35+ en een zwangerschapswens of zelfs zwanger???

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door ladouce, 7 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Ik wil je geen hoop ontnemen, maar bij mij verschilt de LF nog wel eens een paar dagen...dus 3 dgn eerder ei wil bij mij niet zeggen 3 dgn eerder ongi. Maar dat wil niet zeggen dat ik niet voor je hoop skattie, dat weet je toch?
     
  2. Duimelot

    Duimelot Fanatiek lid

    18 mrt 2010
    1.132
    0
    36
    Arme BB-tje, mag er nog iemand behalve je schoonmoeder niet aan je komen?
    Gewoon even marker kopen en zelf op oud (of nieuw) shirt schrijven, en dan precies op de plekken waar ze af moeten blijven ;).

    Wel zo prettig als je omgeving je niet opeens als een ander wezen gaat behandelen. Jij trouwens ook al zo heerlijk laat opgestaan. Ik ook hier. Echt ouderwets lekker lang, 11:25. Is in geen tijden meer voorgekomen. Ik zat trouwens wel om 7:15 fruit te snijden en yoghurt klaar te maken voor lief die al weer om 8:15 op zijn werk moest zijn, maar ben er daarna lekker weer ingekropen om 3 uur later weer wakker te worden, hmm. Had ik echt even nodig na deze dagen. Mijn hoofdpijn is eindelijk ook wat minder.

    Schoon M Jomi moet inderdaad effe dimmen zeg! Repliek van Bekje lijkt me wel op zijn plaats.

    Bekje weer spannend zeg! Zou toch verdraaide leuk zijn, ik duim voor je!

    Lies ook best spannend weer en nu een beetje bij aan het komen van de kater? Veel water drinken en veel s*x-en en dan is het zo over ;).

    Limmie een beetje verloren (?) Kerst, bah, niet leuk! Ik gun je wel wat anders. Wel fijn dat je huis nu lekker schoon is. Misschien kunnen jullie de komende dagen weer wat fijne dingen ondernemen.
    Komen je zonen vandaag alweer thuis?
    Wij kregen (als pubers en adolescenten) trouwens ook vaak te horen dat we zo sloom waren met Kerst en het liefst lekker een beetje op het kleed hingen en boekje lezen of film kijken. Puur van moeheid van weer eens zo'n enerverend jaar en waar kan je beter hangen dan thuis .. Zijn jullie trouwens nog beetje ziek (geworden), of is dat overgetrokken? Ik hoop het maar.

    Ria, hoe heb jij het gehad?

    Nou maar effe versturen, want jullie kleppen alweer lekker verder, dus even bijlezen ..
     
  3. BB10

    BB10 Niet meer actief

    Klopt Lies als je LF soms verschilt kan dat, maar mijn lf was altijd constant dus als ei eerder was ongi ook.
    Weet niet of LF bij Bekje altijd hetzelfde is?
     
  4. Duimelot

    Duimelot Fanatiek lid

    18 mrt 2010
    1.132
    0
    36
    Bij mij is mijn LF behoorlijk constant, heel soms wel verschil van 1 dag, maar niet meer. Spannend hoor! Een van ons moet toch roze afsluiten vind ik!

    Hier trouwens 1 grote cyclusontsporing, Grrrrr. Klote hormonen-in-de-war-schoppers! En dan ook nog zonder enige kans tijdens de 1e IVF. Kan er soms nog behoorlijk van slag en pissig over zijn ..

    Heb al weer de 5e negatieve ovutest achter de rug. Geen ei in zicht, en normaal heb ik die rond dag 12.
    Ik zal zo mijn banner maar weer eens aanpassen, voor zover ik iets in kan schatten. Wordt vast een dure ovutestmaand.

    Vanaf hoeveel dagen voor ei krijgen (kregen) jullie trouwens een (pos) streepje van LH te zien? Vorige week had ik een heel vaag streepje, maar nu zelfs helemaal niets meer .. :( (het is trouwens wel een nieuwe testdoos).
     
  5. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Tis al weer even geleden dat ik ovutesten deed. Ik heb ze eigenlijk niet nodig, omdat ik ei vrij precies aanvoel. Maar ik weet nog wel dat het bij mij altijd van bijna niks naar ineens vrij positief was. Ik geloof dat ik een dag voor de echt positieve test ineens een donker streepje zag. En bij mij sprong ei altijd binnen 12 uur na de positieve test. Al kan dat niet zegt men, maar de dag na de positieve test steeg mijn temp altijd met 0,3-0,4 graad. Maar het is dus erg persoonlijk. Gemiddeld springt ei 12-48 uur na ei heb ik me laten vertellen.

