja yoghurt goed idee! Heb ik ook zin in, is beter dan al die kerstkransjes die ik nu aan t eten ben.
     

Share This Page