Juli 2011 mama's. Deel 2

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Kaatje85, Dec 3, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. marloes80

    marloes80 VIP lid

    Aug 6, 2006
    22,024
    901
    113
    oooh, dat is al snel frummel!!!!
     
  2. Marlous

    Marlous Fanatiek lid

    Nov 19, 2010
    2,066
    0
    36
    Pfffffff megadip.... :( de kachel staat laag, ik heb genoeg te doen, maar waar is mijn energie...????
    Kan alleen maar gapen en op de klok kijken... :(
     
  3. Rono

    Rono Niet meer actief

    frummel: zie ligt t toch niet aan mij dat t ongeloofwaardig is...
     
  4. Sjantalle

    Sjantalle Actief lid

    Feb 17, 2010
    375
    0
    0
    leerkracht bo
    zwaai!!

    Ook ik lees nog altijd mee.

    @kaatje: balen dat de vk je geen duidelijkheid kon bieden. 3 weken kunnen erg lang duren. Knuf!
    @MnM: leuk is dat hè? om je kindje zo te zien spelen. Hier gaat dochterlief ook heel graag en komt met allerlei liedjes en knutselspu thuis. (ook leuk met vader/moederdag...hoef je niet per sé zelf aan de knutsel....)

    @puf/energie: hier ver te zoeken! Heb vanmorgen de kerstboom opgeruimd en hubbie mag hem naar zolder sjouwen. Moet na ieder klusje echt even zitten. Mijn hoofd draait als ik doorga en mijn rug en schaambeen fluiten me ook terug.

    straks maar even foundation halen om mijn bleke kleur weg te werken. Ben niet van de make-up maar iedereen blijft zeuren of ik me wel goed voel en of ik niet even wil gaan liggen.
     
  5. jac

    jac Fanatiek lid

    Nov 12, 2010
    1,027
    0
    0
    binnenvaartschipper.
    aan boord van een schip
    @mamatien. sorry dat had ik jullie nog helemaal niet verteld. Onze derde is een zorgenkindje. veel allergieen en een spraakprobleem. Zijn feedbacksysteem is nog niet ontwikkeld.Dit houd in dat hij geen/weinig verschil hoort als iemand bijv. boot of boom zegt. (dit is wel heel kort door de bocht, maar om een idee te geven) normaal is deze ontwikkeling met 2 jaar. zoonlief is nu 4 en word in februari 5.

    Ik heb er alles aan gedaan logepedie, onderzoeken enz enz. Maar helaas is zijn spraakprobleem niet verholpen. We zijn nu op het punt gekomen dat er ingegrepen moet worden, anders is het voor hem niet mogelijk om straks als die 6 word, naar een "gewone' basisschool te gaan. Hij kan zoals hij nu is niet leren lezen en schrijven. Toch wel handig he voor in de toekomst. ( Schipperskinderen zijn pas leerplichtig met 6 jaar en beginnen dan in groep 3. de kleuterschool doen ze via lespakketten aan boord. thuisscholing zeg maar.)

    Hij gaat dus eind januari met zijn bijna 5 jaar al naar het internaat samen met zijn zusjes. Dit word normaal dus niet gedaan! en wij willen het ook niet, maar ja de toekomst van het kind staat voorop. en wij willen hem alle kans geven om een "normale"toekomst te krijgen.

    De extra begeleiding voor zijn spraakprobleem begint per 3 januari. Hij mag pas 31 Januari naar internaat. Dus wij moeten een maand overbruggen. die maand is dus nu. Dat betekend dat ik nu voor een maand aan de wal zit. en manlief aan het varen. dit is een tijdelijke oplossing die al veel problemen in het bedrijf geeft. Dus dit is niet mogelijk om permanent te doen. Vandaar dus dat ik nu 4 weken aan de wal zit.

    Dit is allemaal heel kort, als je vragen hebt. of geinteresseerd bent hoe het nu precies zit. Vragen zijn welkom.

    Sorry dat het verhaal toch nog lang geworden is.:D
     
  6. bulldog

    bulldog Fanatiek lid

    Oct 2, 2007
    4,378
    0
    0
    NB
    @kaatje jeetje wat een onzekerheid!
    kan je nie proberen om je echo te vervroegen?

    @hartkloppingen bedankt voor de reacties ik wacht het gewooon af mocht veel erger gaan worden dan bel ik.

