Februari mama's 2010 deel 6!!!!!

Discussion in 'De mama's' started by belliebel, Dec 8, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. guppekop

    guppekop VIP lid

    Aug 28, 2009
    13,271
    1
    0
    varend op schip
    lila en bel, bedankt voor het neerzetten dat mn echo goed was! en de rest bedankt voor de lieve berichtjes! Baal nog wel beetje dat het 10dagen teruggezet is, maar het leeft!

    mamamia, mijn baarmoeder groeit harder omdat het relatief gezien 2 zwangerschappen erg dicht op elkaar is. Zoals de vk zei: "je BM herinnert het zich wat het moet doen en gaat sneller groeien"

    bellie, bij hoeveel weken kon jij thuis het hartje horen? heb het voor de vakantie geprobeerd maar lukte zoals we hadden verwacht nog niet;)
    Mooi buikje al! bij hoeveel weken heb je positie kleren weer gepakt? en hoe doe je dat met p**pbroeken verschonen? of heb je daar geen last van?
    en de dozen weer aangevraagt? ik nog niet maar staat wel op de planning!
    en dinand zal inderdaad nog wel vaker vallen! soms zijn ze erg hardleers...

    handjes klappen: leuk is dat he!

    SM: nu al bijna alleen werken!

    leuke foto's allemaal!

    potjes eten: vind daniel helemaal niks als wij wat anders eten
    ondertussen, dan wil hij hetzelfde. Als hij alleen eet gaat het met moeite

    ander eten: ben ik ook niet zo heel streng in hoor! let wel beetje op, maar niet alles volgens het boekje. Friet krijgt hij ook als we die eten. VOlgens het CB mocht dat als je er geen zout op deed en geen saus en frituurvet op tijd vervangt
    kaas is hier ok super! alleen jammer dat hij goed doorheeft hoe je kaas zonder brood kan eten:(

    verjaardag: ga het denk op zaterdag houden, maar moet eerst maar eens afwachten of we wle in de buurt zijn dan:(

    kado: wil een grote duplodoos kopen voor hem maar weet nog niet welke...

    11maanden wave voor de 11 maanden kindjes!

    speen/duim: 1maand gedaan ofzo? en vorige week in het zwembad op zn vingers kluivend liggen te genieten van alle activiteiten om hem heen:D voor de rest eigenlijk nooit

    fles/beker: daniel staat de laatste tijd vaak te drinken. Als hij echt moe is gaat hij liggen, anders is het of zittend of staand

    aan 1 hand meestappen: hier ook! hij wil vaak geen 2 handen meer, eigewijs ding:D en nu is hij aan het proberen op een stoel te klimmen. Moet denk straks maar weer eens op danielhoogte door de kamer
    en hij kan 3 stappen los!: als hij er geen erg in heeft, want dan is het direct op de knieën:p
    kruipen jullie kindjes ook op handen en voeten ipv handen en knieën?

    lila, dus toch de stap durven zetten!

    zo, ik ben weer bij:D
     
  2. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Goedenavond

    Hier weer dagje gewerkt, de laatste dag! Het gezin was erg blij en had bosje bloemen gehad, zo ff in de vaas zetten.
    Collega was verder ook tevreden en zegt ook dat ik het wel ga redden.

    De kids waren natuurlijk ook weer erg blij om mama te zien hahah!! Zo leuk! Morgen mag Jaylinn weer lekker naar de PSZ, kan ze weer ff dr energie kwijt... Dus daarna lekker rustig met Devin ff spelen en nog beetje opruimen in huis, wassen draaien... pffffff!!

    @ Gup ja mag idd binnenkort al meer alleen werken, de begeleiding word wel afgebouwd, donderdag eerst een maandgesprek, Zeer benieuwd!

    @ Devin wil ook steeds bij mama hangen, de schat!
     
  3. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    Nov 10, 2008
    14,905
    0
    0
    @ Hoi!