    Mijn LF is meestal 15 dgn, maar ik heb ook een LF van 12 dagen gehad...het kan dus wisselen.
     
  6. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Ik ga me even nuttig maken hier. Wc's schoonmaken, evenals de badkamer. En even stofzuigen. Jippie!
     
  7. Duimelot

    Duimelot Fanatiek lid

    18 mrt 2010
    1.132
    0
    36
    Ik heb trouwens geen schoonmoeder, die is een jaar of 16 ? geleden overleden. Maar een schoonvader zeker wel en daar waren we gister spontaan naar toe gegaan. En mijn lief heeft nogal een moeilijke band met hem, ziet hem nauwelijks, dus het was toch wel een spannende onderneming. Daar bovenop een afgesloten A1, dus file en omleiding, dus veel te laat en ergernis alom. (komend stukje PB ik liever, dus wie wil stuur ik het even). Toen na heftige reis bijna aangekomen bij pa van lief, breekt de knalpijp van geleende auto half af en schuurt over het asfalt, wat een herrie, jeetje!
    We konden gelukkig nog net aan de kant komen en hebben toen maar het hele loshangende deel eraf getrokken en met een zwaar opgevoerd klinkende auto :$:D het laatste stukje kunnen rijden. Bezoekje was trouwens best okee vond ik. Daarna zijn we nog naar mijn vader getuft met een loeiende motor. Wat een nare doordringende herrie aan je kop zeg! 's Avonds moesten we nog van omgeving Arnhem naar A'dam met dat ding. Wat was ik blij toen we eindelijk thuis waren. Mijn oren tuuuten nu nog een beetje ..

    Nou lekker een bammetje maken, honger honger!
     
  8. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Ik kom graag in aanmerking voor PB duim...als je wilt.
     
  9. limmeke

    limmeke VIP lid

    28 mei 2008
    17.318
    0
    0
    tja bekje... nu je hebt ingevuld dat je de schoonma van jomi wilt hoeken durf ik niet te zeggen of je wel of niet zwanger bent :D.. dat maakt het toch echt een twijfelgevalletje.

    maar mocht ik nu een uitspraak doen over wel/niet.. je weet mijn pendel en wat zou het geweldig zijn als die klopte.

    over LF: mijne is altijd even lang.. dus ei eerder, ongi ook. Kruidvattesten zouden hier dus allang ondergepiest zijn.

    duim, knuf!
     
  10. BB10

    BB10 Niet meer actief

    Duim mijn lf was eigenlijk altijd 14 en heeeeel soms 15 dagen. Mijn ovu testen werden net als bij Lies ineens donker zonder aankondiging. Soms een dag ervoor een iets donkerder streepje maar vaak ook niet, mijn ei sprong ook meestal binnen 10 uur na positest. (ik voel hem springen) Soms zelf na 4 uur al.

    Ik ga ff croisantjes in de oven gooien.
     
  11. Duimelot

    Duimelot Fanatiek lid

    18 mrt 2010
    1.132
    0
    36
    Dank je voor jullie ervaringen wat betreft ovu's. Ik deed ze eigenlijk ook nooit want ei was bij mij ook altijd vrij voorspelbaar. En ook bijna altijd LF van 14, heeel soms 15, net als jij BB.

    Maar het lijkt me dus heel zinvol om nu weer elke dag te testen als het zo plotseling posi kan zijn. Heb 2x overgeslagen vorige week, omdat ik toch nog heel licht bloedde, maar dat is nu eindelijk over, heheh ..

    Ik zal je even PB-en Liesje.
     
  12. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    24 sep 2008
    7.353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    Ehm, ik weet eigenlijk niet of mijn LF regelmatig is....ik heb sowieso een hele regelmatige cyclus, eigenlijk standaard 26 dagen met standaard ei op dg 13 of 14...dus daar schieten we geen hol mee op :D
    Ik kan alleen maar hopen dat Limmeke's pendel uitkomt en dat ik inderdaad als laatste mogelijkheid op een lichtpuntje in 2010 het jaar roze mag afsluiten!

