Fleur hou vol meid, tja tis gewoon een megarotverslaving en je moet gewoon sterker zijn dan die stem die zegt oh ik wil roken Niet doen hoor!!
Ik ga ook volhouden! Nu is ff het moeilijkste moment omdat ik nu meestal meer rook. Maar het gaat goed. Heb ook niks in huis en mijn dochtertje ligt op bed en is ziek dus ik zou ze ook niet kunnen halen gelukkig. Het gaat ons allemaal lukken!!!
Ikheid, vervelend he dat gevoel heb ik nu ook, wat die Nico en Tine met je kunnen doen is werkelijk niet te geloven:x Fleur, ik heb standaard 1 sigaretje per dag gerookt toen ik zwanger was maar toen Chloé er was rookte ik weer als een ketter:x
@ Ikheid, misschien juist goed om zonder sigaret te beginnen bij nieuwe baan! Maar begrijp het wel hoor, balen, hopelijk kun je snel een andere keer stoppen. @ Fleur, goed hoor! Lekker pleisters blijven plakken! Hier was ik een paar weken voor mijn zwangerschap gestopt, toen ik zwanger werd en mijn relatie uit ging heb ik een paar sigaretten gerookt, toen een paar weken elke dag 1, maar dat hield ik snel voor gezien.. Dus ik praat over een maand ofzo... Daarna tot 6 maanden na de bevalling niet gerookt!
Ik rookte er 6 per dag en voor mijn zwangerschap een pakkie per dag... En nu rookte ik er rond de 14 ofzo. Maar ben nu al een halve dag rook-vrij hoera!! Ik vind het ook erg moeilijk om van de gewoonte af te kicken. Heb 13 jaar ofzo gerookt. En heb nu die pleister dus de nicotine kan ik nu niet missen. Maar die gewoonte is ook echt vreselijk.
Hier trouwens ook trek. Net een broodje op, dochter op bed en ... Maar helaas! Kan nu toch niet halen! Haha!
ik was van plan om oud-nieuw te stoppen.papa is gestopt, ik nog niet.ik kon het niet zomaar los laten. ik heb nog een laatste sigaret in het pakje.daarna wil ik echt stoppen.ik was zo mooi gestopt met zwangerschap en n paar maanden daarna.ben nu weer begonnen in de zomer. ik had vroeger astma, maar in de laatste long foto's is er geen astma te zien!!!!alleen lidtekens van wat ik had.mijn longen zijn eindelijk droog en gezond en ik wil het echt zo houden. voor zwangerschap rookte ik 2 pakjes per dag dan ineeens niets. nu weer half pakje per dag in de tuin. maar ik wil nu echt hier van af. ik wens heel veel succes aan iedereen die stopt.
Hebben jullie ook een beloning voor jezelf bedacht als het gelukt is? Haha gelukkig maar dat die kleintjes nog slapen anders waren we misschien wel gezwicht zo na de lunch.
ja graag mee kletsen.ik ben zo bang dat het niet lukt. maar goed, ik stop dus zo straks met die laatste peukje zeg maar. of zonder...morgen helemaal niks roken. straks haal ik ook geen pakje.
geen bijzonder beloning hier. ik zal wel heel veel lekkers eten(moet aankomen,heb nu 19 bmi) de beste beloning is gezonde sterke moeder zijn voor mijn kindje en langer leven zodat ik hem zie opgroeiien!
Niet over nadenken en gewoon doen is de beste remedie, succes meid, we blijven elkaar gewoon steunen hier!
Nee hoor, ga zo als Chloé wakker is een klein bootschapje doen en dan kan ik ook een pakje kopen als ik wil toch?