    @ Gup, blij dat je een lekkere vakantie hebt gehad! En dat je beepje leeft! Knuf!

    @ Super M, wat lief een bosje bloemen van het gezinnetje... ah! En binnen kort alleen... spannend hoor. maar ook leuk, lijkt mij.
    (laatst zo'n stom foutje... hihi...:))

    @ Hier een heerlijke dag met mijn meiske gehad. Ik heb een stel leuke filmpjes opgenomen. Ze is over de kat b.v. heen gevallen die in zijn doos lag. Zag er maf uit. hihi. Lekker samen gedouched en mevr heeft ontdekt hoe ze met een eetkamerstoel door het huis moet lopen. hihi. Maat me een herrie. hihi
     
  4. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief


    Hihih.

    Karishma was met een lege cola fles aan de wandel. Hihi o wee als ik hem afpakte brullen dat heeft ze echt door als ze haar zin wil is het brullen en gekke bekke trekken zie je meteen haar ontblote boven tanden en een ondertandje wat een raar gezicht haha.


    Super m denk wel dat jij het gaat redden in de kraamzorg je lijkt er voor geboren zo gezegt mooie cijvers ect het is echt jouw ding toppie meid en dat dan ook nog met twee ukkies. Petje af voor jouw.

    Gup leuk he dat je het zo naar je zin hebt gehad en zwemmen met Daniel hier ook maar eens doen een keer kijken hoe Karishma dat vind ze heeft twee keer in een zwembad gelegen toen was ze 5 maanden dat weet ze echt niet meer haha.

    Als het goed is ga ik morgen een dagje zelf Karishma doen vriend moet even naar de ha voorzichzelf en even naar zijn eigen plekje. Spannend na een week. Maar komt vast goed.
     
  5. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Welcome back gup:D!

    Eeeh hoe ik luiers van Dinand verschoonde? Met een emmer onder me mond. Als ik die lucht al rook ging ik al kokhalzen, laat staan verschonen! Probeerde het ook zoveel mogelijk te vermijden!

    @ over de 11 maanden gesproken: Dinand is vandaag 11 maanden whoeeepie:D.
     
  6. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Lief van je gezinnetje! Nu lekker even vrij! Geniet ervan!
     
  7. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Whahaha Ylva is een klein draakje volgens mij:p.
     
  8. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Gaat vast goedkomen Pnir! Ik heb hier ook wel eens die momenten van: shit ik voel mezelf al niet geweldig goed, nu moet ik ook nog alles alleen gaan doen. Wat als ik het niet kan? Mja, als manlief dan eenmaal weg is gaat het goed! Gewoon een stomme gedachte die ik over me heen laat komen en daarna opzij zet en lekker met me kleine mannetje ga spelen!

    Als je nou het gevoel hebt morgen dat het allemaal gaat benauwen, trek je jas aan, trek karishma haar jas aan en ga lekker een stukje wandelen. Desnoods eendjes eten geven! Vaak helpt dat ook wel om je hoofd weer wat leeg te krijgen.

    Jij komt er wel meid! Je bent echt toppie bezig!
     
  9. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Ben moeeeeeeeee, ga zo lekker het bed in!
     
  10. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Truste allemaal (vergeet ik altijd te zeggen hihi:p.)
     
  11. Jodelahiti

    Jodelahiti Fanatiek lid

    Jun 10, 2009
    1,779
    0
    0
    Brabant!
    Hee allemaal!

    Welkom terug Guppie! Fijn dat je zo'm heerlijke vakantie hebt gehad. Grappig zeg dat Daniel al bijna los loopt! Mijn dochter liep met 10 en de oudste met 11 mnd. Ben benieuwd of Olivier ook zo'n snelle jongen is.

    @Dondersteen, wat een meiske is het ook he...
    Is ze uiteindelijk lekker gaan pitten?

