Zo, ze is om 6u heel even wakker geweest, zakdoekje gegeven en toen heeft ze nog tot half 9 geslapen. En niet meer misselijk. Mama is blij! Idd heel apart, Alyna wordt soms ook wakker als ik bij haar kom kijken, maar dat geknal waar de babyfoon rood van uitslaat doet haar niks.
nou wij waren hier van plan om dochter wakker te maken. en zoon te laten slapen omdat hij ontzettend ziek is ( tenzij het wakker werd natuurlijk) dus wij om kwart voor 12 naar dochter toe! maar ze wilde niet ze zegt nee slapen! dus die heeft gewoon door geslapen en het was onzettende herrie de hele avond voor haar slappkamerraam, maar ze heeft er gewoon doorheen geslapen zoonlief trouwens ook!
Wij hebben onze kleine meid gewoon laten slapen! Even wakker maken kan ik nog inkomen, maar tot middernacht wakkerhouden??? En dan bij kinderen van net 1 of nog geen eens 1.. Wow... Een goede regelmatige nachtrust is zooo goed voor die kleintjes.
Sem wilde zo graag vuurwerk zien dat we hadden afgesproken dat we hem wakker zouden maken rond middernacht. Eenmaal beneden aangekomen wilde hij zo snel mogelijk zijn bed weer in, dus toen maar gauw weer in bed gelegd en hij sliep tot vanochtend 8 uur.
plurk om 10 voor 12 wakker gemaakt. vond het vuurwerk schitterend. heeft een half oliebolletje op en wat drinken en om kwart voor 1 weer naar bed. meteen weer verder gaan slapen en zoals altijd werd ze om half 10 fris en fruitig weer wakker. hier geweldig goed gegaan dus
mijn dochter heeft er door heen geslapen...en dikke vette mat onder haar raam, ik dacht oh oh ze wordt wakker...maar nee hoor...
dochterlief heeft er door heen geslapen, zoonlief niet... die werd wakker, we hebben hem mee genomen naar buiten en daar heeft hij lekker met zijn buurmeisje gespeeld, 2 uur zei hij dat hij weer moe was, dus hebben we hem naar bed gedaan,hij heeft geslapen tot 8 uur ( word normaal tussen 6 en 7 wakker)
Ik heb ze in eerste instantie laten slapen, maar ben wel binnen gebleven voor het geval ze wakker werden. En dat werden ze ook, dus mochten ze ff mee naar beneden om voor het raam vuurwerk te kijken met ons
onze dochters sliepen er gewoon doorheen.. ben nog gaan kijken maar ze lagen heerlijk te snurken in een diepe slaap....
heeft je man geluk gehad dus... Ik heb hem wel over kunnen halen om dr te laten liggen. Ze heeft overal heerlijk doorheen geslapen. Vriendlief is nog wel gaan kijken omdat hij niet kon geloven dat ze niet wakker zou worden. Maar ze lag heerlijk te knorren.
Ik las: een dikke vette mat onder haar arm. Zat al zo te kijken.. Gelukkig las ik het verkeerd, hahaa.
Ons meisje heeft ook heerlijk door de herrie heen geslapen. En er was heeeeel veel vuurwerk in de straat.
Mijn zoon heeft ook overal doorheen geslapen.. Vond het vrij wonderlijk, alhoewel ik het wel verwachtte, maar toch. Dikke carbit knallen hier voor het huis, en andere knallen en die gillende dingen.. Maar het bleef stil boven. Toen ik om 1 uur ging kijken, lag hij zwaar te ronken.. De scheet..
Was de bedoeling om oudste wakker te maken, maar was erg mistig en helemaal niks te zien, dus heb even gekeken bij haar, maar lag heerlijk te slapen. Jongste wel wakker geworden van het lawaai.
Allebei mijn zoons lagen heerlijk te ronken om twaalf uur, dus ik zag er geen enkele noodzaak in om ze wakker te maken. Wonderlijk, want het vuurwerk werd zo ongeveer vlak onder hun slaapkamerramen afgestoken...
Groot feest hier en iedereen stond buiten, muziek aan, vuurwerk... Onder haar raam. Op goed geluk. Maar mevrouw was wakker, wilde nieteens gaan slapen om 19:00. Gillen gillen gillen. UIteindelijk om 1:30 pas gaan slapen!!!!! Onze vent heeft overal doorheen geslapen.
Mijn ventje is de hele avond opgebleven, en heeft zwaar, maar dan ook zwaar genoten van het vuurwerk. Hij was met geen stok naar binnen te krijgen, ik kon mijn ogen niet geloven dat hij er niet bang voor was. Naja, toch een leuke avond gehad zo!
wij waren bij vrienden. Ties is daar gewoon gaan slapen, overal doorheen geslapen. daarna uit bed gehaald en met slaapzak en al in de auto gezet. thuis een flesje gegeven, weer in bed gelegd en doorgeslapen tot vanochtend. ging echt perfect!
onze jongste heeft lekker doorgeslapen.wij zien het nut van zo'n kleintje uit zijn diep slaap halen niet zo. er komen nog jaartjes genoeg dat hij ervan kan genieten.