Juli 2011 mama's. Deel 2

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Kaatje85, Dec 3, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    Oct 14, 2010
    16,552
    3,057
    113
    hormoontjes hihihihihi mn man rent nog net niet gillend weg hier :D bij mn dochter ook zo erg last van gehad..hoorde ik dan achteraf.. mooie buikband mamatien!
     
  2. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    haha je wilt niet weten hoe vaak Ferry het huis hier is ontvlucht in Levi zijn zwangerschap. Kon al huilend in de keuken staan als er onverwacht visite voor de deur stond.
    Mag het tot nu toe afkloppen want mijn humeur is ( meestal ) nog best goed.
     
  3. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Oh, ben echt moe zeg! Ogen vallen al half dicht!
     
  4. danitjuh

    danitjuh Fanatiek lid

    Jun 19, 2007
    2,888
    0
    36
    West-Friesland
    Mamatien leuke buikband hoor!

    BB10 misschien is kippensoep ook wel erg lekker met buikgriep! Tenminste dat hielp bij mij wel hihi

    Frummel hahahaaha tja wie niet horen wilt moet maar voelen he :D Hier net zoiets maar dan met eten hihi.. manlief vraagt waar de kip is ..ik zo in de oven dan blijft het warm.. vondt hij maar onzin hihi.. rot op vent hahahahaa
     
  5. Frummel

    Frummel Niet meer actief

    hhahaha blij dat ik niet de enige ben die last heeft van de hormonen! Manlief heeft er gelukkig weinig last van maar kan ook niet zeggen dat hij iets verkeerds doet.. De schat is echt vreselijk lief.. altijd al maar als ik zwanger ben is hij echt extra lief, zorgzaam en behulpzaam:) alleen soms zijn vrienden grrr hahaha
     
  6. patriesja

    patriesja Fanatiek lid

    Jul 26, 2007
    2,183
    0
    36
    hahaha zwangerschapshormonen ;) ik had vooral die eerste weken erg veel last :p zooo chaggie en overal om huilen, echt erg!
    Vriendlief zei ook al, gezellig dat je weer zwanger bent ;)
     
  7. MNM

    MNM Fanatiek lid

    Oct 18, 2010
    3,844
    0
    0
    Hallo meiden hier alles goed.
    Druk maar leuk weekend gehad.
    Morgen weer werken, maar heb geen zin.
    Mijn 2 directe collega's zijn niet blij met mijn zwangerschap en maken elke keer van die rot opmerkingen.
    Gelukkig werk ik alleen op maandag met ze samen, maar zie dus wel op tegen morgen.
     
  8. MNM

    MNM Fanatiek lid

    Oct 18, 2010
    3,844
    0
    0
    Hormonen, wat zijn dat :D:D:D:D:D:D:D
    Ja heb ik soms ook uit het niks last van, dan denk ik achteraf.....ooooh wat heb ik gezegd.
    Ik weet nog één keer in de zwangerschap van mijn dochtertje dat ik 's avonds boven zat en mannetje beneden. Ik wilde wat drinken maar het niet zelf halen, dus ik kei hard roepen en schreeuwen vanaf de trap maar mannetje reageerde niet. Toen heb ik een stok (van de vlizotrap) naar beneden gegooid :$, wat enorm veel lawaai maakte. Maar nog reageerde hij niet. Toen ik beneden kwam lag hij uitgebreid te snurken op de bank, oooooh ik was me toch kwaad. hahaha
    Dat verhaal krijg ik nu al 2,5 jaar te horen. Ben benieuwd of ik me deze zwangerschap kan inhouden.
     
  9. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    vervelend die collega's. waarom zijn ze dan niet blij met je zwangerschap ? ivm verlof straks ?
     
  10. marleen4683

    marleen4683 Fanatiek lid

    Apr 7, 2008
    2,727
    0
    0
    Groepsleidster Knderopvang
    Friesland
    Frummel Je hebt je nog lang goed gehouden zeg! Ik had die 'vriend' er waarschijnlijk al eerder uitgezet!
    Was het feestje wel geslaagd verder?

    MnM Waarom zijn je collega's niet zo blij met je zwangerschap? Zijn het mannen of vrouwen? Niet dat het erg uitmaakt, het is erg flauw!

    Hormonen Marcel heeft nog niet eens zoveel last van mijn hormonen. Het is meer dat mijn hormonen tegen anderen gericht zijn, zoals van die knulletjes die het nodig vinden om ijs/sneeuwballen tegen je auto aan te gooien. En dan precies tegen het raampje waar Jara zit. GRRRRR. Dan stop ik dus en zeg ik er wat van. Normaal doe ik dat niet maar kan me nu erg irriteren aan dat soort dingen.

    Wagen Wij hebben een Xadventure met 3 wielen. Ben er erg tevreden over! Zwart met grijs, lekker practisch voor als de 2e een jongen is :)

    Verder een lekker dagje gehad, vanmorgen bij mijn zusje en zwager geweest. Zij hebben 2 baardagamen en 1 kameleon (allemaal reptielen). Die zijn echt super en ik durf ze best uit hun hok te halen enz. Jara vind het aan de ene kant best eng en aan de andere kant erg interessant. Zo moest mijn zwager steeds een baardagaam uit zijn hokje halen want dan wilde ze aaien, maar dan durft ze toch niet. Haha, muts!
    Marcel moest vanmiddag werken dus waren Jaar en ik samen. Lekker gewandeld en lekker gespeeld met zn 2en. Verder nog Jara haar speelgoedkist maar weer eens opgeruimd, wat een zootje kan zo'n kind verzamelen zeg!
     
