Wie heeft er ook meerdere miskramen gehad?

Discussion in 'Miskraam' started by Jannne, Mar 9, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Kan me goed voorstellen dat je chagrijnig bent (komt me bekend voor) en opziet tegen het nieuwe jaar. Zo frustrerend om te zien hoe ouders het 'verprutsen' om je heen. Ik kan daar ook heel slecht tegen. Ik wou dat ik iets kon zeggen om je te helpen, maar ik weet dat woorden altijd te kort schieten. Ik hoop dat je lekker kan genieten van die kleine en al het andere even kan vergeten.

    Lfs en knuffel,
    Suus
     
  2. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    #2342 Flavour, Dec 28, 2010
    Last edited by a moderator: Dec 28, 2010
    Ja maar gaat het per cryo of per tp. Vaak is er maar 1 cryotp.
    Het kan gebeuren dat je 1 cryo hebt, daar heb je geen vat op. Ligt ook aan je ei-opbrengt, waar je ook al geen vat op hebt. Toch hoor ik over Düsseldorf en Gent dat meer cryo-tp's vaker voorkomen. Volgens mij vriezen ze daar later in en zijn ze beter in ontdooien.

    Het wordt zeker tot 2013 vergoedt ( in NL)
    Dat is mooi, als dat klopt. Toch wordt het een bak geld als we een paar pogingen nodig hebben en toch naar het buitenland gaan. 2000 per poging zelf betalen + tp's + overnachtingskosten en heen en weer rijden. Toch stevig sparen dus ;)

    Nee hoor ik heb nu ook in een kunstmatige cyclus en moet echt vaker. Ligt er net aan hoe snel je bmslijmvlies groeit.
    Da's waar, je gebruikt nu progynova. Ik zal het allemaal aan De Sutter vragen straks, en we zien het wel.

    Klopt met IUI niet, met IVF wel. Waarom ze andere regels hanteren met IUI????
    Ik lees in verhalen over buitenland dat er heel vaak geen cyclus tussen zit. Misschien is het iets Nederlands. Alhoewel, Angelica heeft ook een gestimuleerde cyclus bij IUI en hoeft nooit een cyclus over te slaan. Zelfs niet na de laatste vmk, toch Angelica?


    Ik neig toch wel heel erg naar Gent, eerlijk gezegd. Met alle respect, maar ik heb het idee dat ze daar toch iets beter weten waar ze mee bezig zijn. Misschien is het maar een gevoel, maar als ik iets heb geleerd de afgelopen jaren is het wel dat je daar op moet afgaan. Er is al zo veel fout gegaan, zoveel geklunst, ik wil straks geen spijt hebben van een verprutste ronde door onkunde. Het wordt nu alles of niets voor ons. We hebben helemaal niets te verliezen.

    Suus
     
  3. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    Jul 10, 2008
    5,651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    Ligt e rook aan hoeveel cryo's er per rietje zitten.

    Progynova is toch ook voor opbouw? Dat moet je slikken vanaf dag 1 t/m week 13 ( mocht je zwanger zijn).

    Hier zeggen ze over de rustmaand, dat dat beter voor je lijf is. Eerst je lijf weer zelf laten werken. Het schijnt ( ik heb het wel gevraagd), dat als je alsmaar achter elkaar hormonen spuit de kans op een mk ook weer groter is.

    Mijn zh werkt samen met Gent, dus heb ook wel een goed gevoel bij mijn zh.
    Wel gek trouwens dat ik dan een rustmaand moet hebben tussen de punctiemaand en cryotp-maand. ( niet tussen de cryotpmaand en de punctiemaand) Terwijl mijn zh met gent werkt.... Toch maar eens vragen volgende keer.
     
  4. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    Jan 14, 2008
    6,766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    He meiden, dat klopt dat ik elke maand iui kreeg alleen afgelopen maand niet om cyste te voorkomen. De rust maand is om cystes te voorkomen
     
  5. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Suus

    PS O en per rietje meestal 2, lees ik overal.
     
  6. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    Jan 14, 2008
    6,766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    dit staat in mijn vergoedingenoverzicht van 2011

    In Vitro Fertilisatie (IVF)
    Vruchtbaarheidsbehandeling.
    Vanuit (Keuze) Zorg Plan eerste 3 pogingen per te realiseren zwangerschap. Geneesmiddelen, volgens GVS voor eerste
    3 pogingen. In het buitenland na toestemming van ons In Vitro Fertilisatie (IVF).
     
