Januari 2011 mama's deel 4

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by sweetchocolate, Jan 2, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sweetchocolate

    sweetchocolate Niet meer actief

    Ik heb besloten om taxi chauffeur te worden. Voor een ritje van ongeveer 4 km van deur tot deur gewoon 15 euro. Hoe durven ze dat te vragen?! Maarten heeft leenauto en mijn eigen auto staat bij schoonouders i.v.m hun auto die in onderhoud is. En ik dacht dat ik geen auto nodig had. Officieel mag ik niet rijden in die leenauto. Als ik of een ander er schade mee rijdt zijn wij de sjaak. Nou, ik heb inmiddels 4 jaar mijn rijbewijs en in al die 4 jaar is er niks gebeurd. Dus die 4 km overleef ik ook wel zonder schade hoor. 't wordt alleen vervelend als een ander besluit om er tegen aan te rijden... Maar dat zien we dan wel weer.

    Hmm, stel alleen dat ik moet blijven moet daar ook weer een oplossing voor komen. ach, ieder probleem kent zo zijn oplossingen;)
     
  2. Wen1975

    Wen1975 Fanatiek lid

    Nov 21, 2009
    3,619
    0
    36
    .
    Nederland
    ***********BUDDYNIEUWS*************
    Vanmorgen zijn de vliezen van Moosey gebroken en is ze aan de weeopwekkers gegaan. Na een heftige weeenstorm van 2 uur en ontsluiting die niet opschoot, heeft ze om 16:00uur een ruggenprik gekregen. Zojuist had ze 5cm ontsluiting. Ze is blij dat ze nu weeen heeft zonder dat ze het voelt.

    Ik hoop snel babynieuws te kunnen komen vertellen.
    ************EINDE BUDDYNIEUWS***********
     
  3. Vlinder

    Vlinder Fanatiek lid

    Jul 14, 2009
    2,774
    0
    0
    Wendy bedankt voor dit mooie nieuws,Moosey sterkte met de bevalling.
     
  4. linnielin

    linnielin VIP lid

    Sep 2, 2009
    6,635
    0
    0
    NULL
    NULL
    @moppie: leuk hoor zo'n oud huis, maar inderdaad een klus!! Wij hebben een huis van 1934 waar we ook flink aan geklust hebben, maar toen was ik gelukkig niet zwanger!!!! Kan me voorstellen dat je zo eerst lekker van de kleine gaat genieten!!!!
    @sweetchocolate: bij je schoonmoeder dus net als bij mij ongeveer;) En vragen om een inleiding kan natuurlijk altijd..het is alleen de vraag of ze het doen, als ukkie het nog goed hebt en je nog niet overtijd loopt geef ik je eigenlijk niet veel kans. Maar proberen kan natuurlijk altijd;)
    @juju: jij bent vast de eerste die officieel overtijd gaat! heb je al vaak last van voorweeen, of niet? succes met je drukke avond!!!
    @lauwie: oei....niet te hopen dat je baarmoeder ontstoken is:( succes bij de gyn in het ziekenhuis!
    @moosey: zet 'm op meid!!!! we hopen vandaag nog op babynieuws;)
     
  5. balleke

    balleke Fanatiek lid

    Jan 21, 2009
    1,837
    0
    0
    gevaarlijk beroep
    brabant
    @moosy sterkte en veel succes met de bevalling..
    @linnielin jij nadert ook de 40 weken.. Spannend Liep je bij je vorige overtijd?
     
  6. linnielin

    linnielin VIP lid

    Sep 2, 2009
    6,635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja...12 dagen...dus zal nu ook wel overtijd lopen hoor! Heb me er eigenlijk nog helemaal niet op ingesteld dat het deze week geboren kan worden...zou nog schrikken zijn:D
     
  7. balleke

    balleke Fanatiek lid

    Jan 21, 2009
    1,837
    0
    0
    gevaarlijk beroep
    brabant
    Lees overal dat de tweede later komt dan de eerste...:(
    Ben je toen ingeleid?

    @juju vandaag 40 weken... begint nu toch wel spannend te worden. Heb je nog niet gezien.. of ik heb er over heen gelezen (kan ook nog..:))
     
  8. Tese

    Tese Niet meer actief

    Stelletje kletskousen!

    Ik kom niet reageren, want er is teveel geschreven en ik voel me nog steeds niet lekker (oorpijn, keelpijn enz)

    Maar ik las wel dat iedereen dacht dat ik vandaag ook weer ingeleid werd. Maar dat is woensdag pas hoor! Wel lief dat jullie aan me denken.

    Moosey zet em op!
     
  9. balleke

    balleke Fanatiek lid

    Jan 21, 2009
    1,837
    0
    0
    gevaarlijk beroep
    brabant
    sorry...:)
    Ben je naar de dokter geweest voor je oorpijn en keelpijn. Lijkt me niet fijn om te bevallen als je zo voelt. Wel spannend woensdag en dat het nu mag lukken! Kan je wel beetje slapen?
     
  10. Trieske

    Trieske Actief lid

    Oct 10, 2010
    188
    0
    0
    @Balleke: Bij Roan ben ik met 39+5 bevallen en mijn vk verwacht niet dat ik nu overtijd ga lopen. Ik vroeg al waarom, ze zei dat dat zeer onwaarshijnlijk was als ik bij de eerste netjes optijd ben bevallen. Tja, je hoort zoveel verschillende verhalen he.

