heb ze op marktplaats gekocht en daarna zelf (met hulp van man en moeder) opgeknapt. 3 keer geschilderd en daarover behang geplakt. Nu alleen nog lakken en de greepjes er weer op...
Wat een super nieuws! Gefeliciteerd!!! Lekker genieten van jullie mannetje. Dat deden jullie natuurlijk wel al maar zo meteen kan het ook thuis!
ps. morgen intake bij fertiliteitspoli. Ben benieuwd! Laat het jullie weten. Nog bedankt voor de vruchtbare jaarswensen
Hey meiden, Bedankt voor alle lieve reacties!! @debby: Ik snap er zelf ook niks van dat hijz o snel al naar huis mag, maar hij doet het gewoon echt super. Heb vanmorgen een gesprek gehad met de kinderarts en zij snapte het ook niet echt. Het kwam eigenlijk nooit voor dat kindjes met 32 weken werden geboren en dan met 35+ al naar huis gingen. Maar ik ben gewoon erg trots op mijn ventje!! en heeeeeel erg blij dat hij al naar huis komt. @all: Ik probeer zina al een paar dagen te bereiken maar krijg haar niet te pakken. Ik denk dat ze inmiddels al bevallen is maar hoe of wat weet ik ook niet. Ze is vorige week woensdag al opgenomen in het ziekenhuis en verder weet ik het ook niet. Ze voelde zich de laatste tijd nietz o lekker dus vandaar dat ze niet meer online is geweest. Nou wij gaan zeker genieten van t weekend , heb iedereen al gemeld dat we vrijdag, zaterdag en zondag geen visite binnen laten en dat we eerst gaan genieten met z'n vieren. Even wennen aan elkaar en lekker knuffelen enzo. Op het ziekenhuis hebben ze al wel gezegd dat hij thuis waarschijnlijk wat meer zal huilen omdat het op het ziekenhuis natuurlijk nooit stil is en thuis uiteraard wel. Dus we gaan het wel zien. Ik krijg nog 16 uur couveusenazorg, dus vrijdagmiddag staat de kraamzorg hier wee rop de stoep om ons een beetje op gang te helpen. We redden het waarschijnlijk wel, maarja ik heb er toch recht op dus maak er ook lekker gebruik van. Ik hou jullie op de hoogte!!! En afspreken in de zomer lijkt me erg leuk!! dus bij deze meld nummer 3 zich hahahaha.... tot snel!! xxxx
Hoi meiden, nou ik ben geweest Lig ik daar zegt ze"je hebt nu je eisprong, of tenminste net gehad want de rand staat niet meer gespannen. Je weet wat jullie vanavond moeten doen" Jammer dat we er gister en eergister niet aan toegekomen zijn maar je weet maar nooit. Over 10 dagen bloedtest voor progesteron en de 22ste testen als ik dan nog niet ongi ben. Als ik wel ongi wordt moet ik bellen en dan ze ze me de aankomende ronde in de gaten houden. Hoop natuurlijk dat dat niet meer nodig zal zijn. Was voor mij voor het eerst in die houding bij de dokter. Viel gelukkig erg mee
oei spannend future! Ik vond het ook niet altijd leuk hoor die inwendige echos enzo. Maar je went eraan... Heb je al een uitslag gekregen van je vriends sperma?
peetjuh,veel plezier voor morgen als je mannetje naar huis mag. future,dat is goed nieuws,hoop voor je dat een volgende afspraak niet nodig zal zijn. debby,wat heb je die meubeltjes mooi gemaakt.laat je het nog zien als het helemaal af is?
Hey Meiden, Ik heb alles wel gelezen hoor dus ben er nog wel, alleen heb ik niet echt puf om te reageren. Manlief is weer thuis na wel 2 dagen weer aan het werk te zijn geweest, want ik heb bloedarmoede Voel me telkens heel licht in mn hoofd en duizelig, ben als de dood dat ik neerval met Levi in mn handen ofzo. Heb totaal geen energie en kracht dus gaat niet echt lekker zo. Anne wat goed van Madelief! Krijg je ook wat meer rust. Heb je nog baat bij de gesprekken met de psych? Peetjuh wat ontzettend goed van je kleine mannetje! Wat een sterk kind zeg. Debby, wat ontzettend leuk die meubeltjes voor Emma! Hoe gaat het met je bloeddruk? Chicken, erg mooi kamertje hoor! Mooie strakke meubeltjes. Futuresounds, wat spannend allemaal, ik hoop zo voor jullie dat het snel raak is! Ik duim voor je. En Zina is dus waarschijnlijk al bevallen? Ze is idd al heel lang niet meer geweest, het zat haar en haar vriend ook allemaal niet mee geloof ik. Het zou leuk zijn als ze binnenkort iets van zich laat horen en we haar kunnen feliciteren met haar zoon.
Hey meiden, Ik heb zina gebeld vandaag en ze is nog niet bevallen. Ze is weer ontslagen uit het ziekenhuis en moet nu afwachten tot de bevalling vanzelf begint. Hoe of wat weet ik niet helemaal, heb haar namelijk niet heel erg lang gesproken! Ze willen haar iig niet meer inleiden wat voor het weekend nog wel de bedoeling was. Hier druk bezig de laatste puntjes op de i te zetten dus ben erg druk geweest. Morgen als mijn dochter weer terug is van de psz gaan we kyan ophalen en om 15 uur staat de kraamzorg weer voor de deur. Heb er zoooooooo veel zin in. Het is echt een lekker ventje en heel erg tevreden. Vandaag woog hij alweer 2345 gram dus hij was alweer 65 gram gegroeid. Het is idd echt een sterk ventje. Ze maken het bijna nooit mee dat kindjes voor de 36e zwschapsweek naar huis mogen. We gaan lekker genieten van t weekend!!!
Wat zal dat een heerlijk gevoel zijn! Eindelijk jullie kereltje waar hij hoort, lekker thuis!! Heel veel geluk gewenst!
mel misschien moet je even je hb laten prikken! peetjuh wat word het morgen een geweldige dag voor jullie! suer hè! de gesprekken bij de psych gaan goed, leue vrouw alleen uwv zit me er erg te pushen vandaag bij tandarts geweest, had enorme kiespijn ( vulling eruit) en heb hem laten trekken, anders moest ik een zenuwbehandeling onder gaan van 400 en dat zit niet in mn pakket
annekulpe nou vind 400 euro nog meevallen, hier zeiden ze dat een zenuwbehandeling wel 800 kan kosten. Ik heb ook een kapotte kies en die gaat er ook uit, zenuwbehandeling heeft maar 2 jaar nut ofzo geloof ik... peetjuh geniet ervan morgen!