automatisch schommelstoeltje baby

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Miffy77, 10 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Miffy77

    Miffy77 Fanatiek lid

    9 jan 2009
    2.725
    3
    38
    Maastricht
    Mijn man wil voor onze nieuwe baby heel graag zo'n automatische schommel, ik hoop dat jullie weten wat ik bedoel. Zo'n ding wat vanzelf op en neer gaat.

    Hij wil dat graag omdat onze dochter heel graag in dat ding zat op het kdv, en er ook goed in in slaap kon vallen (het was een slecht slapertje), ze werd er heel rustig van.

    Ik heb mijn twijfels om zo'n ding te kopen. Vind ze best duur voor de tijd dat je ze gebruikt, dat is niet lang toch?

    Wat zijn jullie ervaringen met deze schommeltjes? En welke hebben jullie?
     
  2. Fiene

    Fiene Fanatiek lid

    27 jun 2008
    2.432
    0
    0
    Ik heb er eentje van Fisherprice, de aquarium variant (wel de uitgebreide) in Duitsland gekocht voor 100 euro, en met mijn refluxkind was het de beste 100 euro die ik ooit heb uitgegeven. Alleen die schommel kreeg hem rustig.
     
  3. tamaartj

    tamaartj Actief lid

    2 feb 2010
    139
    0
    0
    NULL
    NULL
    hoi hoi
    wij hebben ook zo'n schommel van fisher price en hebben hem gewoon via marktplaats gekocht en alles goed gewassen :)
    Ik had namelijk van een vriendin van mij gehoord dat die kleine van haar er zo makkelijk in slaapt dus dacht laat ik het ook eens proberen :) Ik heb er nog geen ervaring mee verder want ik moet nog 9 weken ;)
     
  4. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    het beste geld ooit uitgegeven zeker bij een huilbaby, of een kindje wat snel verveeld is echt een uitkomt!!

    Wij hebben er eentje gehad van Graco ze vonden het hier allebei te gek zou hem zo overnieuw kopen alleen dan niet zo zuunig zijn (ik was ook bang dat het een miskoop zou zijn haha)

    Onze zoon zat de eerste paar maanden (1e jaar zeg maar) veel op kantoor (de box stond er ook en deze ook) wel gaan sommige maar tot 10 kilo ofzo dus even kijken welke het meeste kilo's aan kan dan scheelt dat in slijtage (eentje van 11 kilo kan natuurlijk meer aan als eentje van 8 kilo ofzo)
     
  5. Yotsuba

    Yotsuba Fanatiek lid

    22 jul 2009
    1.980
    0
    0
    Dispuutbehandelaar
    Omgeving Utrecht
    Mijn nicht had ook zon ding (van fisherprice de junglevariant dacht ik)
    En zij was er lyrisch over :)
    Haar dochter sliep er in, at er in en idd geen slapeloze nachten meer :)
    Ze sliep zo in, en daarna konden ze haar in haar ledikantje tillen en sliep ze rustig verder!

    Ik wil ook zeker zon ding, al hoef ik niet een heel dure.. ik heb ze van een ander merk voor rond de 50 gezien :) bij bart smit of intertoys geloof ik hebben ze die zoiezo ook..
     
  6. marijntje28

    marijntje28 Fanatiek lid

    8 sep 2008
    1.138
    0
    0
    Hahaha... ik vind ze echt afgrijselijk en heb wel eens hilarisch gelachen toen ik ze voor het eerst zag bij de baby-dump....:p.
    Maar kan me voorstellen dat het voor sommigen de beste baby-aankoop is die ze hebben gedaan ;).

    Lotte was ook meer een huiler en slechte slaper.
    Baby2 Daan is (gelukkig) heel anders, wat een gemak. Tenminste nu hoor. Eerste 2 maanden sliep hij 's-avonds wat moeilijker in. Maar nu; hij slaapt tussen alle voedingen en gaat slapen met nauwelijks huilen. Hooguit 2 of 3x even zijn speentje in geven en hij slaapt. En als hij moe is en dus wil gaan slapen is hij ook super duidelijk; ligt in box of zit in wipstoel (hij vind de box niet zo leuk).... hele tijd vrolijk en dan begint hij wat te mopperen = bedtijd!
    Heerlijk.... (sorry voor iedereen die dit met jaloezie leest)

    Lotte zat op het dagverblijf ook geregeld in zo'n automatische wipper. Ik vond het soms ook zielig om te zien. Zat ze daar in het hoekje in 'dat ding'. Dan draaide mijn hart om dat ze daar zat omdat wij gaan werken.
    Ik weet het, dat slaat echt nergens op. Maar zo voelde het op dat moment wel eens. Natuurlijk weet ik ook best dat ze het waarschijnlijk fijn vond om erin te zitten ;).

