Morning.. Hoe gaat het hier met de dames en de kids? Allemaal een leuke kerst gehad? Finn is vandaag voor het eerst sinds 3-4wk weer een beetje het mannetje! Vorige week heeft hij er Ventolin bijgehad van de HA, zielig, maar het doet hem wel goed! Meneertjes 4de tand is ook helemaal door en de 5de staat ook op doorkomen......en sinds eergister kruipt hij Dat kleine pamperkontje gaat alle kanten op, zo grappig! Hij is ook al druk bezig om zich op te trekken om te gaan staan.....pfff waarom gaat het zo hard?
Hihi als ik tegen dean Kusje zeg dan krijg ik een kus (zn mond open tegen mijn mond) met kwijl. Zo schattig. Naast gemeen zijn kan hij dus ook best lief zijn.
Deedtje leuk he wat ze allemaal kunnen al! Hoe komt t eigenlijk dat er tussen mika en finn zoveel jaar verschil zit?
Lina komt niet, is even een tijdje forum-af, komt later volgend jaar wel weer terug en wenst iedereen hier een fijn 2011!!
@Inge: Je hebt niks schokkends gemist hoor van Koen maar hij had oorontsteking..vanmorgen weer ergens tussen de shit uit kunnen vissen...Heerlijk! Wimjo leest vaak mee, zie haar regelmatig onderin staan maar zegt nooit wat... Hahaha wat lief! Koen doet het zelfde maar eindigt heel onaardig want schraapt dan altijd met zn ondertanden over je kaak...Echt fijn zo'n kusje!
Ach, heb volgens mij nu echt iedereen een pb gestuurd, dus afwachten maar heb al 11 JA's 2 TWIJFEL en 1 NEE
wat is ja echt leuk? Hoe gaat het nu met koentje? de pencilinne goed aangeslagen? weer wat normal kakkie?
Zit ff zwaar pissig te zijn. Ik moet volgende week vrijdag van 15.30tot22uur werken. En jesse zijn baas geeft een etentje. Nu gaat jesse daar dus heen en vraagt hij zijn ouders of die hier inn huis op charlotte willen passen. Jesse en ik doen nooooooooooooiiiiiiiiiitttttt wat samen, daarvooor laten we zijn ouders dus nooit opassen. En nu gaat hij gwoon een avondje weg terwijl ik aan werk ben verdorie... Snappen jullie wat ik bedoel?
Dat er zoveel komen.... En nee geen gewone kakkie....dunne shit vandaag ook al weer 2 keer afgedouched...zit steeds tot in zn nekkie...jakkie bah! Heel diplomatiek hoor...komt mijn diplomatieke antwoord.... JE REGELT HET MAAR!!!!