    @2/3ling verhaal ik heb er niks van meegekregen dus kan er ook niet over oordelen.

    nog 2 nachtjes slapen en dan eindelijk de eerste echo....:D
     
  7. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    ik krijg de echo's sowieso altijd in het ziekenhuis. Heb hem nu op de 21ste staan. Laat ff deze dag voorbij gaan en dan kijken hoe ik me voel. Anders bel ik idd op of ik hem niet eerder kan krijgen.

    Jac. hey je kids lekker vakantie ? Gezellig ! Die beren op de weg zien herken ik idd wel van Milou haar zwangerschap. Was me al helemaal druk aan het maken over hoe het moet met meerdere kids etc. Maar komt goed ! Misschien voor jezelf de beren op de weg op schrijven, dan eens bewust kijken hoe groot de kans is dat het gebeurd, en wat er ook voor goeds kan gebeuren ipv alleen die beren.
    haha je man heeft inmiddels genoeg ervaring om die spruit zelf op de wereld te zetten toch ;) ga je wel vanaf een bepaald aantal weken vast aan land ?
    ow je zit nu aan wal. dat had je idd nog niet verteld volgens mij. Wel vervelend zeg, je zou toch denken dat één kindje meer of minder deze maand niet zo'n probleem zou moeten zijn op een internaat. Kan me voorstellen dat je hem liever nog een jaartje thuis had gehouden,maar idd is het wel het beste voor zijn eigen toekomst en dan moet je in zijn belang keuzes maken
     
  8. martje

    martje Fanatiek lid

    Nov 12, 2006
    1,011
    0
    36
    Belliebel: Knap hoor dat je nu duidelijk zegt waar het op staat, uiteindelijk moet je toch echt om jezelf denken.

    Jac: Wat een rare opmerking van dat meisje, die praat idd haar moeder na... En sterkte vandaag met je baaldag...

    Frummel: Wat "leuk" dat je onder controle mag blijven bij de gyn, jij had toch zo'n rare verloskundige??? En leuk hé al die echo's. En succes met de kleine die heel snel kruipt... Lees net dat je de 22e al geslachtsbepalingsecho hebt, lekker snel al zeg.

    MamaChantal, wat fijn dat je weer thuis bent, nu lekker rustig aan doen.

    Juud, fijn dat alles goed was bij de vk.

    Angiebaby, komt de vk bij jou thuis?? En was alles goed??
    Lees net dat alles goed is..., wel spannende vijf minuten

    Danitjuh, wat leuk zeg dat je oma voor je gaat breien

    Tesske: Jeetje wat erg zeg...weet verder ff niet wat ik moet zeggen, veel sterkte...

    Mamatien: Wat leuk dat ze allemaal zo enthousiast reageerden, maar wat een rare opmerkingen van je collega

    Nooky: heel veel sterkte en meer als wachten tot de 27e kun je idd niet doen, ja misschien vragen of je eerder langs mag komen.

    Miffy: Wat lekker snel al de 20 weken echo!!

    BB10: doe lekker rustig aan, ik was in het begin ook vaak wat draaierig een kopje bouillon wil wel eens helpen.

    Kimm: Heel erg veel sterkte met alles en hopen dat je zaterdag wat kunt uitslapen

    Sherry: wat raar dat ze zo'n jong ventje alleen laten zitten

    Kaatje: Kan me heel goed voorstellen dat je superonzeker bent voor je afspraak.
    Hele brutale vraag misschien, maar hoelang was je zwanger van Milou*, ken je voorgeschiedenis namelijk niet??
    Jeetje...lees net dat ze het hartje nog niet konden vinden, het kan toch niet dat ze je nu nog drie weken in onzekerheid laten zitten...
    Kan je bij je gyn niet eerder terecht. (Bij mij konden ze vorige week het hartje ook nog niet vinden met de doptone, was toen ook ruim 11 weekjes)


    Marlous: Ik heb dat ook hoor, vind het ook nog allemaal erg onwerkelijk... Denk dat ik pas "rustig" ben als ik de kleine voel
    Dit had ik volgens mij bij Senna helemaal niet, volgens mij ben ik nu veel onzekerder, waarschijnlijk door twee miskramen.

    Rono: Wat leuk zeg dat je schoonzusje ook zwanger is.

    MNM: Mooi dat jullie het meisje het mooi vond op de psz, toch wel weer een hele stap.

    Bulldog: spannend nog twee nachtjes...