    @Hier... tja what can I say...?! Lekker alleentjes he :D (nou ja, :( dus) Ik heb mijn moeder gebeld, die komt morgen met de trein hierheen. Ze blijft t/m vrijdag.
    Gelukkig.

    Olivier is best ziek, snottert en is zo hees dat je 'm niet hoort huilen. Zielig! Morgen even naar de ha.
     
  12. Jodelahiti

    Jodelahiti Fanatiek lid

    Jun 10, 2009
    1,779
    0
    0
    Brabant!
    Ik ga naar mijn bedje, ik hoor dat Olivier wakker is. Ik hoop dat er nog een rustig nachtje in zit!
    Truste allemaal
    x
     
  13. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief


    Je hebt het ook niet echt makkelijk knuf meid. En lekker dat je moeder er even bij komt. Lekker van genieten. En zielig dat Olivier ziekjes is, beterschap voor hem.

    Hoe is het trouwens met Nina nog wat gebeurt met testen en zo voor haar emoties toch? En je oudste ook alles goed mee.

    Slapen ze bij jou ook moelijk op moment na de kerstvakantie hier Arun wel is nu nog aan het spoken kan niet slapen. Hoop dat hij snel weer zijn oude slaap ritme te pakken heeft.
     
  14. guppekop

    guppekop VIP lid

    Aug 28, 2009
    13,271
    1
    0
    varend op schip
    truste allemaal!
     
  15. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    Nov 10, 2008
    14,905
    0
    0
    Een echte dondersteen... hihi :D:D:D
     
  16. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    Nov 10, 2008
    14,905
    0
    0
    @ Pnirmal, morgen lekker genieten van je meisje. En hier zijn lege flessen ook in trek. Wat een lol kan ze daar mee hebben! Echt geweldig. hihi.

    @ Jodela, beterschap voor Oll en ik hoop dat je man zich snel weer lekkerder voelt en snel bij jullie terug komt. Heel snel! En een goede nachtrust toegewenst!

    @ Bel, jij ook. slaap lekker! Iedereen trouwens! hihi

    @ Hier, bezig geweest met het updaten van de site. V.a. dat ze 33 weken oud was... naar nu 46.... en dat is veel! Ik ben er nog net klaar mee. En ik ben al 2 avonden er mee bezig geweest... ARG!
    Schrik me net wezenloos. Opeens begint mevr te gillen. Pak ik d'r op en laat ze me toch een paar winden... *gniffel gniffel*
    Heb haar toch even getempt en ze had 35.6. Laag he? Opgezocht op het net en we hoeven ons geen zorgen te maken wordt gezegd.

    Manlief is haar nu de fles aan het geven. Ik sluit hier nu nl af.
    Liefs!
     
  17. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,625
    9,137
    113
    Female
    Rotterdam
    Hoihoi,
    Allereerst nog allemaal de beste wensen. Ben wel blij dat al de drukte nu over is. Gisteren nog lekker vrij en dinsdag heb ik altijd vrij, dus morgen weer aan het werk. Eens ff proberen bij te lezen.

    Donder, Stijn heeft ook wel eens zo’n lage temp. Volgens mij kan het niet zo veel kwaad. Hier loopt Stijn met zn kinderstoel door de kamer ;).

    Evenstar, jij geeft ook nog BV dus. Heb jij door dat Renske minder gaat drinken? Stijn dronk vooral overdag nog maar een paar slokjes; hij kreeg om 11 en 15 uur eerst nog een voeding, maar daar heb ik er maar 1 van gemaakt nu. En ook ’s avonds drinkt hij geen hele voeding meer, heb ik het idee.

    Supermummy, wat fijn dat je waarschijnlijk al snel alleen mag werken.

    Ladytijger, beterschap met Bram

    Gup, fijn dat de vakantie lekker was. Hier sliep hij trouwens op vakantie vaak ook niet door. Geen idee wat dat nou was.

    Knor, wat gaaf dat Aidan kruipt. Bij jullie dus ook 74 nog ruim zat; hier ook.

