Zindelijkheidstraining en weg gaan

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door missym, 28 dec 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    hmm mja wij hadden altijd zelfde merk spijkerbroekjes (c&a had ideale broekjes).. en dat zit nu toch een beetje typisch
    als ze bukt staat ze bijna in dr blote billen ook... niet echt handig

    maar vandeweek nieuw spijkerbroekje gehaald... en buiten dat ik nu dr taille ineens enorm moet insnoeren zat dit toch een stuk beter :)
    en ze waren 9e.. dus daar kun je er nog eens eentje van bijhalen *grin*
     
  2. Wijffie75

    Wijffie75 VIP lid

    26 jun 2009
    5.330
    0
    36
    Midden v/h land
    ik vind t ook zo grappig/schattig als ze op schoot zit ofzo..dan voelen die billetjes ineens zo anders, zo'n lief klein kontje ipv zo'n luierkontje hahaha
     
  3. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.228
    7.276
    113
    Vrouw
    Brabant
    Ik vind het ook zo schattig die 'blote' billetjes, voelt zo anders! En er blijft zo weinig van Eva over, ze is ongeveer 94 cm en 14 kilo en dus best slank en nu helemaal!
     
  4. Wijffie75

    Wijffie75 VIP lid

    26 jun 2009
    5.330
    0
    36
    Midden v/h land
    Ja grappig he. Mijn meiske is 1.04m en 15.5 kg..ook slank dus :)
     
  5. duikster

    duikster VIP lid

    13 nov 2005
    5.714
    73
    48
    Hier4 ook nu 2,6 jaar en 83 cm.....De broeken vallen nu zo van zijn kont af....
     
  6. wendyp

    wendyp Niet meer actief

    Bij Sasha zijn we sinds donderdag bezig met zindelijk worden. Ze heeft nu overdag geen ongelukjes meer.

    Bij ons gaat het KDV ook helemaal mee, ze krijgt zelfs stickers. (vandaag voor het eerst en heb net gebeld, ze is nog helemaal droog :D)

    Maar vraagje: Hoe doen jullie dat dan onderweg? Sasha kan (uiteraard) nog niet op commando plassen, dus als ik zeg: We gaan weg, je kan voorlopig niet plassen, dan hoeft ze nog niet. Want je hebt de wc's niet voor het uitkiezen, zoveel openbare zijn er niet.

    En wat als je bv in de stad bent? Ze is nu nog wel van: Ze geeft aan dat ze moet plassen en dan moet ze echt binnen nu en een halve minuut op de wc-potje zitten, anders komt het niet goed.
     
  7. wendyp

    wendyp Niet meer actief

    Jaaaa die billetjes! Ze heeft de eerste dagen trots rondgelopen in d'r Dora boxershort, echt teeeee schattig! Moest ook vaak in d'r billetjes knijpen, hihi. Deze is voor mama en deze is voor papa ;)

    Maar die broeken! Ze weegt hier nog niet eens 12 kg en gaat richting maatje 98. Die skinnyjeans zitten voor geen meter, maar d'r andere broeken ook niet!
     
  8. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.228
    7.276
    113
    Vrouw
    Brabant
    Eva gaat altijd naar de wc voordat we weggaan. Vanochtend zei ze dat ze niet hoefde, maar ging ze op het laatst toch nog wel even snel ;). Als het nodig zou zijn zou ik Eva gewoon buiten in het gras laten plassen ofzo, dat weet ze ook, dat als ze niet kan wachten, ze buiten ergens mag plassen. Eva kan het ook wel goed ophouden. In de stad kunnen we altijd naar de Hema, hier in het winkelcentrum bij de snackbar en ergens anders zien we dan wel. We hebben wel altijd schone kleren en luiers mee (luiers uiteraard ivm Lisa, maar dus ook voor het geval we echt niets kunnen vinden waar ze kan plassen).

    Hier een setje van Barbapapa (is Eva gek op), inclusief boxer, zo stoer en schattig! En ze is er zo blij mee, Barbapapa staat op haar kont en dan draait ze zich zo lief om om 'm te laten zien :D.
    En 12 kg is inderdaad niet veel! Is ze ook erg klein?
     
  9. wendyp

    wendyp Niet meer actief

    Nu zijn we pas bezig hoor, net 6 dagen, met zindelijk worden, maar op commando doet ze echt niet ;) Misschien komt dat nog wel.

    Hema zit hier aan de ene kant van de stad, maar als ze moet, dan redden we dat denk ik niet. Luiers meenemen is inderdaad wel een optie (en schone kleding)

    Ze is nu denk ik 92-94 cm.
     
  10. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.228
    7.276
    113
    Vrouw
    Brabant
    Ze is dan nog best lang, gewoon lekker slank dus :)

    Eva is ook pas 2,5 week zindelijk, maar het gaat best snel, het wennen aan zindelijk zijn en het langer kunnen ophouden.
     
