Speciaal voor Bieb (en natuurlijk alle andere kippies): het nieuwe hok!!

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Lobi, Dec 9, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    Amen!!
     
  2. C78

    C78 Niet meer actief

    Leonieke, als ik op de link naar je tempkaartje klik krijg ik mijn eigen kaartje te zien... Als je jouwe wilt laten zien moet je een andere link plaatsen...
     
  3. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    #3063 leonieke, Jan 6, 2011
    Last edited by a moderator: Jan 6, 2011
    Bij ons juist niet. In zoverre.. we willen wel weten of er een afwijking bij Pim* is gevonden in vruchtwater.. maar liever hebben we een 'domme pech' uitslag.
    Klinkt misschien beetje gek, maar domme pech herhaalt zich gewoonlijk geen 2 keer..

    En stel nou dat ze wel iets genetisch vinden, wat doe je dan bij een ev volgende zwangerschap? Ik wil die dillema's helemaal niet aan..
    En daarbij.. Pim* was perfect! Alles zag er zo mooi en goed uit aan hem.. ik wil dat ie gezond was en gewoon in zijn onwetendheid ingesukkeld.. god-weet-wat bespaard gebleven..
    Je had dat tevreden slapende snuitje moeten zien.. nee echt, het is goed zo.. (als het dan toch moest, dan maar zo bedoel ik.. 1000 x liever hadden we hem natuurlijk in mei in zijn wiegje gelegd..)
     
  4. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    Ja ik weet het.. :) zat er net ook al weer mee te klungelen..
    Ben wat dat aangaat nogal een digibeet..;)
    Weet jij hoe ik dat ook alweer doe??
     
  5. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    Nou heb ik er toch aardig wat versleten.. maar deze dokter ken ik niet.. er loopt wel een gigantisch lekker ding over die afdeling.. (lang, donker beetje type Mc.Dreamy..) ik zal dinsdag eens even op onderzoek uit voor je..
    Anders ruilen??? :p
     
  6. karine

    karine Fanatiek lid

    May 13, 2007
    3,694
    0
    0
    Hoi meiden... Even een paar reacties van mij... Ik heb net 23 (!!!) blz moeten lezen, dus ik weet niet alles meer. Ook ik ben best moe en dan wil het hoofdje niet echt meer. Bij deze dus alvast sorry als ik iemand vergeet ;)

    @ Hex: Wat een prachtige meiden!!! Fijn dat E. al uit de couveuse mag!!! Fijn ook dat het met jou al beter gaat. Rust lekker uit meissie!

    @ zw.gym: Ik heb het wel gedaan en heb enorm genoten van de lollige momenten. Ook de contacten met de andere meiden vond ik erg leuk! Ik heb nu nog heel veel contact met 1 meid. Onze jongens zijn de beste vrienden :D ;)

    @ MVL: Wat onwijs vervelend dat je nu toch weer in spanning zit vanwege het hartje... Pffff.. Kop op meid... Je mag mijn handje ook voor de aankomende week ;)

    @ Marjo: Jeeeeeeetje!!!!!!! Wat een verhaal over je man!! :D:D
    En 24 buisjes?!?!?!?! Ik snap dat je nu even geen trek hebt in een infuus :p :D:D Wat fijn dat je de 7e al de uitslagen krijgt!!

    @ Leonieke: Wat ben je toch sterk meis!! Loop jij ook jezelf niet voorbij?!?! *knuffie*

    @ Eternity: Ook jij mag toegeven aan je verdriet! Sterk zijn is goed, maar te sterk weer niet. Dus af en toe lekker (hard) huilen lucht enorm op. Zeker ook nu jullie zo druk zijn met jullie huisje :D

    Voor iedereen die het kan gebruiken *een hele dikke knuffff*
     
  7. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    Sprokkel = lief!
     
  8. leonieke

    leonieke Niet meer actief

    Karine, nee.. ik loop mezelf niet voorbij... beloofd!
    Maar sterk zijn wil niet zeggen dat ik geen verdriet heb.. ik laat het heus toe.. maar daarna ben ik er weer..
     
  9. karine

    karine Fanatiek lid

    May 13, 2007
    3,694
    0
    0
    Dan vind ik het helemaal prima ;) X
     
  10. Sprokkel

    Sprokkel Fanatiek lid

    Jul 6, 2010
    1,165
    0
    0
    Als je het zo verteld, begrijp ik het helemaal! Fijn dat je zo'n mooie herinnering aan hem hebt ook. :)
     
  11. Sprokkel

    Sprokkel Fanatiek lid

    Jul 6, 2010
    1,165
    0
    0
    :) blush...

    Maar 'wat goes around comes around' in het kippenhok, want jullie =allemaal lief!
     
  12. nanette77

    nanette77 VIP lid

    Jan 11, 2009
    10,817
    545
    113
    Female
    ja onze sprokkel heeft vanaaf waardevolle woorden gesproken.. en de uitsprak van je lompe;) chef ga ik meenemen! die is goed!

    @marjo.. hoe kon dat van je man? wat eng zal dat geweest zijn. verder fijn dat je optijd was en zo snel een uitslag krijgt..

