Dag dames..... ik heb nooit een grote voorgevel ))gehad...maar na mijn zwangerschap en 1 jaar bv is het echt dramatisch. Ik overweeg geen borstvergroting, dus wie heeft voor mij een tip om wat voller te lijken?
hier ook het zelfde probleem. had een d 75 en nu een b 75 . haha erg zielig gezicht lees ook mee maar geen tip
goede voorgevormde bh met eventueel wat vulling... truitje met mooie lage ronde kraag geen echte push up, dan staan ze te dihtbij elkaar lijkt helemaal nergwns op haha
Misschien naar een goede lingerie zaak gaan, daar hebben ze vershillende BHs die je boezem wat voller maken? Ik ben laatst naar zo een zaak geweest aangezien ik een groot verschil hebben tussen mijn borsten, die vrouw heeft me een bh aangemeten; je ziet der niets meer van.
ik zoek die van mij ook.. Ben bang dat ze mee zijn gegaan met het medisch afval, samen met de placenta..
nou hier het omgekeerde had 75b af en toe 75c net wat voor soort en nu 75e nou en vol zijn ze niet meer heb niet echt tips voor je sorry
Ook hier omgekeerde wereld. Had al genoeg, maar na zwangerschap en 2 1/2 jr BV werden het meloenen..... hmmm wel meloenen die een nachtvorst hebben gehad want ze kijken alleen nog maar naar beneden Denk dat ze na deze zwangerschap en hopelijk weer een lange BV periode ergens bij mn knieeen verblijven Een stevige bh en het grootste deel is weer opgelost
Heb trouwens wel goede verhalen gehoord over de gel-bh van After Eden. Moet ik ook nog steeds uitproberen
Die gelbh's heb ik hier ook (ik heb dan wel een D a E) maar ze geven fijne ondersteuning en zitten heerlijk.. Verder geen tips... Misschien moet je man er wat mee spelen?? Daar groeien ze van hebben ze mij geleerd
voor de meiden die bv geven; het kan veel schelen als je de bv heeeel langzaam afbouwt. Dat is beter voor je borsten dan in een keer of heel snel. Heb ik ook gedaan en ze hangen niet, zijn wel iets minder vol bovenin maar dat zie je haast niet. Soms worden je borsten weer wat voller als je wat aankomt. Maar ja dat willen de meesten niet denk ik Ik denk ook dat een gelbh goed kan helpen. Sowieso een voorgevormde bh.
Heb helaas geen tip! Had ik maar een tip dan was ik een stuk gelukkiger geweest! Ik heb het dus ook naar mijn zwangerschap. ik had c75 en nu heb ik b75 en die is soms nog te wijd ik moet een goed push up bh hebben van een lingerie zaak anders schaam ik me echt dood! als ik geen push up aan doe maar een gewone bh. dan heb ik letterlijk bijna niks meer alleen vel. door dat ze zoveel kleiner zijn geworden is het vel dus blijven zitten! baal er vreselijk van! durf me zelfs bijna niet aan me vriend te tonen. Over paar jaar overweeg ik wel een borst vergroting.. het lijkt wel of het kleiner worden niet wil stoppen bij mij echt vreselijk! Ik lees even mee voor de tips
Ik had voor de zwangerschap een kleine b cup.. Na de bv bleef er een a cupje over en nu na 20 kg afvallen zijn ze verdwenen.. Ik ben echt een goede push up nodig om wat borst te creëren. Baal er behoorlijk van, vooral in badkleding.
Hier van 75b naar 75d. Maar geef mij mijn mooie appeltjes maar terug die ik voor de zwangerschap en bv had. Nu heb ik 2 te dikke pannekoeken.