Juli mama's 2008 - Deel 12

Discussie in 'De mama's' gestart door Senninha, 7 nov 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. susanne85

    susanne85 VIP lid

    13 aug 2007
    9.807
    866
    113
    Noord Holland
    Jeroen heeft die in gebruik op zijn werk. de grootste die er is;) why? wat wil je weten?
     
  2. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Wij gaan morgen voor eentje kijken in Utrecht.
    Wilde weten of hij fijn in gebruik is t.o.v. de Windows.

    Hoe gaat het met je neefje, behalve ik wilde mijn moeder dat graag weten.;)
     
  3. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vanmiddag met Arinde lekker foto´s gekeken op de bank en daarna lekker met de laptop op schoot eens rondgestruind op internet...op zoek naar ideeen voor taarten maken...denk dat ik een nieuwe hobby gevonden heb:)

    Ga nu met mannetje nog even de zolder op. We willen daar een boekenkast inruimen en nog even wat spullen opbergen. Wilde het eerst alleen doen, maar ja, dat is natuurlijk niet zo slim. Dus nu gaan we het samen doen. Kan mannetje alle spullen opzoeken en aangeven en hoef ik het alleen maar in de kast te ruimen...ik leer het wel:D

    Kan alleen niet zeggen dat ik me nu beter voel door zo´n rustdagje. Ukkie is megadruk en geeft me steeds venijnige schoppen. Ben ook erg moe en kon net erg weinig hebben van Arinde. Maar goed, dat zal wel bij de laatste loodjes horen!:(
     
  4. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Nog effies dan kan je eindelijk de kleine in je armen houden.:)
    Morgen maar weer rustig aan denk ik?;)
     
  5. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja, dat zou heerlijk wezen...maar kan nog 3 weken duren he;):(

    Morgen even gezellig naar de Intratuin met manlief en Arinde...daarna wilde ik eigenlijk nog even de kamers boven stoffen en zuigen. Maar die hebben pas allemaal al een goede beurt gehad, dus dat is niet zoveel bijzonders;)

    We hebben nu weer lekker de boekenkast ingeruimd op zolder en ik heb alleen maar gezeten en de boeken in de kast gedaan. Toch weer een klusje gedaan, maar me wel rustig gehouden!!!!
     
  6. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    Je mag ook best "iets" doen, als je je maar rustig houdt idd. Maar je kunt weer een klusje van je lijstje schrappen! ;)
     
  7. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Dag ladies, hoe is t hier? Alweer een tijdje niet geweest. Ben ontzettend druk geweest maar nu heb ik lekker twee weken vakantie! Heeeerlijk is dat zeg. Met indi gaat alles prima, is nu 1 meter hihi dus die groeit lekker door!
     
  8. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    hoort er een beetje bij he. Lekker rustig aan blijven doen meid. Nog ff en dan is je ukkie er lekker.
     
  9. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    lekker joh vakantie. Netjes zeg alweer 1 meter. Hier ook al zo'n lange dame
     
  10. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    Voel me wel aardig gelukkig. Knap steeds meer op.
    Zen kreeg nog leuk nieuws. Omdat van zijn collega's de vrouwen zeker aan boord kwamen en het van mij nog niet zeker was vanwege de griep mag hij voor oud en nieuw lekker naar huis!!! Echt super he. Zijn we in ieder geval lekker met zn tweetjes en misschien voor de meiden wel beter als ze lekker in hun eigen bedjes liggen.
    Van mn schoonmoeder nog steeds niks gehoord. Zen werd gisteren wel op zn mobiel gebeld door het nummer van zn stiefvader. hij zat de fles te geven dus ik nam op en toen werd er weer opgehangen:( Zen heeft in ieder geval zoiets van ze biedt eerst maar dr excuus aan jou aan en dan kunnen we verder praten
     
  11. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Je hoeft natuurlijk niet de hele dag met de benen omhoog te gaan zitten want het is wel lekker om iets om handen te hebben.
    Maar je kent je eigen lijf het beste.;)
     
  12. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Ik zat net nog aan je te denken dat ik je maar eens een smsje ging sturen hoe het bij je was.

    Heb je je rijbewijs al gehaald?:D
     
  13. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    O wat heerlijk zeg dat jullie toch oud en nieuw samen kunnen vieren.

    En wat is je sv laf zeg door zomaar op te hangen.8)
    Mja dat is zijn probleem, wat je zegt laat ze eerst maar excuses maken.;)
     
  14. Silla

    Silla VIP lid

    31 jan 2006
    11.064
    0
    0
    Noord - Holland
    Ling...fijn dat de verstopping voorbij is..HOERA!
    Sann...super dat je je wat beter voelt, en helemaal top dat Zen naar huis mag!
    Kwebbels...HOIIIIIIIIIIIII super dat je nu ff vakanite hebt!

    Verder weet ik het niet meer....

    Gister naar HA geweest met Lo, ze heeft idd een schimmeltje en dus nu medicatie gekregen. De dag begon met slecht eten maar in de loop vd dag ging het beter...zelfs haar laatste fles van 200cc (met JBPM) schoon op! En ze kwam vanmorgen weer om 7:30 uur!

    Tygo werd gistermiddag met 39 graden koorts wakker!
    Vanmorgen nog steeds verhoging, wil niet eten heeft alleen nog maar wat melk gedronken maar is wel vrolijk!
    Zelf stond ik op met een ziek/zwak lijf!!!! En gezien ik gister ook nog es ongi geworden ben...blehhhhhh
    Anyhoe....ik heb PCM en het gaat wel weer...Lo ligt lkkr te slapen naar haar fles welke ze goed heeft gedronken...
     
  15. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Fijn zeg dat Lo haar flessen nu al beter drinkt na de medicatie.
    En helemaal super dat ze tot 7.30 uur geslapen heeft met jbpm.:)

    Beterschap voor Tygo, hopelijk knapt hij snel weer op. Bij Karsten heeft het een dag of 5 geduurd.

    Pas je ook een beetje op jezelf vandaag?;)
     
  16. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Ik ga eens hinkepinkend naar de supermarkt met Niels.
     
  17. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    #4777 Sann, 30 dec 2010
    Laatst bewerkt: 30 dec 2010
    Super ja dat we lekker samen zijn. Ben er echt blij mee.
    ik denk dat het sm was die dacht dat we dat nummer toch niet hadden dus dat ze dan anoniem was. sv bemoeit zich hier niet mee denk ik
     
  18. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    dus toch een schimmeltje. Werkjt wel snel al zeg die medicatie. Super dat ze weer lekker drinkt.
    Vervelend dat Tygo koorts heeft. Gelukkig is ie wel vrolijk. Bah en jij ook niet lekker. Rustig aan vandaag meis. Dikke knuffel
     
  19. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    waarom hinkepinkend?
     
  20. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    heb slecht geslapen vannacht zeg. Lag over het hele kerstgebeuren te piekeren en toen ik eindelijk sliep droomde ik over mn schoonmoeder zeg. Pfffff, niet goed voor je nachtrust:D
    Straks ff naar het cb. Moet een dorp verderop omdat er hier geen plek meer was dus alles in de auto hijsen. waardeloos maarja niks aan te doen.
    Ben benieuwd hoe lang en zwaar ze nu is. Ze is vandaag alweer 4 maanden zeg:$ De tijd vliegt.
     

Deel Deze Pagina