    ALS ik er eentje zou willen aanschaffen zou ik ook via MP kijken. Zo heb ik ook een babygym (zo eentje op kleed met bogen van tiny-love) aangeschaft voor bijna noppes; want ook dat ding vind ik verschrikkelijk lelijk. Maar kon er niet omheen; overal waar ik kwam en ze er eentje hadden, had Lotte de grootste lol... haha

    Succes ;)
     
  7. Miffy77

    Miffy77 Fanatiek lid

    9 jan 2009
    2.725
    3
    38
    Maastricht
    Nou ja... dat is dus ook de reden waarom ik nog niet zo enthousiast ben om er een aan te schaffen :). Ik vind ze niet zo interieur-verantwoord namelijk haha. Maarja, feit blijft dat Julie dat ding helemaal fantastisch vond. Misschien eerst maar eens afwachten wat voor 'n typetje onze nieuwe spruit zal zijn voordat we er een aanschaffen. Maar wil me vast wat orienteren :).
     
  8. marijntje28

    marijntje28 Fanatiek lid

    8 sep 2008
    1.138
    0
    0

    :p Was al mijn vermoeden.
    Maarja, belangrijkste is toch nog altijd wat je kindje fantastisch vind he!
    Dat is hier niet anders. Dus staat de lelijke baby-gym ook weer geregeld op voor Daan. En Lotte herontdekt hem weer en vind het ook weer gezellig als ik hem uit de zak haal ;)
     
  9. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
  10. Amfy

    Amfy Niet meer actief

    bij abydump heb je ook goedkopere van kees en die zijn ook goed.

    voor deze kleine word er 1 gekocht. bij fynn hadden we een schommel stoen maar die moesten we zelf schommelen man op een gegeven ogen blik ben je dat echt zat
     
  11. Zonnebeertje

    Zonnebeertje Fanatiek lid

    1 jul 2007
    4.257
    0
    0
    ik heb een take a long van fisher price, die kun je inklappen ;)
    dus neerzetten wanneer je he gebruikt, ander zette wij hem ingeklapt naast de bank.
    Het was hier ook inderdaad de beste koop, onze jongste huilde behoorlijk veel :(

    Nu heb ik ook een draagdoek, ben benieuwd hoe dat is.
     
  12. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant

    die kunnen wel maar tot minder kilo's geloof ik he die kleintjes, toch (of heb ik dat verkeerd?)
     
  13. Zonnebeertje

    Zonnebeertje Fanatiek lid

    1 jul 2007
    4.257
    0
    0
    tot 9 kilo, dus best lang, mijn kids zijn niet zo zwaar ;) (jongste is nu 11/12 kilo)
     
  14. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant

    dat valt best mee idd!!

    Ja die van mij weegt nu dik 12 kilo (jongste) dus die kan er al een tijdje niet meer in wat dat betreft maar het moet nu ook harder dus is voor babies :D
     
  15. emje

    emje Niet meer actief

  16. honeyy

    honeyy VIP lid

    5 nov 2008
    7.635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak
    ik heb een knalroze, weet niet van welk merk,maar hij kwam van de intertoys dacht ik? Gekregen van mn zusje, vond het eerst onzin, maar Esmée heeft een verborgen reflux en vond het heerlijk omdaarin slaap te vallen :D
     
  17. Zonnebeertje

    Zonnebeertje Fanatiek lid

    1 jul 2007
    4.257
    0
    0
    ik heb hem denk ik tot een maand of 6/7 gebruikt
     
  18. skatjuh87

    skatjuh87 Niet meer actief

    deze hebben wij ook, hij vind het heerlijk. We maken er niet heel vaak gebruik van maar als het nodig is natuurlijk wel. Ook de muziek die erop zit vind hij erg interessant.

    Liefs
     
  19. Duchess

    Duchess VIP lid

    26 jan 2006
    11.503
    3
    38
    Eindhoven
    Ik heb de Graco Sweetpeace. Ook een stuk beter passend in ons interieur. :p (hij is bruin-beige kleurig)
    Toen ze klein was en veel huilde werd ze er meteen rustig in, en nu vindt ze het ook nog leuk. Ze zit er bijna dagelijsk wel eventjes in.
    Dit is wel een luxere (en ook duurder daardoor) met o.a. baarmoedergeluiden, regenwoudgeluiden, slaapliedjes en speel-liedjes, ook zit er een aansluiting op voor de mp3 speler.
    Wij wilde hem gaan verkopen, maar hebben toch beslotne hem te houden voor een eventuele 2e. Het is echt een topding!
     
  20. Hester

    Hester Niet meer actief

    Oh wat zijn die dingen vreselijk lelijk :)

    Ik heb er nog nooit eentje gezien, wist niet eens dat ze bestonden, maar het klinkt wel geweldig voor het kindje! ;)
     

Deel Deze Pagina