Februari mama's 2010 deel 6!!!!!

Discussie in 'De mama's' gestart door belliebel, 8 dec 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mammamia

    mammamia Niet meer actief

    We gaan van 18-26 febr. op wintersport en volgens mij is carnaval pas het weekend van 5 maart...

    Lekker toch een lui dagje. Hier ook niet zo heel veel gedaan. Kraambezoek geweest, wasje gedraaid/gevouwen, gekookt en de rest lekker lui op de bank of spelen met Etienne. Hij stond net een aantal seconde helemaal lossssssss:D
     
  2. mammamia

    mammamia Niet meer actief

    Eerlijk zullen we alles samen delen, ik een beetje meer dan jij:p
     
  3. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    8) hahahahah
     
  4. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Zo net ff manlief ingemaakt met Carcassonne; tot nu toe had hij elke keer gewonnen. Nu lekker relaxen en straks nog ff Boer zoekt vrouw kijken.

    Bellie, ik ga het idd deze week nog ff aankijken en anders volgend weekend een testje doen, mocht ik dan nog niet ongi zijn.
    Schattig he dat hoera! Stijn zegt soms ook eens wat dat lijkt op hoera, maar meestal is het gewoon iets van jaaah en dan zn armpjes in de lucht.

    Supermummy, gave taartjes en mooi dat ze in de smaak waren gevallen. En ik vind het prima om wat bij te leggen voor een taart op het uitje.

    Mammamia, leuk he dat los staan. Stijn kan het ook een halve minuut max inmiddels. Alleen probeer ik nu af en toe met hem te oefenen los staan en dan iets verder weg gaan zitten zodat hij moet stappen, maar daar heeft hij meestal niet zoveel zin in. Vaak als ik hem de tweede keer wil neerzetten houdt hij zn beentjes omhoog. Lekker wintersporten, wij gingen vroeger ook elk jaar, maar ben inmiddels al een jaar of 12 niet meer geweest. Gaat Etienne mee?

    Lila, lekker hoor vakantie in Turkije. Wanneer gingen jullie ook alweer?
    En succes met je onderzoeken deze week. Moet je daarna nog lang wachten op de uitslagen?

    Knor, zwemmen is leuk, maar gewoon thee vind ik ook leuk en Stijn vindt het volgens mij wel leuk om met andere kindjes te spelen. Ik denk dat hij het uitje ook wel leuk zal vinden.

    Gup, hopen dat je als nog bij het uitje kunt zijn. Maar ik hoorde dat er in Belgie weer een hoop regen was gevallen of hebben jullie daar geen last van.

    Pnirmal, geen idee of een babyzitje voor op de brommer bestaat. Heb het volgens mij nog nooit gezien. Het lijkt me persoonlijk best eng, je gaat toch een stukje sneller als op de fiets. Ik zou iig een helmpje op zetten.
     
  5. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    nee van belgie hebben wij gelukkig niet veel last. Maar je ziet het water stijgen. Scheidingsdijk tussen haven en rivier hier is al bijna helemaal onder water, alleen beginstuk nog niet
     
  6. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Maar mogen jullie ook niet varen met het hoge water???
     
  7. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Whahaha, dan mag hij nog even door oefenen, het is pas over 25 dagen hihi:D.
     
  8. mammamia

    mammamia Niet meer actief

    Wij gaan inmiddels al zo'n 16 jaar op wintersport. 2 jaren niet geweest vanwege geen vrij kunnen krijgen op mijn werk en vorig jaar dus niet omdat ik net was bevallen.

    Etienne gaat natuurlijk ook mee, maar gaat nog niet skien haha... mijn moeder skied niet meer en gaat op hem passen en met hem wandelen en ik hoef ook niet meer zo nodig hele dagen te skien. dus een ochtend of middag ga ik ook gezellig met Etienne wandelen en met men moeder apfelstrudel mit sahne eten hahahaha mmmm
     
  9. mammamia

    mammamia Niet meer actief

    = watching de green mile!
    Super film, heb em al een aantal keren gezien, maar vindt em prachtig!
     
  10. mammamia

    mammamia Niet meer actief

    Ik snap er niks van... we hadden Etienne net 180 cc gegeven en daarna in bed gelegd. Meestal gaat hij wel gelijk slapen, een enkele keer is hij nog erg actief en huilt hij en kun je hem er net zo goed weer uithalen. Dat was nu ook het geval. Dus nog ff laten spelen en toen weer op bed gelegd. Weer aan het huilen, dacht nou die is gewoon nog niet moe. Had ook al slaapje van 3-half 5 gedaan. Maar ik dacht ik geef em gewoon nog 120 cc extra, meestal slaapt hij dan wel. En jah hoor, die fles dronk ie ook helemaal leeg en nu is meneer stil. Hij had ook niet echt veel warm gegeten, maar vindt het toch wel veel een flesje van in totaal 220 cc.
     
  11. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Als hij weinig heeft gegeten is het denk ik logisch dat hij wat meer wil drinken. Hij zal misschien wat meer plassen. Ik merk dat Renske meer/vaker wil drinken als ze minder trek in eten heeft, maar ik zou niet weten hoeveel ze echt binnenkrijgt.

