Tuurlijk ik snap je volkomen!! het leukste is natuurlijk om deze dagen lekker samen met je gezinnetje te zijn...... Poor you!
Nog niet helemaal serieus.. moet eerst serieus overleg hebben met mijn man.. Maar zo kan ik de boel wel mooi in de gaten houden met die banner.... Wie bij jij trouwens?
Tis lekker druk hier... ik ga ben ondertussen aan het werk en ga ook nog even een docu terugkijken op de laptop... dus het kan zijn dat ik ff niet reageer....
Heb nu al zin in de vacance Enne wou nog wel ff melden dat al die vakanties niet opschepperig bedoeld zijn hoor, wil ik niet lullig over laten komen! Krijgen hier ook nog wel eens wat commentaar op wat wij doen en kopen, heb nu al zin inde gezichten als onze nieuwe bolide voor de deur staat Maar we werken beide hard, dus voor die roddelnichten hier int dorp heb ik schijt aan, maar je zou bijna niet durven vertellen dat je een ipad hebt
Sureyya hahaha Maar scheet nog bedankt voor je super lieve kaartje!!!! Je bent een schatje! (oh en ben jou niet vergeten maar ik stuur nooit kaartjes met de kerst...)
En ook al zou je er over opscheppen...het is toch lekker als je het kan doen! Ik heb er voor gekozen om nog maar 16 uur te werken in de week...dan heb je ineens heel wat minder te besteden
pip: ik ben een grijs vest aan het maken van tricot voor daan. zonder mouwen en met capuchon. en heb nog mooi oud vliegtuigapplicatie voor achterop. 2 wkn pauze. maandag weer aan de slag. jij ook binnenkort?
Schijt aan die mensen die het niet kunnen hebben..... Wat denk je van mij.... ik heb de bijnaam Gooisch meisje... hoe irritant is dat! Omdat ik dezelfde auto had als dat grietje van haar vader kreeg (peugeot 206 cabrio) en nu een Tucson heb... tja het is een grote bak maar betaalbaarder dan je denkt! En dan nog een mega huis... pfff de roddels gaan hier ook lekker rond hoor... Toen wij het voorste gedeelte gingen verhuren werd onze bedrijfsnaam weggehaald en die van de huurder geplaatst en toen dacht de buurt dat we failliet waren! (Ja zie je nou wel... zo;n jong stel trekt zo'n pand niet hoor....blablabla!) Als je het kan moet je het doen! Ik heb nooit de behoefte om op vakantie te gaan! Wij gaan de vijver leeghalen en blauw verven en dan een zwembad maken in de zomer... is 5x2 dus best lekker! (Jaja, dat klinkt weer lekker gooisch maar goed.... die vijver kost nu zoveel geld omdat die vissen steeds ziek zijn en dan komt er weer iemand naar kijken en schrijft lekkere facturen uit.... bah! En dan hoeft er ook niet 24/7 een pomp, een filter enzo aan!