    @leo.. een knappe gyn?? waar.. waar.. ik ben dol op knap, slim en rijk;)
     
  13. nanette77

    nanette77 VIP lid

    Jan 11, 2009
    10,817
    545
    113
    Female
    ow roos.. ik wilde nog even zeggen dat ik het zo leuk vind dat je nu na al die maanden meekletst;) en je hoeft je niet bezwaard te voelen hoor! wij misgunnen niemand een baby;)
     
  14. Sanne1975

    Sanne1975 Fanatiek lid

    Apr 20, 2010
    2,173
    0
    0
    Flevoland
    Mijn gyn was ook niet echt vervelend om naar te kijken. Werkt in het St. Jansdal in Harderwijk......
     
  15. nanette77

    nanette77 VIP lid

    Jan 11, 2009
    10,817
    545
    113
    Female
    hahaha.. nou daar rijd ik wel 2 uur voor:p
     
  16. Meijke

    Meijke Niet meer actief

    Wat een lieve woorden allemaal over en weer! Wat fijn dat iedereen er hier zo voor elkaar is :)!!

    Leo, je vroeg over mijn verlof, ik ga 15 april, 6 weken ervoor.

    Marjo, wat heftig allemaal zeg vandaag voor jullie! Wel goed dat de uitslag zo snel bekend is!

    20 weken echo was goed, wat kunnen ze veel zien zeg! En...het is een meisje :).

    Moet wel over 12 weken nog een echo, mijn placenta zit te laag. Ze zei "te dicht bij de uitgang, een studie object"... Als het zo laag blijft zitten, wordt het een keizersnee. Ze hoopt dat door het groter groeien van mijn baarmoeder de placenta naar boven verschuift, maar grote kans van niet. Ik kan ook bloed gaan verliezen nog, maar daar hoef ik me dan geen zorgen om te maken zei ze. Nou liever niet... Voor wat betreft de keizersnee, het gaat erom wat het beste is voor ons meisje en mij en als dat DE manier is, dan is dat zo.

    Nu ga ik lekker slapen, kom morgen weer kletsen :)
     
  17. jolandanr4

    jolandanr4 Bekend lid

    Aug 15, 2010
    782
    0
    0
    Hoi hoi hier weer niet alles meegelezen.
    Dus Roos ook ik heb nog steeds moeite om te lezen en te reageren hahahahah.

    @Hexje wat een mooi plaatje van jou en je twee prachtige dametjes heerlijk genieten.dikke knuf

    @ Goofy heb nog niet gereageerd op pb maar beetje druk.

    @Twijfel; we spreken ongeveer om de 6 wk af en 1 of 2 keer per jaar met kids. vorig jaar wezen bowlen en steengrillen in februari gaan we een chocolade workshop doen met de kids erbij lache niet.Ze zijn nu 14/ 15 jaar echt onwijs leuk. Ben nu net thuis was vanavond ook weer bere gezellig.

    @ Marjo; jeetje zeg wat een verhaal weer zeg ik hoop op goeie uitslagen. Is je man ook erg geschrokken tjongen jonge toestand. dikke knuf voor jullie beide.

    @ Sprokkel dikke knuf

    @ cm gefeliciteerd met je goede echo top dikke knuf

    Iedereen weltrusten en tot snel
     
  18. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    Apr 3, 2010
    11,110
    3
    0
    @Marjolein: poeh wat een verhaal! En dat je man flauwviel...lag dat in de lijn der verwachting of niet? En 24 buisjes??? :$ Wel een geluk bij een ongeluk dat jullie de uitslag zo snel krijgen.

    @Cm: gefeliciteerd! Een meisje... :)
     
  19. Saffron

    Saffron Fanatiek lid

    Mar 25, 2008
    1,086
    0
    0
    @marjolein; wat een verhaal! Ik hoop dat het goed gaat met jullie en dat een eenmalige actie van je man was! Lijkt mij best heftig om je man zo te zien!

    @CM; fijn dat alles goed is! Placenta nog even spannend! Maar vaak trekt dat inderdaad nog goed met het groeien van je baarmoeder, heel soms heb je pech (zoals ik had...)

    @leonieke; krijg nog steeds tranen in mijn ogen als ik jou stukjes over pim lees....vind het zo mooi hoe jullie er mee omgaan en hoe je het beschrijft! Erg dapper! Dikke knuffel!

    @mvL; hoe gaat het met je?

    en met alle anderen?

    (ben weer eens alleen hier....ga maar weer snel verder...dochter lief moet zo naar school)
     
  20. Meijke

    Meijke Niet meer actief

    Mykelti, ik zie dat oma weer opgehoepeld is? Gelukkig maar. En 16 maart naar de gyn. Hoop dat die je gauw verder kan helpen, of...en dat nog veel liever, dat daarvoor het bevruchte eitje uit de Hexenpool tot een beeb is gegroeid! Ik las in het andere hok dat je ook nog steeds goed gaat met je dieet, sterk hoor! Maak je nog steeds allemaal van die fotogerechtjes :)?

    Saffron, thanks! Maandag moet ik de uitslagen bespreken met mijn VK, er liep bij de rand ook nog een bloedvat wat de echoscopiste niet kon plaatsen. Nou ja, voor de beeb maakt het nu niet uit en daar gaat het om. En met 32 weken nog een keertje naar ons meisje zwaaien, is alleen maar leuk :D. Komt vast goed!
    Hoe voel jij je?

    Marjo, beetje bijgekomen van alle hectiek van gisteren?
     

Share This Page