dag dames, Ik ben een echte huismus.....wil het liefst thuis blijven en om 22uur naar bed. Mijn man wil naar zijn familie toe en daar oud en nieuw vieren en daar ook slapen. Ik vind het geen probleem als hij daar alleen naar toe gaat. Is het raar dat wij oud en nieuw apart vieren? Of moet ik toch maar meegaan.....dan ga ik om half 1 naar bed, maar dochterlief slaapt tot half 7. Voor sommige geen probleem, maar ik ben dan echt kapot:x
Spreek je toch met je man af dat als hij weg wil prima, dan ga je mee maar dan moet hij de volgenende morgen voor jullie dochter zorgen. Wil hij dat niet? Dan blijft hij toch lekker bij jou thuis?
Ik vind het helemaal niet raar. In de 5j dat wij samen zijn, hebben we volgens mij maar 1 keer samengevierd. Als je andere dingen leuk vindt, mag je toch iets apart doen. Zeker als je moet opstaan met een kleintje!
Ik vind het niet raar hoor. Eigenlijk vier je het ook niet apart want jij viert het niet Vooral in deze situatie waarin je man wel graag iets wil doen en jij niet vind ik het het niet vreemd. En jij hebt er toch ook geen probleem mee?
Weet niet of ik het raar vind eigenlijk. Als jullie er beide geen problemen mee hebben (en denk ik blijkbaar niet heel veel waarde aan oud en nieuw hechten) dan is er niets mis mee toch? Persoonlijk zou ik mijn man echt niet laten gaan die blijft maar lekker thuis bij mij!
Ik doe er juist álles aan om mijn vriend bij me te hebben met O&N, en zou het vreselijk vinden als dat om wat voor reden dan ook niet door kan gaan.. Met 'ikgalievernaarmijnouders' zou hij niet aan hoeven komen Maar als jij er helemaal geen problemen mee hebt zie ik ook niet echt in waarom je het niet zou doen.. Dan is het prima toch?
Dit vind ik persoonlijk vreemder dan wanneer je het apart "viert" Nee hoor niet raar, vrienden van ons vieren het altijd apart. Zij gaat naar familie en vrienden in het "noorden" en hij viert het met ons. Ieder heeft een geweldige avond en volgens mij is dat de bedoeling toch. Je hebt daarna een heel jaar om weer gezellig samen te zijn, als jij lekker naar bed wilt moet je dat gewoon doen maar snap je man dat hij het dan wel leuk vindt om te vieren bij zijn familie!
Ik zou het gewoon samen vieren en dan slaap je gewoon een keer s'middags met de kleine mee. doe ik ook vaak genoeg. Mijn man weet dat ik meer slaap nodig heb dan hij dus dan houdt hij er gewoon rekening mee. Gewoon samen naar een oplossing zoeken.
weet je.. je moet doen waar jullie je goed bij voelen. En als jullie dat hebben is het goed, wat de anderen er ook van denken.
Hij is niet "van mij". Ik kan toch niet eisen dat hij bij mij blijft? Las het bij iemand anders ook....Wij hebben een relatie en een dochter samen, maar ik bepaal niet wat hij doet net zoals hij niet bepaalt wat ik doe.....(niet boos bedoelt maar zo zie ik ons relatie)
wij hebben dat heel simpel afgesproken. hij wil oud en nieuw uibundig vieren en dan mag hij ook smorgens de grote man uithangen en opstaan. tot nu toe ben ik elke jaar de lul. papa blijft nuchter en ik drink wel. smorgens om 7 uur (met geluk) gaat de wekker af en lig ik net op bed.. ik heb dan max 2 uur geslapen, goede koppijn van een kater en vriend gaat net naar bed. van mijn hoefde heel dat oud en nieuw dus niet meer en we blijven dit jaar zowiezo thuis zodat we al niet met campingbedjes en de kids midden in de nacht hoeven te shouwe. nu heeft mijn vriend dus in overleg toch wat mensen uitgenodigt. prima voor hem maar nu gaat hij er dus wel smorgens uit. hebben we toch een leuke avond en kan ik lekker uitslapen volgend jaar ben ik dan wel weer aan de buurt. je kunt niks van elkaar eisen maar andersom doet hij het toch ook bij jou. hij gaat er maar vanuit dat jij opstaat en voor de kleine zorgt omdat hij lekker wil feesten. jij moet dus wel noodgedwonge thuis blijven of vroeg je bed opzoeken.
Ik vind het ook helemaal niet raar hoor. Dit jaar is voor het eerst dat wij het WEL samen vieren Hiervoor waren de meiden zo klein dat ze er toch niks van meekregen en ik heb niks met vuurwerk. Hij is met oud en nieuw altijd weer een jongetje van 12 die helemaal hyper is vanwege het vuurwerk haha. Dus tot nu toe vierde hij het bij zn broertje en die hebben dan de hele avond lol met vuurwerk afsteken en ik ging lekker met de kids naar mijn ouders en om 1 uur slapen Waarom zou je het "perse" met je man moeten vieren als je daar eigenlijk geen zin in hebt? Dat vind ik raar... Nu gaan we met de kids EN met man naar de buren 2 huizen verderop. Nu vind ik het wel leuk als hij erbij is omdat de oudste nu wel wakker zal worden en zal willen kijken buiten. En nu kan hij dus met onze nieuwe buurmannen lekker de hele avond vuurwerk afsteken en ik blijf lekker binnen met de buurvrouwen en de hapjes Prima zo!
Ik vind het niet raar. Het is eerder raar dat je man om jou thuis zou blijven met oud & nieuw en jij ligt om 22.00 in bed! Ik zou hem dus lekker laten gaan.
Mijn vriend moet misschien werken ik vind dat wel vervelend maja er is helaas niks aan te doen. Ik hoop dat hij natuurlijk toch niet hoeft te werken (ligt er aan of hij nodig is voor die ene klus, hij vaart op een duwboot) maar zo wel dan kan ik daar niks aan doen. We zouden zowiezo naar mn ouders gaan, dus of we zijn er samen of ik alleen. Maar ik hoef iig niet helemaal alleen te zijn met oud en nieuw. dus nee ik vind het bij jullie niet raar, al zou ik het zelf wel jammer vinden.
Nee opzich niet raar, als jullie het allebei prima vinden. Dan moet ik eerlijk zeggen dat ik het 'apart' van jou vind dat je niet mee wilt en die ene keer per jaar niet een kort nachtje wilt hebben. Wij hebben dit jaar geen oppas, mijn man zei al van ga jij maar lekker weg dan blijf ik wel thuis met de jongens. Ik doe dit niet, normaal vieren we het altijd samen, en voel me dan wat lullig als ik wel weg ga. We blijven nu gewoon beide thuis.
Hier ben ik het mee eens maar aan de andere kant denk ik, het is maar 1 keer per jaar, dus zou ik wel mee gaan.
Wij overwegen hetzelfde. Ik HAAT oud en nieuw. Vind het gewoon echt de vervelendste dag van het jaar en wil het liefst in pyama op de bank lekker tv kijken en op tijd naar bed. (iet voor mijn dochter hoor, die slaapt wel uit) Mijn man wil het graag uitbundig en groots vieren dus waarschijnlijk gaat hij met onze dochter naar vrienden en blijf ik thuis op de bank,.