  11. duikster

    duikster VIP lid

    13 nov 2005
    5.714
    73
    48
    Hier kan Chris het echt wel een hele tijd ophouden als hij moet plassen en het kan even niet. En ook pas 2 weken zindelijk nu. Ze leren snel. Vanmorgen in de binnenspeeltuin geweest zonder luier en ook dat is goed gegaan. Grappig 12 kilo....Chris haalt de 10,5 kilo nu ongeveer. maar die is dan ook een stuk kleiner.

    wat fijn dat het onze kindjes nu allemaal zo lekker lukt he!
     
  12. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.804
    4.191
    113
    Hier is het eind oefening voorlopig en gaat de luier weer aan.
    Ze wil heel graag die luier uit en heel graag op de wc plassen (dat komt echt van haar uit en is geen druk van ons) maar ze voelt het simpelweg gewoon niet. En dan is het echt geen doen
     
  13. missym

    missym VIP lid

    14 mei 2006
    7.750
    12
    38
    Bij de La place anders? Aan de andere kant? Of bij de febo? Of bij dat brasserietje? Of bij de ah daar boven dat tentje?

    zijn best veel plekken waar je even kan denk ik.


    Hier gaat het super goed. Hij geeft het nu zelf aan en plast nog maar elke 2uur oid (niet meer 16x op een dag haha). Poepen vraagt ie ook! Echt ben helemaal trots!
    Het duurt dus nog geen 2 weken en ze zijn zindelijk hoor :)
     
  14. wendyp

    wendyp Niet meer actief

    Dat zijn zaakjes waar ik niet eens aan gedacht heb! (maar hebben wij een febo dan? hihi) Maar inderdaad, boven bij de ah, la place, helemaal vergeten!
     
  15. missym

    missym VIP lid

    14 mei 2006
    7.750
    12
    38
    Ja de febo zit in de kroonpassage!!
     
  16. Nikita23

    Nikita23 VIP lid

    31 jul 2006
    5.198
    0
    0
    Sidmick: Wat vervelend voor jou en je meisje dat ze het zelf niet voelt. Dat is toch wel een voorwaarde denk ik om de zindelijkheid te laten slagen.

    Missym: Wauw, het gaat echt heel goed he? Dat was mijn ervaring ook: binnen heel korte tijd zijn ze zindelijk zodra de luier gewoon niet meer aangaat. Voor het poepen hadden we zelfs de luier een periode in de nacht uitgelaten (en veel gewassen dus) zodat hij even niet zijn poep op kon sparen voor de nacht. (Dat deed hij namelijk). Zo was het in ieder geval het duidelijkst voor hem en ik denk dat dat het toverwoord is bij zindelijk worden: duidelijkheid. Maar dit is ook slechts psychologie van de koude grond.
     
  17. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    @wendyp: oh hier is het kdv gek op zindelijke peuters ;)
    dus zodra een peuter dreigt zindelijk te gaan worden vinden ze dat maar wat leuk en zullen dat ook graag stimuleren :)

    overigens.. misschien voor onderweg gewoon een luierbroekje aan?
    dan kun je naar de wc als het kan.. en ze kan oefenen met ophouden zonder dat het een natte broek op levert.
    Wij namen ook gewoon de eerste tijd altijd droge kleding mee.. wel zo handig mocht het per ongeluk mis gaan :)
    Nu voornamelijk nog een extra onderbroekje "voor nood"
     
  18. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.804
    4.191
    113
    Dat ben ik dus ook van mening. Vervelende is dat ze dus met luier continue haar luier uitdoet en dat de hele dag strijd oplevert. En ergens kan ze het dus wel want vandaag, met luier om, 1x gemeld dat ze moest poepen en 2x gemeld dat ze moest plassen (allen op de wc gedaan) Allemaal een beetje tegenstrijdig dus.
     
  19. duikster

    duikster VIP lid

    13 nov 2005
    5.714
    73
    48
    lastig is dat, maar herkenbaar. Hier had Chris dat ook een maand of 3 terug. Maar de strijd hield wel op toen ik de luierbroek weer aandeed. Een gewone luier had helemaal geen zin, omdat hij daar telkens de strips van lostrok. Ik heb het toen ook even losgelaten en als hij zei wel met hem naar de wc gegaan en nu 2,5 maand later gaat het ineens helemaal goed. (in de tussentijd had ik zelf geen 'tijd' om er meerdere dagen achtereen mee bezig te zijn en als hij naar de gastouder ging deed hij alles weer in zijn broekje en nu doet hij dat ook niet.)
    Sterkte, maar het gaat helemaal goedkomen!
     
  20. missym

    missym VIP lid

    14 mei 2006
    7.750
    12
    38
    @Sidmick, ik zou niks meer pushen, als ze het zelf aangaf gewoon op het potje zetten en verder even een paar maandjes geen aandacht aan besteden.
     

Deel Deze Pagina