    Renske heeft vreselijk gespookt vannacht, en heeft ook alweer dagen hele rode konen. Ze heeft al 9 tanden, op het kdv dacht de hoofdleidster aan de eerste kies :$

    Ik heb trouwens vandaag voor het eerst met haar gefietst! Ik heb al een jaar een mamafiets, maar we hadden de zitjes ergens diep weggestopt liggen, en ik wilde wachten tot ze 10 mnd was (wordt voor meisjes geadviseerd ivm heupjes). Tja. Toen was het spekglad :x maar nu is alles mooi weggedooid en heb ik haar mooi in het zitje gehesen :D

    Wij hebben bobike zitjes, en ik gebruik die voorop - maar klopt het dat het lijkt (vanaf de moeder gezien) dat je kindje een beetje naar achteren zit?

    De fiets wordt trouwens papa fiets, want ik kan via mijn werk meedoen aan een fietsenplan en belastingvrij een nieuwe mamafiets kopen... :) Gelukkig hadden we een lekker stoere fiets (Sparta amazone zwart/rood) en ziet mijn man er heul stoer op uit! :D
     
  12. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief

    Volgens mij is de 11 maanden sprong hier met alle hevigheid los gebarsten. Gillen gillen en schreeuwen.

    Terwijl ik dit aan het tikken was ging vriendlief weer kijken ik was vijf min geleden ook gegaan heeft ze haar hele bed onder gespugd:(.

    Voor de tweede keer binnen het uur in bad. Gelijk alle bedden goed afgehaald en in de wasm gestopt en vnaaf nog in de drogen ook haar favo knuf is vies. Ze oogt verder niet ziek. Miss wat verkeerds gegeten we zullen zien.

    Arme meisje. Ze zit nu bij vaders op schoot en gaat naar bed als ze inslaap is gevallen.
     
  13. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Wat ontzettend lief dat jullie wat bij willen leggen voor een taartje :)!

    @ Hier liggen de kids lekker op bed, ik ga zo ook lekker me bed in. Morgen weer beschikbaar voor zorg, ben benieuwd of er al iets is. Afgelopen week was het ontzettend rustig. Een collega die ook bij mij in de klas zit, stond hele week beschikbaar maar heeft nu nog niks :$!

    @ eten: dat doet meneer erg goed, mijn meisje daarin tegen wat minder. Devin krijgt ook steeds meer fruit in stukjes, soms eet hij het wel en soms niet. Ach we bouwen het gewoon op.
     
  14. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Dinand krijgt hier voor het slapen gaan ook nog een fles van 180. Hij vind de gewone melk zo lekker dat het er weer goed ingaat bij hem. Hij heeft nu 's morgens bij zijn boterham een fles van 150, 's middags bij zijn 2 boterhammen een fles van 120 en 's avonds voor het slapen gaan een fles van 180. Ach als hij het lekker vind, waarom ook niet, liever dat dan een beker met diksap:p.
     
  15. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Leuk he fietsen! Vond Renske het ook een beetje leuk? En leuk nieuwe mamafiets via je werk top toch?!
     
  16. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Denk eerder dat karishma last heeft van de griep die heerst. Dinand heeft het vorigeweek donderdag ook gehad, ook de manier waarop jij verteld. Bij hem was het later op de avond en 2 dagen lang 's avonds spugen! Ook nog eens in combinatie met de tanden = feest! Maar moet zeggen dat het nu wel weer beter gaat hoor. Hij heeft een paar dagen erg slecht gegeten, drinken deed hij als een bezetene trouwens!
     
  17. mammamia

    mammamia Niet meer actief

    @super m: maar wij zijn ook lief;)

    @evenstar: ach jah, meestal geven we em ook nog een fles van 210 's avonds en die drinkt ie ook vaak leeg. Maar de laatste tijd komt hij vaak 's nachts ook nog een keer en dan wordt ie alleen maar rustig van een flesje... wordt er soms een beetje moedeloos van...

    en leuk zeg een fiets via je werk. Kregen mijn ouders ook...

    @bellie: Maar een gewone fles melk vult dus net zo goed als gewoon poeder melk? Want Etienne heeft al weleens gewone melk gedronken, maar ik dacht dat dat niet genoeg vult als maaltijd. Dat dat gewoon een drink moment is zoals water of diksap...
     
  18. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief


    Dat zijn jullie zeker!! ;)
     
  19. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam

    Ik zou dan volle melk geven. (weet niet of je dat al deed)
     
  20. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    mag nog wel maar niet meer op de hele rijn. Zit te wachten op de nieuwe waterstanden (van 21.00u) maar nu mogen we al niet meer voorbij keulen. Dat word een kort dagje morgen. Hoop dat we wel tegen de kant kunnen liggen want ben vergeten melk te kopen voor daniel. Maar misschien ga ik wel over op gewone melk. Lust hij ook en hebben we nog wel genoeg
     

Deel Deze Pagina