Anne, je nod is pas de 31e?? Hopelijk heeft het met innesteling te maken!! Lydia, misselijk???? SPANNEND!!! Veel plezier daar! Vrouwtje,. aaaah zeker mag je dat zeggen!! Dat is het toch ook gewoon :x:x:x Heel teleurstellend zeg als je een dag ervoor nog rare dingetjes voelt.. Sterkte! Misschien is puregon wat voor jou? Koolmees,. balen dat je geen goede eisprong hebt gehad! Wat gaan ze nu doen? All, ik heb steeds erge steken in mn liezen/buik... nu onder het schaampot een ongigevoel.... Zit nu een 8 dagen na de IUI. Mijn nod is 31-12! Fijne avond allemaal en fijne feestdagen!!!
@Vrouwtje; ja t is net als pregnyl, maar misschien moet je nog wat mengen. Maar dat zal wel goed komen, zodra ze zeggen wat je krijgt! Succes meis. Xx
Hey meiden Lydia weet je al iets meer? Voor iedereen hier een dikke kerstknuffel en een fijne dag vandaag! Liefs Magic
Ik heb geen flauw idee wanneer mijn NOD is. De gyneacoloog zei dat ik de 31e pas kon gaan testen. Dit is mijn eerste ronde clomid en voorheen hele lange cyclus. Vandaag wel lichte krampen in onderbuik, dus vrees dat het vandaag toch gaat doorzetten afwachten maar. Groet anne
Pff spannend anne duim voor je! Lydia hoe was het in Disney? En ben wel erg benieuwd of je al getest hebt? Koolmees dikke knuff voor jou. Alle meiden kerst zit er al weer op! Was super gezellig hier maar ook emo maar vertel ik nog wel. Weltrusten meiden en 2011 wordt iedereen hopelijk roze !!
LYDIAAAAAAAAA was nieuwsgierig naar jou... heb even gespiekt in andere berichten van jou Gefeliciteerd meis!!!!!!!!!!! Lekker niet meer aan de clomid!! Super!!!
morge.... nou we hebben gisteravond nog ff geklust dus dat moet wel goed zitten... ik vul ook me temp in bij ff en nu laat hij me ei zien op vrijdag (dat was de eerste dag van me posi ovulatie test) maar als ik nu morgen een hoger temperatuur op geef of dezelfde als vandaag (36.7) verplaatst ff hem naar zaterdag wat volgens mij veel beter is... ik denk dat ik morgen dus me kruis gewoon op zaterdag krijg... aan me lichaam te voelen is me ei in de nacht van zaterdag op zondag gesprongen omdat toen ik om 9 uur op bed lag zaterdag ik nog steekjes en druk voelde in me buik en sochtends niet meer.... we hebben dus vrijdag avond geklust en zondag avond dus we zitten er mooi omheen.... nu as donderdag progesteron prikken alleen ik zit dan eigenlijk maar 5 dagen na me ei dan terwijl ze dacht dat me ei die donderdag ervoor zou gaan springen en dan zou het 7 dagen na ei zijn.... weet niet of dat verschil maakt voor de waardes maar op de gyn poli zeiden ze dat ik gewoon maar moest gaan prikken hoe het gepland staat op as donderdag dus.... zie wel.... maar ik ben blij dat we dus redelijk goed geklust hebben en dast ik me ei op dag 21 heb met clomid 50 mg eerste keer..... en me eitje was bij de tweede fm meting 17 mm en zou dus nu ongeveer 22 moeten geweest zijn...baarmoederslijmvlies was 10 mm of cm haha ik weet dat niet meer maar dat zou ook heel goed zijn... nu de rest nog... hoe is het met de rest hier? fijne daagjes gehad?
Goedemorgen dames! Even een lichtpuntje hier, heb net het zkh gebeld en gezegd dat ik geen clomid wilde slikken maar puregon wilde. En dat was prima! Nou de verpleegkundige zei dat t geen probleem was, dat ze t recept naar mijn apotheek alvast zou faxen en dat ik dan vandaag kon beginnen. Ze zou het na de lunch overleggen. Maarrrr je hebt blijkbaar een pen nodig en ik ben nu in een andere stad, ben morgen pas in mijn woonplaats en toen zei ze dat een dagje later starten met puregon ook geen probleem was en dan konden ze me morgen mooi uitleggen hoe ik moest prikken. Dus weg clomid en nu maar hopen dat ik geen dun bms van de puregon krijg! Xxx PS:Waaauwww lydia gefeliciteerd man!