    Duim, ik heb altijd een streepje op ovutesten...maar hij is bij mij vaak maar 1 of 2 dagen donker.
    Lief zeg, dat jullie toch naar schoonpapa zijn gegaan, ondanks de moeilijke relatie (ikke ook pb graag ;)).
    Wel balen van die leenauto. Je mag toch verwachten dat een leenauto picobello in orde is!
    En lekker uitgeslapen vandaag, ondanks de tuuterende oren :)
     
  13. Duimelot

    Duimelot Fanatiek lid

    18 mrt 2010
    1.132
    0
    36
    Tja, leenauto is van goede vriend, die het ook niet breed heeft en nu in het buitenland zit, dus wordt nog leuke verrassing. Ik haal 'm denk ik ook maar niet op van Schiphol deze week met zijn eigen auto. Ik wil dat ding niet meer in tot ie gemaakt is en APK gekeurd! :D

    En nu uit mijn pyama en andere nuttige dingen doen!
     
  14. limmeke

    limmeke VIP lid

    28 mei 2008
    17.318
    0
    0
    bekje.. heb jij nog test in huis? of word het eind van de week snel naar kruidvat toe?

    hehe duim, zal die fijn vinden als die auto al rammelend terugkrijgt lol
     
  15. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    24 sep 2008
    7.353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    Lim, ik heb geen testen in huis. Ik heb me eerlijk gezegd ook voorgenomen om pas volgend jaar te testen ;)
    Maar ik denk dat het 31 december testen wordt als er dan nog geen duivels zijn. Gewoon omdat het wel leuk zou zijn om op de allerlaatste dag van het jaar een roze test te hebben ;) En omdat ik me anders lekker te pletter kan zuipen 's avonds, ook niet geheel onbelangrijk :D
    Maar vooralsnog ga ik ervan uit dat het helemaal niet nodig is. En deze manier werkt ook het beste voor mijn portomonnaie ;)
     
  16. limmeke

    limmeke VIP lid

    28 mei 2008
    17.318
    0
    0
    *zucht heel diep en denkt eraan om vanavond maar een extra kalmeringspilletje te nemen*

    word zoo moe van die stalen testzenuwen van jullie!



    *grijnst liefjes*
     
  17. JoMi

    JoMi Fanatiek lid

    4 okt 2008
    3.338
    0
    36
    Hoi lieve meisjes.

    Fijn jullie reacties op mijn schoonmoeders. Gisteren is bij mij echt de laatste keer geweest hoor, heb mij gisteren nog ingehouden. Wilde niet dat op de laatste 10 minuten dat wij daar waren in een dikke discussie zou uitmonden. Anders was mijn 2e kerstdag HELEMAAL bedorven geweest. Maar volgende keer zeg ik er echt wat van, vind het gewoon echt niet leuk meer.

    Bebek, spannend weer hoor. Ben benieuwd, hoop dat dit toch een goed teken is.

    Duim, ik heb maar 1x ovutesten gebruikt en die keer was ik gelijk zwanger. Had toen op dag 12/13 positieve ovutest en bij een regelmatige cyclus van 26 dagen. Heb alleen nu na de miskraam nog geen regelmatige cyclus, hoop dat dat nu snel weer gaat komen.

    Hier deze ronde geen roze hoor, is deze maand niet gelukt met op tijd pukken. Maar volgend ronde zou wel een leuke uitgerekende datum worden, onze trouwdag. Dus moet dan wel geluk brengen toch?
     
  18. JoMi

    JoMi Fanatiek lid

    4 okt 2008
    3.338
    0
    36
    Als je wil, ik heb nog 1tje van de 2 voor 5 van tp liggen, wil hem wel naar je opsturen aangezien ik hem niet nodig heb deze ronde. Maar dan moet je even pbtje sturen met je adres als je er belang bij hebt hoor! Maar kan hem pas morgen op de bus doen, dus zou je hem woensdag kunnen hebben als het goed gaat bij tnt.
     
  19. BB10

    BB10 Niet meer actief

    Bek ik heb er ook nog eentje van het kv liggen en ik ga zo naar de winkel dus dan kan hij op de post. Maar dan moet ik wel je adres hebben;)
     
  20. limmeke

    limmeke VIP lid

    28 mei 2008
    17.318
    0
    0
    kijk... de lieve meisjes denken met je mee :)

    heb net kleertjes uitgezocht... allemaal kleine maatjes van 50 tot 62... ff gekeken welke ik echt niet weg wil doen.. en welke ik probeer te verkopen.. als batterijen van camera weer zijn opgeladen fotos maken.. en dan kijken wat ik er nog voor kan krijgen.
    zak van max kan altijd nog en om nou allllllllle babykleertjes te bewaren gaat me te ver.. hoe schattig ik ze ook vind

    ben trouwens ongi.. en heel heftig ongi.. gepaard met schele koppijn die doortrekt tot in je kiezen en nek.. bah bah
     

Deel Deze Pagina