Wie heeft er ook meerdere miskramen gehad?

Discussie in 'Miskraam' gestart door Jannne, 9 mrt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dreamz3

    Dreamz3 Fanatiek lid

    9 dec 2010
    3.297
    96
    48
    Thank you!
     
  2. mimi1982

    mimi1982 Fanatiek lid

    17 aug 2009
    1.850
    2
    38
    NULL
    NULL
    haha nou een tweeling zou leuk zijn maar daar vroeg ik het niet om.
    mijn dochter is er 1 van een tweeling maar daar heb ik helaas maar 1 echo van mogen genieten.
    daarom vroeg ik het me dus ook af want je hcg word wel hoger met 2 en aangezien het mijn eenigste zwangerschap is die ik met pijn en moeite volbracht heb (nouja 34 weken) zat ik te denken zou het nu kunnen dat ik te kort progestron heb en dat mijn dochter er dus is omdat ze het in heeft kunnen pikken van een ander. snap je wat ik bedoel??
    je gaat op een geggeven moment gekken dingen denken
     
  3. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Poe, da's een goeie. Het ligt er denk ik aan of het een één- of een tweeeiige tweeling is, maar ik neem aan dat het een tweeeiige was als je nu een dochtertje hebt. Het corpus luteum, dat is het gele lichaampje dat ontstaat na de eisprong, moet zorgen voor voldoende progesteron de eerste 13 weken, daarna neemt de placenta het over. Bij een tweeeiige tweeling zou je er twee hebben, dus meer progesteron, bij een eeneiige één, dus dan heb je de voor normale hoeveelheid progesteron.

    Ik vind het dus een plausibele theorie, Mimi, als niet-arts.

    Misschien heb je het al eens verteld, maar had je HELLP dat de zwangerschap zo vroeg eindigde? Is daar al eens goed onderzoek naar gedaan? (Sorry als je het al eens verteld hebt, ik heb zoveel verhalen gehoord de laatste maanden...)

    Suus
     
  4. mimi1982

    mimi1982 Fanatiek lid

    17 aug 2009
    1.850
    2
    38
    NULL
    NULL
    ik vond het inderdaad ook wel een aardige theorie.
    ik had geen HELLP voor zover ik weet dan.
    er is nooit een oorzaak gevonden voor de vroege spontane bevalling.
    wel is er gezegt dat al die bloedingen de delen weker maakt en dat onze dochter al heel vroeg laag lag.
    maar voor de rest is het volgens de gyn wederom pech , kunnen ze eigenlijk nog wat anders zeggen als pech?? volgens mij bijna niet.
    wel zag ik toen ik voor mijn chromosomen ging prikken dat er op het papiertje stond voor herhaalde miskramen en vroeggeboortens dus wie weet dat daar nog wat uitkomt.
    de placenta was volgens mij wel opgestuurd die was goed hij zat alleen vol met infarcten dit hadden ze al laten zien toen ik net bevallen was dit kwam volgens de gyn door de vele bloedingen.
     
  5. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    10 jul 2008
    5.651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    Ik zat zo'n beetje te googlen op progynova en kwam het vlgende tegen waar wij tegen elkaar van zeiden: Mss ook ene optie:

    zaadcel+eicel=embryo. En dat bij een draagmoeder tp.
    Zou dat de kans op een kindje voor ons allemaal niet vergroten?
     
  6. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Vast, maar hoe kom je aan een draagmoeder???
     
  7. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    10 jul 2008
    5.651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    Juist dat zeggen wij ook. En het schijnt ook zo te zijn, dat de draagmoeder moeder is en dat je dan het kindje moet adopteren. Ook als is het jullie/onze zaad- en eicel.

    Maar de theorie had ik toch wel leuk bedacht :)
     
  8. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Spannend hoor. Kunnen die infarcten toch niet ook door een stollingsafwijking komen?
     
  9. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ik heb er al vaak aan gedacht, maar wie wil zoiets ooit kostenloos voor ons doen? Ik zie het voor ons niet gebeuren...
     