  7. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Aha, had jij een beginnende cyste dan?
     
  8. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ja, maar ze vergoeden het meestal niet volledig. Of ben jij extradriedubbel verzekerd bij Menzis? Ik lees overal dat maximumvergoeding voor ivf buitenland 1500 is, ex medicatie. Dat betekent in het geval van Gent 2100 per poging bijbetalen. Veel hè...
     
  9. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    Jan 14, 2008
    6,766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    ja, ik had een beginnende cyste, heb ik in het begin van het jaar ook al gehad.

    Ik heb excellent bij avero, dat is wel het beste bij ons. Ik betaal geloof ik ongeveer 150 euro per maand

    Ik heb even een mail gestuurd naar onze tussenpersoon en dat gevraagd. Ik hoop dat als ik toestemming van ze krijg ook 100% krijg. Ik hoop gewoon deze IUI zwanger te raken, dan heeft dr de sutter ook al alle uitslagen binnen
     
  10. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    Jul 10, 2008
    5,651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    #2350 kaboutertje, Dec 28, 2010
    Last edited: Dec 28, 2010
    En over die rustmaand: lijkt me als mijn zh een rustmaand heeft Gent het ook heeft, omdat zij alles samen doen. Maar ik ga het gewoon navragen of je in Gent ook een rustmaand moet hebben. Zo nee, dan wil ik die ik ook niet. Ze doen toch alles samen met Gent
     
  11. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    #2351 Flavour, Dec 28, 2010
    Last edited by a moderator: Dec 28, 2010
    Van wat ik heb gehoord, hebben ze die rustmaand in Gent niet per definitie.

    En ik hoor graag waar jij loopt!
    Suus
     
  12. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ik ben heel benieuwd naar wat je tussenpersoon zegt. Ik hoop dat alles vergoed wordt, dat zou enorm schelen natuurlijk.

    Maar wat bedoel je met je laatste opmerking? O wacht, je hoopt dat ivf niet nodig is en dat je medicatie krijgt in Gent... Dat hoop ik ook!!

    Ben sowieso benieuwd hoe snel je terechtkunt in Gent met ivf. Volgens mij hebben ze wel een paar maandjes wachttijd.
     
  13. Dreamz3

    Dreamz3 Fanatiek lid

    Dec 9, 2010
    3,297
    96
    48
    Hallo meiden,
    Helaas mag ik mij ook melden bij jullie in dit topic.
    Ik heb al eerder op dit forum meegeschreven, maar was genoodzaakt om mijn naam te veranderen.
    Ik zal jullie mijn geschiedenis van miskramen vertellen:

    Miskraam 1: 10 Augustus 2009 op 8 weken en 4 dagen.
    Geen onderzoek laten doen.

    Miskraam 2: 16 April 2010 op 9 weken.
    Uitstrijkje gehad Ikazie ziekenhuis: Uitslag Pap1. (Goed)
    Kweek gehad Ikazia ziekenhuis: Uitslag negatief. (Goed)
    Huisarts bezocht, doorverwijzing gehad voor bloedonderzoek schildklier: Uitslag goed, geen afwijkingen gevonden.

    1 juli 2010 1e afspraak Erasmus MC Dokter van Dunné.
    Bloed geprikt bij zowel mij als mijn man voor chromosomenonderzoek. (1 buisje)
    Bij mij was alles alles goed, bij mijn man op het eerste gezicht ook, alleen is de kwaliteit van de kweek niet goed genoeg. Het Erasmus biedt het onderzoek nogmaals kostenloos aan.

    Miskraam 3: 19 september 2010 op 7,5 weken.
    Het hartje van ons kindje klopte nog toen het er uit kwam....

    16 November 2010: Afspraak bij Dokter Verstraeten in UZ Gent, België.
    10 buizen bloed afgestaan voor onderzoek naar immuniteit, stolling, schildklier.
    Echo gehad om te kijken hoe het er uit ziet, voorlopig alles normaal.

    Advies gekregen om nu nog nuchter te laten prikken op homocysteïne en hysteroscopie.
    Mijn man moet nog een keer het chromosomenonderzoek laten doen (karyotypering).

    29 november 2010: 12.15 afspraak met Dr. F. van Dunné, Erasmus MC voor info hysteroscopie

    9 December 2010: 08.30: hysteroscopie.
    Alles prima in orde, baarmoeder en eileiders zien er prima uit.

    December 2010: Laten prikken op homocysteine, waarde was 9,4.
    Normaal is tussen 5 en 15, dus alweer een goede uitslag.

