@Theeleut Fijn te horen dat het natuurlijk mag!! Gaan ze het nu nog wel eerder inleiden of is dat nu ook van de baan en mag je zien wanneer het komt?? @Glimworm Heeft dus niet geholpen, dat wandelen?? Hoorde vandaag van de vk dat volgens hem alleen hormonen de bevalling in werking zetten en dat je de andere "attributen" wel kunt vergeten, maar dat sex zou kunnen aanzetten tot een bevalling geloof ik toch wel hoor, alleen dan zet het niet door, hihi en nu mag het inderdaad niet meer. Nou, er zit niets anders op dan maar afwachten...zucht....gek he, dat je zo kunt uitkijken naar een golfvloed van pijn, haha. Voor iedereen die (ook) werpneigingen krijgt vannacht of morgen....succes!!!!! Tot morgen....
Spannend hoor Peps! Hier roept mn man steeds dat het vanavond gaat beginnen, nou, ik voel niks hoor Maar hij plaagt me graag. Morgen ga ik ff de stad in, dat lukt nog net, denk ik. Naar de bushalte waggelen wordt de grootste uitdaging..
Gek inderdaad dat we er zo naar uitkijken, ik voel me ook soms erg bang voor de pijn en tegelijkertijd heb ik er zoveel zin in en verheug ik me op mijn mannetje
Iedereen aan het bevallen? hihi Ik heb in het 100+ topic een buikfoto geplaatst van mn puntbuik. K ga zo de deur uit, ff lunchen met sz, en ff nog wat babyinkopen doen. Zag dat ik wel grijze shirtjes in 56 heb maar geen grijs broekje. Dat kan natuurlijk niet En moet ff een nieuwe agenda kopen want ik vergeet nu al mn afspraken!! In de buik is alles redelijk rustig, wel een beetje ongi achtig gevoel, beetje krampen af en toe. maar dat heb ik al een week ofzo. Hoe is het met de rest?
hoi hoi, ja idd stilletjes, toch niet allemaal aan het bevallen nu he?! ik ga zo eindelijk maar toch de kinderwagen ophalen heb ik zooooon zin in!!!! Jeeeeejjjjjjj!!!!!!!!!! dacht dat het nooit meer zou lukken, maar heb alles voor elkaar; geld, de wagen is er, en iemand gevonden die met me gaat in de auto (heb ik zelf niet nl).. Denk dat het nog wel gaat lukken voor de bevalling dus..hahah..ik maakte die jongen al een beetje bang..van,..straks ga ik onderweg bevallen...haha, gemeen he ben benieuwd of er al baby's zijn geboren intussen...miepje1? peps?
fijn dat je de wagen op kan halen vandaag! wij hebben ook geen auto, is zo'n gedoe soms he.. Daarom kan ik vrijdag pas klossen halen..
Hier weer zo'n spooknacht achter de rug! Zelf snot verkouden en flink aan het hoesten. Nu als bonus is ook mijn zoontje ziek, flink koorts, hoesten en dus de hele nacht aan het spoken. Helaas zelf ook weer ove rmoeten geven vannacht en dan kom je geradbraakt je bed uit 's ochtends. Gelukkig was de kleine man vanmorgen fit genoeg voor de creche dus kon ik nog even gaan liggen. Ik zou graag willen dat de kleine dame snel geboren wordt, maar ik zo toch ook wel iets fitter aan de bevalling willen beginnen. Straks maar even een lavendel bad nemen.
Hoi allemaal, Het is inderdaad stil hier zeg! Ik kom net bij de kapper vandaan, pfff wat moest ik nodig naar de w.c. zeg op het einde. Was blij dat ik weer thuis was, haha.. @Samantha: Fijn dat je de kinderwagen op tijd hebt kunnen regelen en dat iemand hem met je gaat halen. Hier staat hij al vanaf het moment dat ik 14 weken was of zo. @Viol: Ik begin nu af en toe ook last te krijgen van lichte buikkrampjes, niet echt een ongesteldheidsgevoel, maar meer een gevoel alsof ik moet poepen.