    Bellie, ah bah zo’n voedselvergiftiging. Voor de kleine kan het geen kwaad hoor, die pakt toch wel wat hij nodig heeft. Toen ik ong 30 weken zwanger was heb ik buikgriep gehad, 2 dagen lang niets binnen kunnen houden, ook geen water, hele dag harde buiken. Maar het kan geen kwaad volgens de vk, maar ze zei toen dat de kleine het wel kan merken als je zelf niet helemaal lekker bent, vandaar die harde buiken.

    Jodel, fijn dat je moeder vandaag komt. Lijkt me niks als je man vaak lang weg is. Mijn man heeft per 1-2 een nieuwe baan en zal daar waarschijnlijk ook vaker naar het buitenland moeten. We wachten het maar af.

    Lila, goed bezig! Wanneer ga je beginnen?

    Boni, leuk creatief bezig zijn. Ik ga binnenkort zo’n taart decoreer cursus doen en als dat bevalt, wil ik dat thuis ook gaan doen.

    Pnirmal, lekker zo’n nachtelijke poepbroek ;)
    74 zou toch nog goed moeten vallen bij 72 cm??
    Stijn is nu rond de 9,5 kg en ik denk ook zo rond de 72 cm en bij hem zit 74 nog prima. (maar misschien is hij een paar cm korter, volgende week moet ik weer naar het cb, ben benieuwd).

    @aan een hand stappen; hier ook sinds een ruime week nu en soms even los staan, lijkt wat stabieler te worden nu. Maar als hij doorheeft dat hij los staat zit hij gelijk weer op zn knietjes.
     
  18. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,625
    9,137
    113
    Female
    Rotterdam
    Gisterenmiddag is Stijn trouwens ziek geworden; hij was al een paar zo hees aan het hoesten, maar gisterenmiddag heeft hij alleen maar tegen me aangelegen en had hij 40,1 graden (zo hoog heeft hij nog nooit gehad), maar iig pcm gegeven en naar bed. Hij heeft gewoon ruim 12 uur geslapen en had vanmorgen 38,9 en hij hoest echt de longen uit zn lijf. Bijna tot aan overgeven toe.

    Nu vind ik het lastig om te bepalen of het nodig is om naar de dokter te gaan. Hoogstwaarschijnlijk is het toch een virus en kan hij niet zoveel doen, maar aan de andere kant vind ik het wel fijn als er ff naar zn longetjes wordt geluisterd en naar zn oortjes gekeken dat er geen ontsteking zit of zo.

    Wat zouden jullie doen.
     
  19. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,625
    9,137
    113
    Female
    Rotterdam
    Net toch maar ff een afspraak gemaakt bij de huisarts voor Stijn. Vanmiddag om 13.40. Temp liep ook alweer op net en hij blijft maar hoesten; hij hoest ook anders dan als hij normaal verkouden is.

    Nu net ff een pcm gegeven en lekker op bed gelegd.
     
  20. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Goedemorgen

    Hier net Jaylinn naar de peuterspeelzaal gebracht, ze moest weer ff wennen. Gelukkig ging ze vrij snel weer spelen. Nu ff lekker met Devin, hij zit in de kinderstoel herrie te maken hahaha!! De schat! Hij staat ook steeds stabieler, maar lopen wil hij nog niet, gaat al wel klimmen. De werkbank ligt in de box en meneer gooit hem gewoon om en gaat er daarna op staan. de dondersteen!! Verder is hij erg aanhankelijk!

    @ Nelta beterschap voor je mannetje!! Zielig als ze zo ziekjes zijn. Wij zijn hier ook alle 3 behoorlijk aan het hoesten :(

    @ Zo ff mijn verslagje verder afmaken, wasjes draaien, opruimen pffffff!! En alsof dat nog niet genoeg is ook nog werkstuk maken... Gelukkig hoeven we dit niet alleen te doen, maar in groepjes.
     

Share This Page