    Zo volgens mij ben ik weer helemaal bij...zolang het duurt hihi.

    Vanmorgen wat positiekleding gekocht, een zaak hier in de buurt had opruiming, heel veel kleding voor € 5,00 en de rest allemaal 75% korting, wel meest zomerkleding, maar zo'n kans kon ik niet voorbij laten gaan...
     
  9. kimm1988

    kimm1988 Fanatiek lid

    Dec 27, 2007
    3,125
    0
    0
    Enschede
    @kaatje
    balen dat de vk het hartje nog niet heeft kunnen vinden.
    hard duimen voor je :)
    @jac
    lief van je :) maar goed tis lastig maar komt vast allemaal wel weer goed :)
    voor jou een hele dikke knuffel voor je baaldag... maar weet je... je doet het al zo goed met al je kindjes... dus met 1 erbij kan je het zeker weer goed redden!
    Voor je zoon een aantap tips... misschien heb je er helemaal niks aan... maar doe een spelletje met hem... woorden waarvan je weet die haalt hij door elkaar oefenen... op dingen in huis een kaartje plakken met de naam erop... en als hij wat wilt en het ligt op een voorwerp waar een kaartje op zit hem eerst het woord te laten zeggen...
    op een speelse manier met hem oefenen zeg maar... tis lastig en kost veel tijd... succes ermee:)

    @buddy
    Wie wil mijn buddy zijn?:) uitgerekend 9 juli :)

    @marlous
    ik zend wat energie van mij naar jou :)
     
  10. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Martje, ik had met 18 weken een controle bij de vk, daar konden ze milou haar hartje niet vinden. door gestuurd naar de gyn voor een echo en daar bleek haar hartje rond de 14.5 week gestopt te zijn. Waarschijnlijk heeft ze van begin af aan een groeiachterstand gehad.
    Als je het hele verhaal wilt lezen kan je in mijn handtekening op haar naam klikken
    Kijk dat is leuk shoppen zo !
     
  11. martje

    martje Fanatiek lid

    Nov 12, 2006
    1,011
    0
    36
    Jeetje meis, wat verschrikkelijk zeg... Kan me heel erg goed voorstellen dat je nu niet onbezorgd zwanger bent. Ik vind het ook echt niet kunnen dat ze je zo nog drie weken laten "lopen".
    Ik ga zo ff op je site het hele verhaal lezen.
     
  12. danitjuh

    danitjuh Fanatiek lid

    Jun 19, 2007
    2,888
    0
    36
    West-Friesland
    Kaatje ik wil jou gewoon eventjes een grote digi knuf geven!

    Frummel das snel hihi nog ff en je weet wat het wordt :D

    Marlous de energie ja dat ken ik hihi... ik heb wel wat gedaan maar dan houdt het ook wel op hoor! Zeg geloof ik al 3 dagen dat ik de kerstboom ga opruimen ;)

    Sjantalle bij mij vragen ze juist of ik geen koorts heb :D heb zulke rode koontjes hihihi

    Jac succes deze maand! Wat een verhaal zeg..

    Bulldog ik heb ook last van hartkloppingen. Ik loop wel bij een cardioloog en die houden mij in de gaten. Tis inderdaad een rot gevoel. Wat bij mij nog wel eens wil helpen is door keihard op mijn hand te blazen dan gaat het bij mij over!

    Martje wat leuk zeg shoppen! Ik ga volgende week de echo een broek halen bij prenatal hihi.. Loop nu in een joggingbroek dat vindt ik toch het lekkerste zitten hihi.. maar mijn moeder vindt dat ik een mooie broek moet kopen ;)

    Zo ik heb net heerlijk hachee gegeten :D en gelijk afgewassen dus het aanrecht ziet er weer schoon uit!
     
  13. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Middag!

    Pfff, heb zo geen puf en zin om te werken. Mijn motivatie is echt ver beneden pijl! En dan te bedenken dat ik nog 58 werkdagen heb na deze dag! Maaaarrrr, even een hoopgevend lichtpuntje, kan nu zien hoeveel me verlof is voor dit jaar. Ik hou ongeveer een 80 uur over(geloof ik). Dat is dus goed voor sowieso 3 weken eerder met verlof! Er gaan dus dan 9 dagen extra vanaf:D. Nu ga ik er nog helemaal niet vanuit dat het zo is, dus hou het nog maar even lekker op die 58 dagen. Valt ook best mee toch!

