Trouwens wat een leuke site die come2me. Als blijkt dat alles goed is vanmiddag wil ik daar wel bij. Hoe moet ik dat doen dan?
Bv ga het wel proberen ... maar vorige keer is mannetje er niet van gegroeid eigenlijk.. te weinig voeding zat er voor hem in.. en ga me er niet zo druk meer om maken als toen.. @mamapatricia kloppend hartje is toch goed Rond de 12 weken kunnen ze pas echt goed meten geloof ik
Het is zo persoonlijk, je moet gewoon vooral doen waar je je goed bij voelt toch? Ik wil het wel proberen, maar kans is best groot dat het te slecht gaat zonder medicatie en dat ik direct na de bevalling weer er aan terug moet en dan kan het niet. Zie wel hoe het gaat tegen die tijd.
Sta ik even met een collega te praten zijn er een paar posts tussendoor hihi. Het ging over borstvoeding voor wie het nog niet door had
heyhey ik moet weer om half 3 nog een uurtje pfff spanning hier, ook ik voel me niet echt zwanger dus ben benieuwd. ik heb al een x een lege vruchtzak gehad bij de eerste zwangerschap dus, maar ik hoop dat het gewoon goed zit nu!
als ik vanavond tijd heb zal ik ff de site bijwerken hoor, maar nu eerst zo naar het zkh en dan me man weer terug brengen naar het werk en dan me zoontje naar me schoonouders brengen, dan moet ik nog na de stad iets omruilen en nog strijken vanavond dus ff zien hoelaat het wordt. @mamapatricia je bent dus niet veder, wel jammer. ik ben met 7wkn 2dgn een week terug gezet naar 6wkn en 2dgn en met 10wkn weer vooruitgezet naar 11wkn. dus zegt idd nog niks. het hartje klopt dat is in iedergeval een goed teken!!
@mamapatricia: goed dat er een hartslag te zien was! En minder ver, dat is vervelend maar zegt helemaal niks hoor bij megan waren we een week teruggezet en bij IVF komt dat nouwelijks voor, en met 12wkn zat ze weer helemaal op schema! @tinkerbel: veel succes vandaag! Ik hoop dat jullie een mooi hartje zullen zien! @BV: wij gaan het weer proberen, zeker in het ziekenhuis wil ik BV geven omdat me dat makkelijker lijkt...... Vorige keer had ik niet voldoende voeding, nou eigelijk kwam het te snel opgang en toen kreeg megan alleen de dunne voormelk binnen en hield honger. Dus wij halen fv in huis en zien wel hoe het gaat na het ziekenhuis.
Mijn gyn ging niet eens meten. Ze zei: dit is zo klein nog met 7 weken en als ze een beetje gedraaid liggen scheelt dat 1 of 2 mm en meteen een dag of 2-3. Met de 10 weken echo kunnen ze het wat exacter zien. ik ben benieuwd hoeveel echo's ik krijg met de twins!
Pff nou het is ff minder. Mijn rug ging nog meer pijn doen en trok door naar mijn billen/ heupen alsof er een te strakke riem omheen zit. Ik bellen nar de vk.. Stuurt ze mee door naar de fysio omdat ze verwacht dat t de komende tijd veel erger wordt. Ze is alleen niet gewend dat t al zo vroeg in een zwangerschap is. Ze verwacht iig dat de val van het paard met de klachten toren en al eerdere rugklachten ook meewerken. Pff moet ik dan hebben.. Mijn tante wist me (uit ervaring) te vertellen dat vroege instabiliteit meestal voorkomt bij tweelingen. Hmnnn. Nou het zit in de familie... Ik ben benieuwd.
Hihi Buddy dat zou gaaf zijn als jij ook een tweeling krijgt! Wel klote van je pijn! Ik moet zeggen dat ik buiten moe weinig klachten heb. Het rare is dat ik super moe ben maar moeilijk slaap! Kan niet zoveel eten als anders heb ik het idee. Maar och zolang ik de pot niet hoef te omarmen vind ik het prima hihi
we zullen heel even moeten wachten nog voor we het weten maar hoop eigenlijk toch wel op 1 kindje hoor. iets simpeler. Wees blij dat er nog niets is. ik merk zelf ook dat ik niet alles even lekker vind en vind ruiken. Ik kan misselijk worden van stomme dingen. Je eetgewoonten veranderen gewoon even.
Oh ik had eerst ook helemaal nergens last van Ben nu alleen al een week ziek, hoogstwaarschijnlijk nu door die kleine. Heb gelukkig al druppels tegen de misselijkheid! Tosti's, patat van de snackboer en paprika chips hoef ik dus echt niet meer vind het gewoon vies! hahahaha
hallo Ik wil graag bv geven bij de eertse heb ik 5 mnd gedaan. Maar in begin ging moeilijk ik moets ook veel kolfen. mamapatricia wat fijn dat je kloppend hartje heb gezien tinkerbel succes. oooo ik kan niet wachtend tot dat ik aan de beurd ben volgende week woensdag
hoi allemaal ben net pas thuis, nou heb de echo gehad ze schat me nu op 5,5 weken er zat nu wel een vruchtje en een dooierzakje in dus goed teken alleen nog geen kloppend hartje dus mag ik dinsdag weer terug komen om te kijken of het al klopt! pfffff wat een zenuwe zwangerschap alweer.... maarja er zat nu wat in en dat scheelt en ik kan ook minder ver zijn want weet dus niet precies wanneer ik voor het laatst ongi ben geweest of wanneer ik me eisprong had dus we zien het wel weer dinsdag, gelukkig gaan die paar dagen zo voorbij....