Dankje! Watvoor zooltjes zijn dat, met antislip erop, of gewoon zachte? Ik heb nu slofjes voor haar met gewoon stoffen onderkant, maar daarop glijd ze uit. Palmie, zeker grappig. Misschien eens meeten!
de onderkant is gewoon vlak net als een gewoon schoentje.en het schoentje zelf is uit stof als een dikke sok en de sluiting bestaat uit klitteband.
Ben ik ook weer even. Luca is weer wat beter, wilde weer niet slapen, maar is tussen zijn speelgoed in bed in slaap gevallen... @schoentjes. Ik had idd antislip sokjes, vond ik wel makkelijk en voor buiten goedkope slofjes van de hema, oh maar hij liep in september, dus rond deze tijd, had hij al schoenen.. Ik had ook van die sokslofjes van de prenatal (hema heeft ze ook) en daar kon hij wel goed op lopen, maar of die niet te glad zijn weet ik niet. ze hebben een leren onderkant.
Hee goeie, die van de Hema heb ik hier in de kast liggen, vond ze niet leuk dus heb ze weggestopt, maar de tijd om ze weer uit de kast te trekken is gekomen denk ik. Ga meteen uitproberen of ze daarmee niet gaat glijden!
Palmie, biefstuk hmmmm lekkerrrrr. Toen ik zwanger was miste ik het weleens.... Morgen is mijn lieve man jarig. Heb voor het eten boterkoek gemaakt en straks een cake maken. Het is voor zijn werk om te trakteren.
Hier krijgen ze leren slofjes aan is huis als ze net lopen. Ik bestelde ze vaak via roosjes.eu. Maar ze hebben ze ook bij hema of kruidvat
hoi meiden, hier gaat het met mij niet zo lekker, gisteravond een hele erge paniekaanval gehad, duurde voor mijn gevoel heel lang! gelukkig was mijn vriend er en me vader. ben nu samen met sam aan het logeren bij mijn ouders. heb weinig puf om achter de computer te zitten.
Tukker, ja dat had ik ook, vind biefstuk echt heerlijk hmmmm Volgende keer voor jouw ook een Dus morgen groot feest Duchess, hoe was de boerenkool? Elsie, sjee wat vervelend meid, wel goed dat je bij je ouders bent, heb je zelf een idee waarom je zo'n terugval hebt?
Elsie, sterkte meid. Gelukkig was niet alleen. Hoop voor je dat je vannacht goed slaapt bij je ouders... Duchess, de boerenkool was hier ook heerlijk! En wat gaan jullie morgen doen? En wat gaan jullie met oud en nieuw doen? Mijn beste vriendin komt met haar vriend bij ons. Wij geven niet zoveel om oud en nieuw. Vorig jaar lagen we om 1:00 al in bed...
ik heb geen idee waarom ik zo'n terugval heb, ben wel heel moe steeds. heb nu ook afgesproken met mijn ouders dat mijn moeder wat vaker op sam zal passen zodat ik wat tijd voor mezelf heb.
elsie, sjongejonge, wat super irritant!! Idd lekker even wat tijd voor jezelf nemen, probeer te ontspannen...sterkte meissie! @eten, zozo er is lekekr gegeten, boerenkool mmm...biefstuk jammie!! Hier kipscnitzel, mais en aardappelschijfjes =makkelijk! @mirza, jeetje die gaat vooruti joh qua ontwikkeling echt in 1 of 2 dgn zie je super veel verschil..hij wilt al "gaan",....dus als papa em vast heeft en ik zeg kom je...dan duwt zich met al zn kippenkracht al naar voor...echt grappig...en optrekken gata ook echt heel goed..wordt er helemala vrolijk van, wat kan je trots zijn dan heh! Duchess, hey gekkie begrijp ik nou dat Yasemin al staat??? @voorderest...heb ik echt zo veel kriebels voor een 2e...pff ik ben al helemaal ana het orienteren, duowagens enz haha trouwens wat voor kinderstoel raden jullie mij aan!?!? (ik wil geen plastic en geen tafel+stoel in 1)