Grappig dat een paar dagen dan zo'n verschil kan maken. Hierbij nog een foto, ook van 14 weken (volgens de echoscopiste, volgens mijn telling 13 wkn). Zie je dan ook een jongetje?
Bekijk bijlage 117170 hoi kan iemand mij vertellen of hier een nub te zien is heb er helaas geen verstand van dit is een echo van 12 weken alvast bedankt
Bekijk bijlage 117175 hallo hier nog een andere foto mischien dat het op deze beter te zien is alvast bedankt
Ik had hier rond de 12 weken mijn echo geplaatst... Weet niet meer precies wie er allemaal antwoord op had gegeven. Maar iedereen zei een jongetje... EN DAT KLOPT
Wauw als ik zwanger ben kom ik hier zeker terug, hopelijk bestaat dit topic dan nog, aangezien ik nog wil wachten met de tweede. Vanaf hoeveel weken kan je de echo laten 'lezen' hier?
hoi ziet er iemand of er op deze echos een nub te zien is ik heb er zelf helaas geen verstand van het is een echo van 12 weken heb ze een paar dagen geleden hier geplaatst alvast bedankt
@2e wondertje op je 2e foto geen nub te zien. Wel erg schattig die handjes zo @Isebo vanaf 12 weken tot max. 14 weken. @Joehoe ook jouw foto is een beetje lastig vind ik en twijfel maar neig toch naar een jongen! Irisje die ziet dat wel @XD24 had het idd gezien dat we het goed hadden leuk dat je het nog even laat horen!!
hoi bedankt voor je reactie ik heb er 2 geplaatst die ander staat er boven wil je mischien daar nog even naar kijken alvast bedankt
Beste NUB-experts, Zouden jullie svp nog even op mijn vraag op pag 305 willen reageren? dank jullie wel avast! X
@2e wondertje op je eerste foto heb ik al gereageerd. Meike die foto is niet goed ervoor je kindje ligt veelste ver gedraaid.
Ok, dank je wel! Maar blijf je wel bij je eerdere uitspraak van een meid, nu je weet dat de echo van 14 wkn is? Mijn eerste foto staat op pag. 303.
Hele mooie echo, maar zoals je ziet ligt hij/zij met de rug naar de camera en kan je het niet beoordelen.
Mooi zo..gefeliciteerd! We zouden eigenlijk een keer een topic moeten hebben met hoe vaak we het goed hebben. Volgens mij zit ik er niet vaak naast...ik word er echt goed in!
Ik zal het zeker gelijk laten weten, zodra ik het weet. De stand bij mij: Irisje: jongen S1986: meisje Ben nog wel erg benieuwd naar de reactie van Meidenhuis. Dus Meidenhuis, mocht je een keer tijd hebben...zou jij een blik willen werpen op mijn foto op pag. 303 (de echo is van 14wkn). Dank!