Hallo dames, Wat een drukte hier vandaag Ben er een paar dagen niet veel geweest, alleen af en toe ff snel lezen, nu dus weer een paar paginas bij moeten lezen Ik zie dat de meeste van jullie wel goede kerstdagen hebben gehad. Ook met frikadel speciaal....... haha ook lekker. wel vervelend van het kerstmaal. Mijn kerst was ook goed, gister wel weer moeten werken tot vandaag :s...... Maar vandaag een dagje ingehaald en lekker met mn vriend gegourmet en lekker bankhangen. Ik weet even niet meer wie het vroeg over 2x per dag ovu test. Maar ik heb toen het testje donkerder begon te worden ook een paar dagen 2 x getest. Op de dag dat het posi was, was de test in de ochtend het nog niet, in de avond wel! Rith, hopelijk hoef je de volgende keer niet iedere dag een ovu testje te doen........hoop voor je dat je minimaal 9 maanden helemaal geen meer hoeft te doen Lastig he dat wachten.......wanneer ga je testen? hoeveel dagen na je dpo, of wacht je tot je nod? Ik moet hier ook nog even wachten. Probeer mezelf echt niet gek te maken, maar wordt steeds lastiger Vooral omdat ik steeds dingetjes begin te voelen. Probeer er niet mee bezig te zijn, zodat ik niet iets ga voelen/merken omdat ik erop ga letten. Maar toch zonder er echt op te letten merk ik wel dingetjes dus........RUSTIG blijven en niet gek maken!!!!!! ( zeg ik tegen me zelf.) Denk dat ik 31 dec een testje ga wagen. Is 12 dagen dpo, maar 5 dagen voor verwachte nod. Beetje vroeg, maar hoop dat het met de zeer gevoelige test al wat laat zien ( als het raak is) Zou dan een mooie afsluiting van het jaar zijn Parr zeker mag je "illigaal" hier blijven!!! Veel gezelliger met jou erbij
@ Diene: Ik weet niet precies wanneer mn NOD is, maar denk tussen 5 en 7 januari. Had 20 december een posi test in de avond, dus denk 21 of 22 december mn ei. Geen idee hoelang mn lf is, hoop iig tussen de 10 en 18 dagen. Denk dat ik pas op 8 januari een test ga doen als ik dan niet ongi ben. Voel nog helemaal niets, dus denk niet dat ik het eerder doe. En dan heb ik lekker weekend, dus kan ik het rustig doen in de ochtend. Bovendien kan er voor je NOD nog zo veel misgaan. En helaas ook daarna lees ik maar al te vaak.
Hoihoi! Nee, had de 25e een knaltest, de dag ervoor niet getest, de 23e een vage... De 26e was er bijna niks van over en vandaag weer bijna weg... dus ei is of gisteren of vandaag, maar ik gok op vandaag (want nog geen tempstijging vanochtend en die komt na eisprong)... Dus straks Vriend weer verleiden... Knuf, Fuzz
zit ineens te twijfelen of we wel op de goede dagen geklust hebben..... had donderdag een lichte streep en vrijdag was hij knal. Hebben donderdagavond al geklust, vrijdag en zaterdag ook wel, maar ik ben altijd meer van om de dag. Dan zou in theorie de beste kwaliteit () op donderdag zijn geweest en op zaterdag of zondag pas mn ei...... klussen jullie ook al bij een licht positieve test, dus de dag voor de positieve. Of wachten jullie dan?
De keren dat ik voorheen heb getest, heb ik ook gewacht tot mn nod of ernaa. Weet dat het vroeg nog mis kan gaan.......en hou dat ook altijd in mn achterhoofd. Toch ben ik deze keer erg ongeduldig en eigewijs denk dat het door de jaarwisseling komt. Wil gewoon kijken of ik positief het jaar uit kan gaan Als het posi is dan ga ik happy het nieuwe jaar in en hopen dat het een plakbeeb is....als het nega is dan wacht ik tot mn nod om nog eens te testen, tenzij mn ongi komt natuurlijk. Suzy, Normaal gesproken mag je testen op je nod. Al lees ik ook vaker dat je 14 dagen na je ei kunt testen, maar dat is denk ik gebaseerd op een cyclus van 28 dagen met een LF van 14 dagen. Mij nod is deze keer 5/6 jan, maar volgens die berekening heb ik een LF van 17/18 dagen. Dus zou ik officieel mogen testen op 5/6 jan. Maar als ik uit zou gaan van een een lf van 14 dagen zou ik 2 jan al kunnen testen. Ben wel benieuwd wat andere hiervan denken, testen op nod of 14 dagen na ei ongeacht je LF?????