    Bij hoeveel weken ben je van Bas bevallen?

    Ik ben trouwens echt zo slecht bezig, ik heb nog lang niet alles op orde. Vandaag wel een heel eind opgeschoten toen Roan op het kdv was. Maar...ik ben er nog lang niet, kleine moet nog ff binnen blijven dus ;)
     
  11. Tese

    Tese Niet meer actief

    Geeft niet hoor ;)
    Ik kan redelijk slapen en ga ook niet naar de dokter want heb geen koorts en ik mag er voor de rest toch niets voor hebben.
    Als ik dit woensdag nog heb dan is het maar zo helaas...
     
  12. balleke

    balleke Fanatiek lid

    Jan 21, 2009
    1,837
    0
    0
    gevaarlijk beroep
    brabant
    Huu mijn verlos zei dat het niet te vergelijken was met de vorige bevalling...:( maarja we zullen wel zien..;) Bas is geboren bij 39.6 weken...:D dus als dat bij deze ook zo is, zou het wel super fijn zijn ivm verjaardag bas 30 ste

    Ik breng vanaf deze week onze Bas niet meer kdv. Hij was vandaag zooo zoet..:) en niet ziek! Wat moet je nog allemaal doen??
     
  13. Marise

    Marise Fanatiek lid

    Apr 10, 2009
    1,588
    1
    0
    Hee meiden...wat is er onwijs veel geschreven vandaag. Spannend dat moosey aan het bevallen is! Ben erg benieuwd.

    Hier een weer een goed bezoek aan de vk. Bloeddruk blijft hier ietsje aan de hoge kant, alleen hou geen/nauwelijks vocht vast dus is er nog geen reden tot drukte. Bloeddruk mag alleen niet NOG meer omhoog.
    Kleintje is bezig met indalen. Ze voelde dat de kleine al ietsje lager zat dan donderdag.

    Vandaag weer veel gedaan in huis. Ben nu zo'n beetje door alle klussen heen ;). Morgen moet ik toch echt even een dagje rustig aan doen. Ga foto's bestellen en die lekker inplakken de komende week.

    Sorry dat ik niet op iedereen persoonlijk reageer.
     
  14. steenbokje

    steenbokje Niet meer actief

    @Moosey: sterkte en succes!! Hoop morgen babynieuws te lezen :)

    Trusten!
     
  15. Jlover1988

    Jlover1988 Actief lid

    Jul 11, 2009
    378
    0
    0
    Pff ik heb het zooooooooooooo gehad met t zwanger zijn!
    Kan voor mij niet snel genoeg maandag zijn!
     
  16. steenbokje

    steenbokje Niet meer actief

    Ik had ooit bijna een sixpack... nu heb ik een heeeeeele grote watermeloen :p


    Hmz, geef mij maar een biertje hoor....
     
  17. brademarie

    brademarie Fanatiek lid

    Dec 17, 2009
    1,091
    0
    0
    NULL
    NULL
    ZWAAIT eventjes om het hoekje, ff geen puf om uitgebreid te reageren...

    moosey, succes met de bevalling, misschien is de kleine inmiddels al geboren? spannend hoor!

    lauwie ben benieuwd hoe het in het zh is geweest... hopelijk mag je na dit bezoek weer terug naar huis om uit te zieken...

    ff ego.. vandaag weer aan het infuus geweest, donderdag is de volgende en waarschijnlijk laatste keer in de zwangerschap, als het dan niet vanzelf wordt geboren, worden we ingeleid.. daarover meer de volgende x

    groetjes en happy new year allemaal!
     
  18. lauwie

    lauwie VIP lid

    Mar 17, 2007
    8,026
    0
    0
    ben opgenomen in het zh. krijg ab nu via infuus. morgen echo van borst. als er een abces onder de ontsteking zit word ik morgen geopereerd :(
     
  19. lauwie

    lauwie VIP lid

    Mar 17, 2007
    8,026
    0
    0
    ik ben van de eerste ook met 39w6d bevallen en nu 39w3d
     
  20. Miracle1990

    Miracle1990 Niet meer actief

    Controle bij de vk was ook hier, weer helemaal goed, 6 januari na de cardioloog heb ik mn laatste controle:)

    ff alleen ego sorry dames maar voel me echt super klote:(
    Ben na me ziekenhuis bezoek, naar me vader gegaan, heb m gevraagt of ie dr bij wilde zijn, en hij zei meteen ja is goed! Maar het gaat niet lekker mt me vader, kwam binnen en trof hem in tranen aan, nou is me vader nit iemand die huilt waar zn kinderen bij zijn, maar keb m vast gepakt en hij kon niet ophouden met huilen, keb uren met m zitten praten en weet wat er gaande is.. maar kan hem helaas niet helpen:( en dat voelt ZO kut:(
    Morgen ga ik weer naar amsterdam, ff langs mn oma, samen met haar ff wat dinge voor mn vader regelen, ik zie me vader nu gewoon langzaam wegkwijnen, en dat doet me ontzettend veel pijn!:(
     

Share This Page