  11. kimm1988

    kimm1988 Fanatiek lid

    Dec 27, 2007
    3,125
    0
    0
    Enschede


    whahahahahahaha
     
  12. MNM

    MNM Fanatiek lid

    Oct 18, 2010
    3,844
    0
    0
    ja o.a. daardoor
    afgelopen jaar heb ik ook in de zomer thuis gezeten omdat ik 1 juli met spoed geholpen moest worden aan mijn knie (nou dat was niet echt een pretje om 6 weken stil te legen met een grote brace om maarja).
    en nu dus weer in de zomer
    daarnaast denk ik dat ze jaloers zijn op de manier waarop mijn bazen en de rest van de collega's uiten hoe blij ze met me zijn
    vorige week als mensen me kwamen feliciteren maakten ze van die lullige opmerkingen: gelukkig zijn wij ouder en wijzer he, nog een kind erbij nemen en dat met je knie, ik zou er nooit meer aan beginnen, goed gepland he van haar wij zijn er niet blij mee etc etc
    ben bang dat ik me door die hormonen het allemaal ook extra aantrek, maar leuk is het niet.
     
  13. MNM

    MNM Fanatiek lid

    Oct 18, 2010
    3,844
    0
    0
    2 vrouwen van 39 met 1 kind en van 40 met 3 kinderen
    ieuw eng, ben niet echt van de reptielen hahaha
    prachtig hoe yara ermee omgaat
     
  14. Sucre

    Sucre Fanatiek lid

    Feb 1, 2008
    4,877
    0
    0
    Verpleegkundige
    Gelderland
    Dani, ik werk niet op de kinderafdeling, ik ben kinderdiabetesverpleegkundige, dus werk op kantoor, maar bezoek de kinderafdeling wel heel vaak, als daar kinderdiabeetjes opgenomen liggen. Ik heb een heerlijke baan, met alleen maar dagdiensten!!

    Patries, ik heb de angelsound, ben er blij, luister zo'n 2 keer per week. Mijn hart maakt een sprongetje, elke keer dat ik het hartje hoor.

    Mamatien, leuke buikband en mooi bescheiden buikje hoor!!

    BB10, ik zou geen antidiarreemiddeltjes nemen, het moet er toch allemaal uit. Blijf goed eten en drinken, desnoods alleen ORS. beterschap meis!
     
  15. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Zo dan hebben die collega's van jou een hele slechte aan mij! Had er allang wat van gezegd. Hoe durven ze zeg!
     
  16. Jeluna

    Jeluna Bekend lid

    Aug 27, 2008
    571
    0
    0
    Hoi meiden!

    Hormonen, tja vraag mijn vriend maar;) volgens hem ben ik heel kattig! haha

    Zonnebeertje, Meid ik heb echt met je te doen, las dat je een galaanval hebt gehad:(.
    Ik kan helaas zeggen dat ik mijn vorige zwangerschap er vanaf 17 weken last van heb gehad, ik ben er uiteindelijk zelfs voor ingeleid met 37,5 week omdat het niet meer te doen was. 2 weken na mijn bevalling opgenomen in het ziekenhuis met een alvleesklierontsteking door galstenen en die week daarna is mijn galvlaas verwijderd!
    Heel veel ellende dus! Hoop echt dat dat jou bespaard blijft!

    Zal nog een keertje oproepje doen:D Wie heeft er hier nog geen
    Buddy?

     
  17. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    Oct 14, 2010
    16,552
    3,057
    113
    ik ben nog buddy-loos.. alleen op t moment nie echt actief hier, weet nie of je dat erg vind?
     
  18. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    MNM. jeetje wat kinderachtig zeg. Proberen te negeren, en als dat niet lukt gewoon eens een keer goed zeggen wat je er van vindt. Wat ze er mee doen moeten ze zelf weten maar dan ben jij het iig kwijt.

    Tot morgen
     
  19. Jeluna

    Jeluna Bekend lid

    Aug 27, 2008
    571
    0
    0
    MamaChantal, Ik ben ook niet de actiefste hier dus vind ik niet erg hoor!

    Dus buddy's zijn?
     
  20. BB10

    BB10 Niet meer actief

    MNM ik denk dat ik voor lik op stuk beleid zou gaan. Gewoon flink tegengas geven dan zijn ze zo klaar met commentaar geven. Zeg maar dat je niet op hun ongevraagde commentaar zit te wachten en dat ze gewoon hun mond kunnen houden. Lets meet your hormones!

    Bedankt voor alle adviezen! Hier komt er nog steeds alleen maar water uit (sorry vies verhaal) Zelfs beschuiten. Ik probeer wel voldoende te drinken maar mijn maag en darmen krampen bij alles wat ik eet of drink. Zou het verstandig zijn om de ha morgen te bellen of is dat overdreven? Ik hoef gelukkig niet over te geven dus ik geloof wel dat er voldoende vocht binnen blijft al komt het er aan de andere kant met alle geweld weer uit.
     

Share This Page