    17 januari naar Gent, naar Dr. Petra de Sutter voor de bloeduitslagen.

    Zo, dit was mijn verhaal tot nu toe.
    Ik ben eigenlijk als de dood dat ze niks zullen vinden en dat we nooit een normale zwangerschap zullen krijgen...
     
  14. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    Jul 10, 2008
    5,651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    #2354 kaboutertje, Dec 28, 2010
    Last edited: Dec 28, 2010
    ...
     
  15. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ha Dreamz, wat een ontzettend heftige geschiedenis heb jij ook al achter de rug. En ook zoveel zwangerschappen kort achter elkaar. Dat hoor je toch wel heel vaak.

    Zo heftig dat het hartje nog klopte. Echt verschrikkelijk. Alles wijst in de richting van afstoting door een immuniteitsstoornis, maar helaas kunnen de standdaardtesten die niet altijd aantonen. Bij De Sutter ben je in goede handen. Ik weet haast wel zeker dat ze je prednison zal voorschrijven, naast aspirine en progesteron.

    In Nederland zeiden ze steeds tegen me dat het pech was, maar het laatste kindje was chromosomaal helemaal in orde, dus niks pech. Mijn lichaam stoot gewoon gezonde vruchtjes af.

    In Gent doen ze momenteel ook experimenten met kleine sneetjes in de baarmoeder om de doorbloeding te verbeteren en zo afstoting te voorkomen. Misschien kun je het daar ook over hebben met professor De Sutter. Dat ga ik in ieder geval wel doen. Ik heb eind feburari een afspraak, en in april gaan we daar starten met ivf als ik dan nog niet zwanger ben.

    Suus
     
  16. Dreamz3

    Dreamz3 Fanatiek lid

    Dec 9, 2010
    3,297
    96
    48
    @ Suus, ja ik hoop eigenlijk dat ze wat gevonden hebben end at we daarmee verder kunnen.
    Ik vind het behoorlijk spannend allemaal.
    Ik zal je tips eens op tafel leggen bij de Sutter en wie weet kunnen we er wat mee doen...

    Ik hoop dat jij eind februari al gewoon zwanger mag zijn en het nu eindelijk eens goed mag gaan.
    Weten ze bij jullie al weer wat meer?
     
  17. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Nee joh, bij mij lopen ze tegen de muur. Alles is onderzocht. Ik weet natuurlijk wel een paar dingen, namelijk dat ik Factor V Leiden heb (heterozygoot, nooit trombose gehad) en daar krijg ik heparine en aspirine voor.

    Verder heb ik dus het syndroom van Asherman, met 1 eileider onherstelbaar verkleefd. Ik had wat kleine verklevingen in het begin van de baarmoeder, die zijn heel misschien weer terug, dus de komende maanden moet ik maandelijks worden opgerekt tijdens de menstruaties.

    Afgezien daarvan zou het allemaal gewoon moeten kunnen: zwanger worden en blijven... Je zou er cynisch van worden.

    Suus
     
  18. Dreamz3

    Dreamz3 Fanatiek lid

    Dec 9, 2010
    3,297
    96
    48
    Jemig, nou dat klinkt inderdaad allemaal wel bizar zeg...
    Hoe lang zit je al in Gent?
    En denk je dat de Sutter zelf al die onderzoeken gaat aandragen als er verder niks zal worden gevonden?
     
  19. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Tsja, die Asherman kun je krijgen van curettages hè. En daar heb ik er wel een paar van gehad in de laatste 2 jaar: 6.

    Ik was in maart voor het eerst in Gent. Sindsdien krijg ik prednison en progesteron van De Sutter. Dat eerste gebruik ik pas sinds 2 maanden, allebei vanaf eisprong (10 mg en 3x200). Weinig bijwerkingen, trouwens. Gelukkig.

    Zo te zien is alles bij jou ook al onderzocht... Hierna is er eigenlijk niets meer.
     
  20. Dreamz3

    Dreamz3 Fanatiek lid

    Dec 9, 2010
    3,297
    96
    48
    Meen je dat nou? Jeetje, dan ben ik wel benieuwd of er wat uit komt.
    De uitslagen die ik tot nu toe heb gehad waren allemaal dik in orde...
     

Share This Page