Fuzz, veel plezier vanavond Jolan, de dagen dat je eisprong komt mag je de klus frequentie verhogen naar iedere dag heb ik gelezen. De kwaliteit blijft even goed, alleen de hoeveelheid is iets minder als je iedere dag klust. Maar dan heb je gewoon je kansen meer verdeeld over een paar dagen. Lijkt mij dat het rond het ei beter is iedere dag een beetje, dan op het juiste moment niks doordat je je ei misloopt omdat je om de dag klust..... Wij hebben nou rond het ei ook 3 dagen iedere dag geklust. Dag ervoor, de dag zelf en de dag ernaa. Jij had zaterdag je ei toch?, dus heb je zeker op de juiste dag geklust.
@ Suzy: Ik weet niet precies hoeveel dagen na je ei je kunt testen. Ik heb wel gehoord dat je de kv2v5 al 4 dagen voor je NOD kunt gebruiken. Die heb ik hier ook in huis voor het geval dat. @ Fuzz: Succes met het verleiden van je vriend @ Jolan: Ik had het liefst al een paar dagen voor mn posi test willen klussen, maar die had ik pas verwacht rond de 24e en die was de 20e dus ineens al posi. Daardoor is het er niet van gekomen. De volgende ronde - mocht het nodig zijn - dan wil ik dat wel weer gaan doen. @ Diene: Hoop zo voor je dat je 31 december een posi test hebt! Zou idd super zijn zo net op de valreep van 2010
Ik moet maar ff geduld proberen te hebben tot 4 januari! Dan gooien we er gewoon een test tegenaan! Nog maar 8 nachtjes slapen! Ik kruip er gauw in, dan zijn het er nog maar 7! @ Diene! Ik hoop ook dat je het jaar mooi mag afsluiten! @ Fuzz! Zet m op!
Beetje nare ervaring aan vast. Eerste zoontje is met 27 weken gehaald met een keizersnede (had preeclampsie) en is na 8 dagen overleden, was toen eigenlijk van hem 18 oktober uitgerekend, dus voel me er niet prettig bij om bijna precies dezelfde datum dan uitgerekend te zijn. Zoiezo is het allemaal een beetje eng, heb ook proteine S deefficientie en heb teveel horrorverhalen gelezen over baarmoeder rupturen na een keizersnede tijdens een normale bevalling dan hahaha.
Dnze, jeetje wat heftig zeg! all, welke ovutesten gebruiken jullie eigenlijk? Ik heb ze eigenlijk nooit gebruikt omdat ik mijn ei voel maar misschien toch maar is proberen wie mag er als eerste testen?? Liefs Inger
Hey meiden kom me melden Ik kletste al mee in het andere jan. topic maar me ei is wat vroeger deze keer ...heb alleen een beetje "verkeerd" geklust deze maand 2 dagen voor me ei en 4 dagen voor me ei, misschien vanmiddag nog maar denk dat ik dan toch al te laat ben. Ach we zullen zien! Maar me NOD is 11 jan hebben we hier een lijst?
1 jan. Mlis, ronde 3, 1e kindje 1 jan. Snelly, ronde 1 mk, 3de ronde, 2e kindje 2 jan. Groen2009 2 jan. Soepkip, ronde 2, eerste kindje 2 jan. Iris2009, ronde 2 na mk, 2e kindje 3 jan. Mamalicious, ronde 5 3 jan. Nathalie, ronde 2 (1ste ronde bewust niet geklust), 2e kindje 3 jan. Marilou, ronde 9, 1e kindje 5 jan. Whitney, ronde 16, 1ste kindje 6 jan. Rianne1984, ronde 1 na MK, 2e kindje 6 jan. Diene, ronde 11, 1e kindje 6 jan. Ukkie2009 ronde 3, 2e kindje 6 jan. Fidel2010, ronde 20, 1e kindje 7 jan. Rittjuh, ronde 2, 1e kindje 7 jan. Jolan25, ronde 1 na mk, 2e kindje 8 Jan Suzy, ronde 1, 2e kindje 8 Jan Minimuis ronde 45 1e kindje 11 jan. Dimmel, ronde 4, 2e kindje 11 jan. Manoe, ronde 1, 2e kindje 13 jan. Wolfje22, ronde 9, 2e kindje 13 jan. Adora, ronde 2 na mk, 3e kindje 14 jan ProudMum, Ronde 5, 2e ronde na MK, 2e kindje 15 jan. Lottie, ronde 2, 2e kindje 25 jan. parr1983, ronde 10, 2e kindje Ik heb hem gevonden! En me zelf er bij gezet!
