Meid wat knap van je, ik had allang dr kleren uit het raam geflikkerd! Fijn dat ze nu toch weg gaat en jij en je zoon weer tijd voor elkaar hebben. JOU HUIS!!!!!!!
Over 24 uur zijn we aan het verhuizen Ik kan niet wachten!!!! Zal R vandaag haar spullen laten klaarzetten, mag ze lekker zelf doen. Ik ben alleen een beetje bang dat die meneer misschien toch gaat zeggen dat hij het niet wil, alhoewel ik de kans klein acht. Ach het is niet zo gek dat ik een beetje bang ben, ik wil het zooooooooo graag!!! Weg met dat mens!!!!
Tjonge jonge, nog effe de laatste dag irritant doen. Ik had tegen haar gezegt dat als mijn zoon wakker zou worden dat ze dan moest beginnen met spullen van zolder halen. Is goed maar eerst ging ze nog wandelen. Nu is mijn zoon al ruim een uur wakker en is zij nog steeds weg. Heb haar net boos gebelt dat ze nu terug moet komen om die spullen te gaan doen. En owee als ze zo gaat zeggen dat ze zo moe is van het wandelen, dan krijgt ze echt ruzie met me. Ik heb het tegen haar gezegt, had ze maar niet 2,5 uur moeten gaan lopen. Die spullen moeten nu want ik heb geen zin om dat vanavond of morgenochtend te gaan doen. En dit keer gaan we doen wat IK wil.
ik denk dat je het heel goed aanpakt nu. vrees namelijk dat als je dat niet doet ze morgen zielig gaat lopen wezen dat ze niet bij die man in t appartement wil wonen etc etc. gewoon spullen meenemen afdroppen sleutel terug vragen en sloten vervangen!!!! hopelijk ben je morgen er vanaf!
Pff, frustrerend dit zeg! Ik hoop dat dr spullen klaar staan, en anders gaat ze maar zonder spullen, en dan mag ze het helemaal zelf uitzoeken, zelfs die nieuwe woning, HUPPA dr uit dr mee!
Ja ze is echt vervelend. Ook een paar keer met de was. Dan vroeg ik of ze wilde wassen en dan zei ze nee volgende week. Dan vroeg ik het een week later, nee volgende week en dan twee dagen later moest er opeens dringend gewassen worden want ze had zoveel. Dat vind ik dus irritant, dan wil ik er rekening mee houden dat mijn was niet aan de rekjes hangt zodat zij ze kan gebruiken en dan hoeft het niet en dan als mijn was hangt te drogen moet er opeens gewassen worden. Vanmorgen vroeg ik nog of ze nog wat moest wassen dan kan ze het morgen zo schoon meenemen. Nee zei ze. Nu net zegt ze "Oh ik moet morgen bij nieuwe woning wassen, ik heb veel was." Dus ik zeg "tja...." Heb ook niet gezegd dat ze er nu nog wat in kon doen. Weet alleen niet of ze morgen kan wassen, die meneer zei namelijk dat de wasmachine nog aangesloten moest worden. Geen idee of dat morgen al gebeurt is, maar ik weet van niks, geen zin om dat aan haar uit te leggen.
Meid je doet het echt goed hoor! Ze moet dr spullen pakken, je dropt dr af en neemt je sleutel terug. Laat je sloten vervagen. En ik zou zeggen alles wat ze morgen niet ingepakt heeft en dus niet meeneemt.Gewoon op straat zetten of het nou regent of niet...je hebt dr gewaarschuwd toch. Dan zorgt ze zelf maar dat ze dr spulletjes ophaalt voordat iemand anders het doet Vind het echt knap van je dat je het zo lang met dr uit gehouden hebt, en ook dat je dr nu buiten de deur zet!
Net het oude topic even gelezen. Klein beetje. Maar het was sowieso maar voor 2 maanden. En Waar ze hiervoor zat, bij een vriendin die familie uit Duitsland kreeg? Kan ze daar niet terug? Die heeft haar misschien ook al uitgekotst... Succes in ieder geval! Wasmachine aansluiten kan ik nog wel, dus dat zou geen reden zijn...