Zo toch nog een paar berichtjes ik dacht inderdaad ook al straks is iedereen aan het bevallen haha. @samantha: gelukkig kan je je wagen ophalen geeft wel een fijn gevoel hè als alles lekker klaar is. Ik ben net weer bij de verloskundige geweeest. Alles was gelukkig gewoon nog goed. Baby is al compleet ingedaald wat ook goed te voelen is. Het drukt allemaal ontzettend daar beneden. Zometeen ga ik het bedje van de baby maar eens opmaken Ik heb trouwens het advies van de Kraamzorg gekregen om de baby de eerste paar dagen in de kinderwagen bij ons op de kamer te nemen. Jullie ook? Zo een kinderwagen bak is veel kleiner als een bedje en voelt daardoor fijner aan voor de baby. Maar hoe kan ik deze het beste opmaken??
Dat idee had ik eerst ook, maar het is beter om een wiegje of ledikant in de slaapkamer neer te zetten. Zo'n kinderwagenbak ventileert ook niet goed waardoor je kindje gaat baden in het zweet. @Peps: het wandelen heeft niet geholpen de bevalling op gang te laten komen, maar ik heb iig geen last van krampjes gehad vannacht, wel een rug die bijna in 2en brak @hier maar even de geboortekaartjes zover aangepast dat ik alleen de datum en gegevens hoef door te bellen als het zover is.
Hoi iedereen, Ik ben ook aan het aftellen, ben uitgerekend voor de 21 januari, gisteren nog naar de gyneacoloog geweest, alles ok , baby groet goed, maar nog niet direct zin om geboren te worden, dus nog eventjes ongeduldig wachten.
Welkom Barcha! Voor alle nieuwe meiden die nog niet op de lijst staan en dat wel willen, heb ik hem even teruggehaald (ik hoop dat dit de meest recente is, er wordt hier zoveel afgekakeld ) 11-01-2011: Bubble 16-01-2011: Peps meisje 19-01-2011: Chica82 jongen 20-01-2011: Rosa Canina jongen 20-01-2011: Bebegim meisje 21-01-2011: oranje meisje 25-01-2011: Violetriot jongen 25-01-2011: didi77 meisje 26-01-2011: elisie 26-01-2011: samantha1980 meisje 26-01-2011: balleke jongen 30-01-2011: Okidoki 30-01-2011: Glimworm 31-01-2011: S1986 01-02-2011: Theeleut 02-02-2011: appie
goede morgen allemaal, Hier ook een geradbraakte Theeleut, gevoel griiep te krijgen. Zoontje vannacht van 23.00 to 01.30 steeds aan het huilen als ik wegliep overstuur. Is ook niet fit. Mijn man was vanmorgen thuis dus kon ik heerlijk even in bed kruipen en nu slapen mijn mannen samen. Wij laten de kleine bewust op zijn eigen kamer slapen en hebben een slaapzakje van puckababy die zorgt ervoor dat de kleine een geborgen gevoel krijgt. Is een milde vorm van inbakeren zeg maar. We zijn anders bang dat ze straks weer moet wennen aan een ander kamertje. Bij ons zoontje ging dat heel goed.
Hi dames, Ik ben nog niet aan het bevallen Nou mijn verkoudheid is weer terug, shit zeg. Ik snap er niks van, loop er echt nu al WEKEN mee, maar rond kerst leek het weg te gaan en nu sinds 2 dagen lijkt het weer terug te komen. Zo irritant, neus potdicht, mijn ogen jeuken, ik weet trouwens niet of ze nou ontstoken zijn of dat ik gewoon gevoeliger ben voor allergie aangezien mijn ogen nu ook al 2 weken jeuken en niet perse erg ontstoken eruit zien, het zet ook niet echt door..
oh en ik probeerde gister maar weer eens mijn benen te scheren, MY GOD dat gaat ook niet makkelijk zeg, ik kan niet meer bij mijn benen komen dus moet ze optillen, maar als ik mijn benen optil krijg ik nu opeens pijn in mijn schaambot/liezen en lijken mijn benen lood en loodzwaar...zelfs mijn benen afdrogen wordt moeilijker...
heyy allemaal, Dat scheren is idd niet makkelijk nee. Benen scheren doe ik zittend op de grond anders lukt het echt niet met mijn toeter. Heerlijk al die ongemakken. Waar ik nog het meest naar uitkijk straks is het slapen op mijn buik, dan slaap ik alleen lekker. Nog even uitzingen maar.
ik zal mezelf eens even van de bank af sleuren, nieujaarsborrel. Hoor net dat er iemand in ons dorp is verongelukt ( ken ze zelf niet) en zijn vrouw is zwanger van de tweede. bah bah. Het zal je toch gebeuren. rustig aan allemaal, peps gaat ie nog een beetje of ben je al bevallen inmiddels? tot vanavond