1 jan. Mlis, ronde 3, 1e kindje 1 jan. Snelly, ronde 1 mk, 3de ronde, 2e kindje 2 jan. Groen2009 2 jan. Soepkip, ronde 2, eerste kindje 2 jan. Iris2009, ronde 2 na mk, 2e kindje 3 jan. Mamalicious, ronde 5 3 jan. Nathalie, ronde 2 (1ste ronde bewust niet geklust), 2e kindje 3 jan. Marilou, ronde 9, 1e kindje 5 jan. Whitney, ronde 16, 1ste kindje 6 jan. Rianne1984, ronde 1 na MK, 2e kindje 6 jan. Diene, ronde 11, 1e kindje 6 jan. Ukkie2009 ronde 3, 2e kindje 6 jan. Fidel2010, ronde 20, 1e kindje 7 jan. Rittjuh, ronde 2, 1e kindje 7 jan. Jolan25, ronde 1 na mk, 2e kindje 8 Jan Suzy, ronde 1, 2e kindje 8 Jan Minimuis ronde 45 1e kindje 10 jan. Inger1979 ronde 2 na mk, 2e kindje 11 jan. Dimmel, ronde 4, 2e kindje 11 jan. Manoe, ronde 1, 2e kindje 13 jan. Wolfje22, ronde 9, 2e kindje 13 jan. Adora, ronde 2 na mk, 3e kindje 14 jan ProudMum, Ronde 5, 2e ronde na MK, 2e kindje 15 jan. Lottie, ronde 2, 2e kindje 25 jan. parr1983, ronde 10, 2e kindje Ik heb mezelf er ook bij gezet!
Hoi dames! Jaja, gelukt! Gelukkig is Vriend wat dat betreft echt heel makkelijk... Wat een leuk pakje al niet gedaan krijgt... En vanochtend hoge temperatuur, dus ei is gesprongen... Nu dus het bankie... Ik zie nou al op tegen die houten kont...:S Kan iemand mij dan op 13 januari in de lijst zetten? Dan reken ik toch goed? Ik heb een luteale fase van 16 dagen en mijn ei is op 27-12 gesprongen... Hoe is het verder met iedereen? Ook al op het bankie of nog druk aan het hobby'en? Knuf, Fuzz
Hier alles goed. Heb vannacht gedroomd dat ik zwanger was. Ik deed wel 10 testen... Voel me een beetje raar, klein beetje misselijk gevoel. Niet heel erg gelukkig. Ben benieuwd... Nog een weekje wachten ongeveer..
@ Suzy: Nu zijn het er nog maar 7 dus haha Zal voor je duimen dat het raak is! @ Dnze: Kan me idd voorstellen dat je het dan niet prettig vindt om rond die datum uitgerekend te zijn. Hoop zo voor je dat je snel een kindje op de wereld mag zetten zonder complicaties! @ Inger: Ik gebruik de ovutesten van Zwanger & Kids. Die zijn heel makkelijk via internet te bestellen. Een dag later had ik ze al in huis en heb er goede ervaringen mee. Dit was pas de eerste ronde dat ik ze gebruikt heb, maar wel mn ei gevonden. @ Fuzz: Ik zit gezellig bij je op het bankie. Had 20 december een posi ovutest. Geen idee hoelang mn lf is, maar daar komen we hopelijk nu achter (ongeveer dan).
Spannend Rianne! Hoop niet dat je zoveel testen nodig hebt om duidelijkheid te krijgen haha Ik had het vorige cyclus ook 2x gedroomd, maar helaas werd ik 'gewoon' ongi
nou Rianne dat belooft wat mijn vriendin had over mij gedroomd dat ik zwanger was en dat was toen ook zo