    @ hartkloppingen: is volkomen normaal! Ik ben al een persoon die er normaal al last van heeft. Heb me hier ook verschrikkelijk druk om gemaakt en 2 keer voor bij de dokter gezeten(laatste keer is overigens niet heel erg lang geleden). Hij zei ook: het is volkomen onschuldig. Maar het gevoel dat je hart heel snel gaat kloppen gaf me een heel erg benauwd gevoel, ik raakte er echt een beetje door in paniek. Vooral als het te lang duurt was ik bang dat ik dood neer zou vallen (bij wijze van spreke). Omdat ik zo bang was voor dat gevoel, had de huisarts al gezegd dat ik eventueel wel een keer een kastje kon meekrijgen die voor een etmaal mijn hartslag zou registreren. Heb dit nog niet gedaan, maar als het me te gek word, dan ga ik dit zeker wel een keer doen. Het voelt zo naar! maargoed, juist omdat ik er zelf al wat vaker last van heb, is er nog nooit wat gebeurd(leef nog steeds hihi). Ik probeer juist op dat moment heel rustig te blijven, ook al is dat best wel moeilijk. Kuchen of even met je armen wapperen helpt hier vaak. En het moeilijkste van alles is om niet over dit soort dingen na te gaan zitten denken, want dat maakt je alleen maar banger.

    @ kaatje, zou toch echt bellen voor een echo! Hoe kunnen ze je nou in hemelsnaam nog 3 weken in onzekerheid door laten hobbelen!

    @ oops, illegaal internetten! Whaha, moet nog 3 kwartier! geen zihhhin!
     
  14. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Aan de ene kant denk ik ook. Ja bellen !
    Maar aan de andere kant wil ik ook niet bij elke onzekerheid bij de gyn aan de bel trekken.
    Als ik gewoon even mijn hormonen aan de kant zet en logisch nadenk dat weet ik dat ik een gekantelde baarmoeder heb, en ook zonder dat het dan met 11+5 weken soms nog vroeg is om een hartje te kunnen horen. Dus vandaar dat mijn vk zich niet direct zorgen maakt met 30 jaar ervaring hierin

    Ga er even een nachtje over slapen. Even kijken hoe het erg morgen in mijn koppie weer uit ziet
     
  15. martje

    martje Fanatiek lid

    Nov 12, 2006
    1,011
    0
    36
    Kaatje heb net met tranen in m'n ogen je verhaal van Milou* gelezen...ben er even stil van en weet niet wat ik moet zeggen....
     
  16. BB10

    BB10 Niet meer actief

    Meiden die een geslachtsbepalingsecho laten doen, bij wie vraag je dat aan? Bij de gyn of de vk of een apart bureau? En ik neem aan dat je die zelf moet betalen? Wat kost zoiets dan? En bij hoeveel weken kan je dat het beste laten doen?
    Veel vragen en ik hoop dan ook op veel antwoorde;)

    En meiden die op mijn bloeddruk reageerde lief en thanx maar mijn bloeddruk is te hoog niet te laag. En ook van een te hoge bloeddruk kan je draaierig worden. Ik hoop ook dat hij snel gaat zakken want er komt zo niets uit mijn handen.
     
  17. martje

    martje Fanatiek lid

    Nov 12, 2006
    1,011
    0
    36
    En Kaatje het mag dan nog vroeg zijn om het hartje te kunnen horen, maar met jullie voorgeschiedenis zal de gyn het toch echt niet raar vinden of je vraagt of je eerder terecht kan... En die vk maakt zich misschien geen zorgen, maar jij zit nog drie weken in onzekerheid.
     
  18. martje

    martje Fanatiek lid

    Nov 12, 2006
    1,011
    0
    36
    Oh sorry BB10 ik was volgens mij degene die dacht dat je bloeddruk te laag was....
     
  19. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    BB10. in princiepe kun je gewoon een pretecho bureau in de buurt bellen. Alleen geslachtsbepaling kost hier in de regio 25 euro

    Martje, thanx. onze vk is idd wel zo van alles even nuchter bekijken etc.
     
  20. martje

    martje Fanatiek lid

    Nov 12, 2006
    1,011
    0
    36
    Ja maar zei slaapt vannacht wel rustig en jij misschien niet...toch...en uiteindelijk draait het nu wel ff om jou en die kleine in je buik.
     

Share This Page