Oh fijn Vrouwtje!! Bij Puregon heb je idd de instructie nodig; die pen moet je namelijk instellen. Is echt minder pijnlijk dan de Pregnyl. Ben ik eindelijk niet meer de enige hier die spuit... Maar heb natuurlijk liever dat we gewoon samen zwanger zijn, hahaha1 xx
Haha ja, maar tis niet erg om een dagje later te beginnen? Ik ben vanavond wel in mijn woonplaats maar ze zei dat ze om 5 uur sluiten. Zelf gaf ze aan dat t geen probleem was en dat mn echo dan ook een dag later zal zijn. Ik hou je op de hoogte! Wat is menopur eigenlijk? X
Hi meiden, Heb ff een vraagje aan jullie ervaren clomid gebruiksters! Gisteren ben ik ongesteld geworden dus kan ik deze maand gaan beginnen met de clomid. Van de gyn moet ik op de eerste dag van de nieuwe cyclus contact opnemen met afdeling fertiliteit van zh voor afspraken en van dag 3 t/m 7 slikken. Zij zouden mij verder vertellen hoe en wat. Dus ik net gebeld; zijn ze deze week alleen ma/wo/vr bereikbaar van 8.00 tot 13.00, was ik dus net te laat! :x Wat nu? Dag 3 zou morgen zijn.. Of telt de "eerste dag" niet helemaal mee omdat het pas 's middags op komt zetten en begin ik woensdag pas? En kan ik wel beginnen met slikken zonder dat ik al gebeld heb?? Of gewoon slikken en woensdagochtend bellen?? HELP!!!!!!! please....
@ blondy; je kunt gewoon beginnen met de clomid als je vóór 18.00 uur helder bloed hebt. Dat is nl dag 1. Dus dan zou je morgen met de clomid beginnen al vandaag dag 2 is. Gewoon woensdag bellen, dan zul je waarschijnlijk volgende week follikelmetingen (echo's) krijgen. Succes!! X
hoi iedereen, wat een lieve reacties, allemaal, leuk! Blij dat ik niet de enige ben met zoo lange cyclus. De gyn had niet pcos genoemd, vandaar dat ik t even vroeg. Ga het volgende keer zeker wel vragen aan haar! over 1,5 week bloeduitslagen van hormoonwaardes en start clomid... miss ongi opwekker, maar dat weet ik niet zeker!! Ik schrok gewoon een btje toen ik las over pcos, over de cystes etc. maar mn gyn had het iig niet over cystes en ze klonk ook wel behoorlijk positief en dat ik een vrij hoge kans had om zwanger te worden. Nouja, even afwachten maar wat er uit de echo komt!
@Eevie, thanks voor je berichtje. Ik ga morgen beginnen met de Clomid en woensdag bellen. Hopelijk verslaap ik me niet zo in de vakantie @Newlywed2010, Je verhaal klinkt bekend. Mijn gyn zei ook dat ik me geen zorgen moet maken enz. Dus we gaan er samen voor! Ik zag bij een ouder bericht (was aan het teruglezen) dat Lydia haar banner heeft aangepast, ze is zwanger! Of heb ik iets gemist en wisten jullie dit al? Fijne avond allemaal!
Gefeliciteerd Lydia, ik las het ook op een ander topic. We gaan 2010 uit met veel zwangeren. Leuk dames! Ik word vanavond of morgen ongi. Net wat rode drap bij het plassen, dus dat wordt m deze ronde (zoals verwacht) niet. Test gedaan voor de zekerheid maar negatief. Ik lees mee maar reageer even wat minder. Ik ben er even klaar mee.
hoi meiden ik ben vanavond om 8 uur eindelijk ongi geworden en ik mag deze maand weer beginnen met clomid voor een 2e brusje. maar nu hbe ik deze keer een andere arts. en die zei dat ik dag 3t/m7 moet slikken maar mijn vorige arts moest ik 4t/m8 slikken en in de bijsluiter staat vanaf dag 5. wanneer slikken jullie allemaal jullie clomid? en ik moet dan morgen als mijn eerste cyclus dag zien toch? sorry maar na 2 jaar moet ik er weer even inkomen hahaha bedankt alvast voor jullie antwoord liefs sunlight