Allemaal nog een gelukkig nieuwjaar! @Beeps, al babynieuws? @venece,welkom! En nog gefelicteerd alles goed met de kleine? @Flowergirl23, van mij wel hoor @Madeliefje1987, hebben jullie het goede nieuws al aan een aantal verteld?
Beebs, al een baby? Hier verder niks bijzonders te melden. Lief begint vanaf vandaag aan een opleiding, iedere avond les van 18.30 tot 22.00 en overdag gewoon werken. Dus denk dat er niet veel geklust gaat worden de komende twee maanden. (zucht) Goede jaarwisseling gehad iedereen? Ik wel, bij vrienden geweest en dat was gezellig.
Jeetje dat zijn lange dagen voor hem zeg! En voor jou dus ook minder Hier was de jaarwisseling een beetje raar aangezien mijn vader die dag is opgenomen in het ziekenhuis Hij heeft griep die nu wel heel erg lang duurd dus dat zijn ze nu verder aan het onderzoeken. We zouden eerst met mijn ouders en schoonouders oud en nieuw vieren maar dat ging dus niet door.
Gelukkig nieuwjaar! Flowergirl Welkom!! Snoopy Nee we hebben het nog aan niemand verteld!Wat naar van je vader, wanneer hoor je meer? Vaddie Druk zeg! Wat voor opleiding gaat hij volgen?
Hij gaat zijn groot rijbewijs halen. Vooral chauffeursdiploma is moeilijk. Hier nu wachten. Zou morgen ongi moeten worden. In theorie dan. Natuurlijk pas eerste ronde maar denk dat ik mijn ei gevoeld heb. Heb me voorgenomen om te testen als er eind deze week nog niks gebeurd is. En ondertussen flink last van mijn darm. Al een paar dagen flink aan de dunne. Zo vervelend die buikkrampen iedere keer. Durf amper te eten. Vakantie is weer over en ben weer op mijn werk. Dus weer wat meer tijd om online te komen.