iemand een idee?

Discussion in 'Zwanger worden' started by mlis, Dec 30, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mlis

    mlis Niet meer actief

    hoi dames,
    misschien dat jullie enig idee hebben..zoals jullie kunnen zien is mijn cyclus redelijk regelmatig af en toe een uitschieter..ik heb deze maand ovutesten gebruikt vanaf 5dagen na 1e dag menstruatie tot woensdag 22dec maar 1 x daags getest rond 16.00 uur en toen kreeg ik maandag 21 dec een donkerdere test dus die 2 dagen erna heb ik 2 x getest..nog steeds niet positief getest in die tijd dus dacht dat ik mijn ei gemist had en dacht naja volgende maand beter met testen..we hebben wel veel geklust..ik had nog een paar testen over dus dacht maandag 27 dec nog een keer te testen om te kijken of het lichter was geworden..toen had ik een test die BIJNA net zo donker was als de controle streep.. dat was dag 25.. :( maar als ik kijk naar mijn vorige cyclussen dan zou dat inhouden dat ik misschien wel een hele late eisprong heb en korte lf..?? maandagavond ook een flinke steek gehad aan de re-kant duurde een seconde denk ik..gister ontzettende hoofdpijn dat ik er zelfs misselijk van werd..
    zou het dan toch kunnen zijn dat ik een late ei heb en korte lf? is er iemand die hier ervaring mee heeft...ik heb echt geen idee wat ik nu moet denken..wanneer moet ik testen en of het een risico is..heb echt geen flauw idee..??? hopelijk kunnen jullie me helpen of meedenken???

    liefs mlis
     
  2. Omelet

    Omelet VIP lid

    Nov 14, 2008
    14,874
    2
    0
    Het is in ieder geval een idee om je volgende ronde (als die komt natuurlijk ;)) je cyclus bij te houden. Ik zou je aanraden een combinatie van ovutesten en temperaturen te doen (pb me maar als je meer wilt weten). Doe dit 3 cycli en je krijgt een goed inzicht in hoe je rondes verlopen. Het kan zijn dat deze cyclus een uitschieter was of dat de ovutesten niet goed werkte (ik weet niet welke je gebruikt, die van de Kruitvat lees ik in ieder geval slechte verhalen over). Een ei op dag 25 met een cyclus rond de 30 dagen is trouwens wel erg laat dus ik denk niet dat dit het geval is als ik eerlijk ben.. Al kan deze cyclus natuurlijk ook weer een uitschieter zijn.. lastig!

    Dus.. hopelijk ben je zwanger en anders zou ik dus een paar cycli mijn eisprong precies uitzoeken zodat je achter je LF komt. Een LF van 10 dagen is overigens lang genoeg voor een eitje om in te nestelen (die van mij is 9/10 dagen, gemiddeld is de LF 14 dagen)

    Oh en nog een aanvulling: mijn ovutesten zijn nooit 100% positief geweest.
     
  3. mlis

    mlis Niet meer actief


    juju bedankt voor je reactie, ik vind het ook vreemd en laat voor een ei kan het misschien beinvloed worden (de test) door een innesteling??
    ik ze gebruikt van babyboomshop de dipsticks.. ook heb ik zelf zitten denken om te gaan tempen maar doordat ik wisseldiensten heb word het denk ik een beetje lastig? en wat als je bijvoorbeeld een keer wil uitslapen..? ook denk ik dat mijn ovutesten niet 100% positief zijn geweest dus misschien is mijn ei wel eerder geweest.. 22 dec had ik een aardig positieve test en daarna niet meer dus dacht hij is geweest en paar dagen later 27 dec dacht laat ik eens testen om te kijken hoe ze er nu uitzien omdat ik geen ervaring met die testen heb (1e keer dat ik ze gebruik) en toen was hij bijna net zo donker als de controlestreep.. toen kwamen er allemaal vragen boven.. ook omdat zijn cyclus redelijk stabiel is..??
    ik ben erg onzeker..dus dat word afwachten maar
     
  4. Omelet

    Omelet VIP lid

    Nov 14, 2008
    14,874
    2
    0
    Ja er wordt gezegd dat sommige ovutesten HCG aanzien voor LG en dus positief uitslaan omdat je zwanger bent. Maar dat blijkt ook heel vaak niet zo te zijn dus pin je daar niet op vast.. Bovendien zijn sommige zwangerschapstesten (kv 2v5 bijvoorbeeld) zo gevoelig dat die dan ook al positief uitslaan.
    Zou voorlopig toch maar uitgaan van een erg laat ei en over een week eens een tesje wagen? (als je dat volhoudt ;))
     
  5. mlis

    mlis Niet meer actief

    ik doe mijn best.. :D de kans is denk ik wel klein dat het een innesteling is gweest, denk eerder een laat ei.. ik zie dat jij knappen staat..succes..
     

Share This Page