Sinds gister heb ik opgemerkt dat onze 1 jarige kat probeert te praten haha echt heel grappig. Hij zit tegen de vensterbank aan en het lijkt wel alsof hij praat. Als ik iets zeg dan geeft ie antwoord lijkt het wel
Onze katten doen dat ook vooral de oudste en de jongste cute he?? Ik heb soms hele "gesprekken" met mijn katten haahaha lol
Ik word er juist knettergek van! Onze kat praat ook veel, nou.. pff.. zou willen dat ze het niet deed Ze praat idd terug, of gaat meepraten als wij samen praten, maar ook als ze naar buiten wil, of beledigd is ofzo dan loopt ze keihard te miauwen. Zachtjes is het leuk en lief maar ze gaat steeds harder lijkt het wel.
Ik klets ook met onze katten, vooral de ene imiteert dan het toonhoogteverloop van mijn stem, die papegaait een beetje, heel grappig. Mijn andere kat gaat altijd heel hard mauwen als ik muziek opzet of zelf zing (nee ik zing niet vals ).
Hahah, hier ook een kat die haar mond niet dichthoud... ze heeft echt hele verhalen tegen ons.... kan ook aan haar toon horen in wat voor stemming ze is! Als ik haar roep, krijg ik ook altijd antwoord, of mevrouw moet beledigd zijn! Ik vind het wel gezellig hoor, zo'n pratende kat!
haha geweldig wij hebben ook een katertje van 2 die "praat" vooral als ik op de slaapkamer ben en roep hem, als hij speelt loopt ik hallo te roepen of kreunt haha. Verder kan hij zo af en toe hele verhalen ophangen als ik in de deuropening van de slaapkamer sta..
Leuk!!! Mijn katten (2 katers) "praten" ook! Soms echt onwijs veel! 1 kan zelfs "mamma" zeggen Moet het een keer opnemen, maar het gebeurd meestal zo onverwachts Mijn hond "praat" ook heel vaak tegen me. En ze kan absoluut niet tegen sirenes (ambulance etc.) dan gaat ze heel hard janken.
De kat van mijn ouders heeft dat idd ook. Dan praat mijn vader met haar... Dan is het na elke zin: "Miauw" Echt grappig om te zien.
Die van mij gaat janken als ze baby's hoort huilen.. niet altijd handig, maar gelukkig doet ze het niet als mijn eigen dochter huilt haha maar wel bij 'vreemde' kindjes of als er een kindje huilt op tv
Dat deed die mijne ook, op de vensterbank. Toen merkte ik later dattie telkens alsie een vliegje zag dattie zo ineens ging doen. Praten tegen een vliegje ofzo :')
vaak als ze naar buiten kijken en vogels zien kwetteren ze een beetje, ziet er raar uit en zo klinkt het ook. de kat van mijn ouders doet dat veel, maar hij kletst ook echt, hij kan zelfs mama zeggen en als ie boos ie NOU hihihi. onze kat miauwt alleen en spint heeeeeeeeeeel hard, maar echt kletsen doet hij niet