Nou er is hier al een topic over geweest. en ik vind m toch wel heeeeeeeel gaaf. nu twijfel ik alleen tussen de combi zand wafel/witte teddy of ecru wafel/zand teddy. op de foto's die op internet staan lijkt de zand teddy wel eens anders van kleur te zijn? wie weet daar wat van? is die zand zoals de zand van de badstof of is het bijna bruin/grijs. terwijl hij bij een andere combi dan wel weer gewoon zand lijkt.. heel vreemd. (wil m namelijk online bestellen)
Kan echt niemand mij eventueel vandaag nog antwoord geven? met zoveel members moet toch wel iemand het antwoord op mijn vraag hebben......... nog maar heel ff geduld dan .. en anders gokken..
Heb je de kleur wel ooit in het echt gezien?? Naar mijn weten (ik heb alleen geen ecru en zand spullen) is alles wel dezelfde kleur. Ik heb hier fuchsia slabber & omslagdoek; is dezelfde kleur. Ook bij lichtroze en lichtblauw is de badstof van slabber/ spuugdoek dezelfde kleur als de omslagdoek/ dekentje/ waskussenhoes van wafel. Dus dat zal dan m.i. bij alle kleuren wel zo zijn. En anders bel je toch effe een winkel waar ze het verkopen. Bijv. moeders mooiste in Den Bosch. Succes!
Ik weet wel hoe de zand kleur er uit ziet. maar krijg t idee dat bed en bad 2 kleuren door elkaar gooit. zie nu dat koeka zowel de kleur zand als stone heeft. en hun geven alles wat de kleur zand heeft de naam stone.:S hm... lastig. denk dat t dan toch wafel zand wordt met witte teddy...
hm.. snap niet zoveel meer van de kleuren van koeka.. is in t zand/stone dsu wel t een en ander veranderd:S
koeka wiegdeken teddy | koeka | merken | bedbad.nl - beddengoed - badtextiel - behang hier bijv zie je op de foto's 2 keer de kleur stone als teddy.. en die zijn verschillend van kleur.... vraag me af of t allemaal wel klopt
Ik ken het materiaal niet hoor, maar ik weet wel dat de fotografie van veel webshops niet bepaald ideaal te noemen valt. Daardoor kan je ook kleurverschil zien. Ik zou inderdaad even bellen naar eenwinkel maar ik denk wel dat je er van uit kan gaan dat alle kleuren van Koeka dezelfde kleuren zijn in andere produkten van dit merk. Maar dat denk ik
Staat er geen tel nummer bij die je evt kan bellen? Of heb je al op de site van Koeka gekeken? Ik vind het ook een beetrje onduidelijk, hoe het nu zit met die kleuren...... ik zou bijna het risico niet nemen en toch op zoek gaan naar een winkel bij je in de buurt, die het verkoopt!
heb net gebeld.. maar ze durven het niet te zeggen.. ook omdat koeka nogal kleurverschil heeft per levering..... of gokken.. of nog ff naar de winkel. waggel waggel.. nou. ga maar ff over nadenken. merk ook dat op het internet verschillende benamingen wordt gebruikt. tja..
Ja, dat klopt.... heb ff gauw met je meegekeken op verschillende sites.... maar het werd voor mij ook steeds onduidelijker, hahaha! Ze noemen de dekentjes ook overal weer anders enzo.... niet echt handig!!
nee.. en ook andere kleurcombi's.. zucht... nou ja.. we gaan er maar op uit van de week.. tis niet anders.
nou.. ben naar de winkel gewaggeld en heb er 1 uitgezocht. ze hadden de andere versie ook niet maar kon wel een indruk krijgen over hoe die er uit zag. dus hier nu straks in de wieg. een zand/stone kleurige wafel met witte teddy!!! hij ziet er zooooooooo schattig uit helemaal happy
Het is gelukt dus!!! Was het bezoekje aan de winkel dus toch waard!!! Heb toevallig gister een soortgelijk dekentje gekocht, maar dan van de V&D. Ik zocht hem nog in een grotere maat (Die ik van Koeka heb is voor de wieg), maar dan in een kleurcombo die Koeka niet had.... Bij de V&D hadden ze een grijs witte variant, en die staat uitstekend bij het kamertje!
Haja, maar hij kan niet tegen de Koeka variant op hoor!!! Maar als extraatjre erbij is hij goed te doen!! Vond die grote van Koeka toch wel heel erg duur.... een aangezien ik nog zoveel wil hebben........ zucht!!
Haha, reactie is wat verlaat, maar er zat een oudjaarsavond tussen!! Ten eerste... gelukkig nieuwjaar!!!! Ik heb geen idee of hij op de site staat... ik weet alleen dat ik die dekens alleen in de grotere V&D's heb gezien... in de kleuren grijs wit en teddy/lichtbruin-achtig....of zoiets, hahaha!