  10. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    10 jul 2008
    5.651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    Een zus, schoonzus, beste vriendin....

    Dat gebeurt hier dus ook niet, om de simpele reden dat dat hier niet kan. ( om verschillende redenen)
     
  11. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    10 jul 2008
    5.651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    En kosteloos? Als ik een zus/schoonzus had, zou ik dat voor haar echt kosteloos doen.
     
  12. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ik weet niet of ik dat zou doen, want het is nogal wat. In ieder geval is het hier niet aan de orde. Helaas.
     
  13. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    mijn zus wil kostenloos draagmoeder voor me zijn. Ik ben 1 van een eeneiige tweeling, veel dingen komenovereen;)

    Mijn man wil het wel maar ik niet. Je kan zoveel narigheid krijgen mbt zwangerschap of opvoeding en mijn zus kennende zal de hele wereld weten dat ze dit voor mij doet etc.

    We hebben ons al wel aangemeld voor adoptie.

    Ik had begrepen dat met een zwangerschap van een tweeling je hcg minder snel gaat, ik had dat ergens gelezen, maar ik kan het niet vinden
     
  14. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Superlief van je zus, maar ik snap dat je bezwaren hebt.

    Mijn ene zus wil het wel, maar die heeft geen kinderen waardoor ze niet in aanmerking komt, bovendien is ze niet gezond.

    M'n andere zus heeft het nooit aangeboden, maar ze heeft haar handen vol aan haar drie kinderen en wil volgens mij graag nog een vierde.

    Wij hebben het uitgebreid gehad over adoptie, maar voor ons is het geen optie. Als het niet lukt, zullen we dus kinderloos blijven.

    Ingewikkelde materie, dit.

    Suus
     
  15. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    vreselijk is dit idd.

    We hebben ons ingeschreven, maar we staan er nog niet 100% achter.
    Het duurt ongeveer 4 jaar en we denken er nog over na tijdens die 4 jaar
     
  16. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ja, jullie zijn nog jong ;). Wij moesten wat sneller nadenken. Ik zou het misschien ook gedaan hebben als ik nog zo piep was, hihi. (Maar ik denk het niet.)

    Lfs, Suus
     
  17. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    hahaha we zijn zo jong.

    Ik ga morgen alweer beginnen met hormonen spuiten oh zo spannend weer
     
  18. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Zeker spannend. Ik probeer maar steeds te denken dat het geen ramp is als het nu nog niet lukt, omdat we altijd nog ivf hebben...
    (Helpt niet erg ;))

    Maar bij jou komt het wel erg dichtbij nu hè!

    Suus
     
  19. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    10 jul 2008
    5.651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    Wij hadden ook bijna een nummer, maar was toen ( weer eens) zwanger ( en gelukkig blijvend).
    Nu is het voor ons geen optie meer, omdat er dan heel veel leeftijdsverschil tussen zou komen.
     
  20. mimi1982

    mimi1982 Fanatiek lid

    17 aug 2009
    1.850
    2
    38
    NULL
    NULL
    tja ik heb zelf altijd gedacht van wel want als je gaat lezen bij stollingsafwijkingen dan kom je oa miskramen bloedingen groeiachterstand en vroeggeboorte tegen, en deze dingen heb ik dus allemaal.
    had dus eigenlijk verwacht dat er wat uit het stollings onderzoek zou komen.
    maar alles was dus goed op IGG na maar misschien dat dat dus niet goed blijft zou op zich wel fijn zijn dan weet je waardoor het komt en het is gelukkig iets waar je wat aan kan laten doen.
    klinkt wel raar dat je moet zeggen dat het fijn is als je wat hebt maar je snapt vast wel hoe ik het bedoel dan heeft het een rede dat het niet goed ging
    ik las wel op internet dat als mijn IGG niet goed is dan heb je het antifosfolipidensyndroom dat je maar 20% kans hebt dat je een zwangerschap tot een goed eind breng zonder medicijnen en met 70% dat scheelt nog al.
     

Deel Deze Pagina