Nou mijn autootje is volgeladen met de eerste lading. Ze is nu verder bezig met inpakken. Mijn zoon ligt te slapen dus ze moet zachtjes doen. Daarna wil ik dat ze nog een heleboel beneden zet, dan kan dat morgen zo weer in de auto. Heb geen zin om morgen al het werk te doen. Wil ook dat ze morgenmiddag voorgoed weg is. En ze gaat echt wel weg. Als ze niet bij die meneer wil dan gaat ze maar op straat slapen, hier komt ze er niet meer in, na morgen. Ze zei nog "Ik morgen helpen met schoonmaken in kamertje" Ik "Nee dat hoeft niet" Ga weg met je schoonmaken, snap je dan niet dat ik je gewoon weg wil hebben!?! Sorry hoor, moet het even van me afschrijven allemaal.
Nog ff op je tanden bijten en dan is ze opgesode..... Heel veel plezier morgen als ze weg is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Inderdaad, nog even op mijn tanden bijten, het is bijna zover. Maar je weet wat ze zeggen he? De laatste loodjes wegen het zwaarst
Ben ook benieuwd of je heeeeeeeeeeeerlijk van je rust aan het genieten bent en hoe het is gegaan. En of je nog een kado hebt gehad, want ondanks alles was jij wel diegene die haar onderdak bood!
Ze is weg. Heb 5 keer heen en weer moeten rijden, maar ze is weg. Ze was nog wel heel zielig. Die meneer wilt 350 euro per maand en ze mag al elke week betalen omdat ze per week uitbetaald krijgt. Eerst was het al tegen mij toen we buiten stonden om de spullen te pakken "350? Ik dacht 300, jij niet gezegd." Ik zei "Nee ik heb je duidelijk gezegd dat het 350 is" Ik weet zeker dat ik dat gezegd hebt, maar zoals zo vaak heeft ze gewoon niet naar me geluisterd. Verder zou ze dan woensdag de eerste betaling doen. Zit ze in de auto, "Nee ik kan niet woensdag betalen, moet vrijdag" Ik zeg, "Je krijgt toch altijd op woensdag je geld, waarom moet je nou opeens weer op vrijdag betalen. Dat kan je niet maken hoor, je moet die man woensdag betalen." Maar nee dat kon niet want iets met sparen ofzo, weet ik het. Dus ik zeg "Je moet echt woensdag betalen hoor, dan moet je het maar van je grote vriend lenen." Nee dat kon ook niet. Dus ik werd kwaad. Ik zei "Waarom is alles moeilijk bij jou? Dit is moeilijk, dat kan niet. Ga dan eens nadenken hoe je je problemen op kan lossen." Ik zei "Als jij woensdag niet betalen kan, moet je zelf tegen die meneer zeggen dat je vrijdag kan betalen." Zegt ze opeens "Ok, ik woensdag betalen, ik niet boodschappen doen, ik naar *piep* fietsen, niet betalen kaartje bus." (*piep* ligt daar maar 5 kilometer verderop, maar goed) Dus ik zei dat ze niet zo zielig moest doen. Ik vroeg ook nog hoe ze een bank en tafel enzo moest kopen als ze straks een woning krijgt. Zegt ze dat ze daar een spaarrekening voor heeft. Dus ik zei "Dan haal je daar toch even het geld van de huur af, stort je dat vrijdag er weer op. tjonge moeilijk he?" Later zat ze te janken in de auto, dus ik vroeg waarom. Zegt ze omdat alles niet bekend is. Dus ik zeg en van Servie naar Nederland verhuizen was wel bekend?" Ze moet ballen laten groeien, pfffff. Later werd ze gebeld net op het moment dat we spullen uit de auto moesten halen. Gaat ze de hele tijd zitten piepen aan die telefoon, oh wat was ze zielig. Heb gezegd dat ze op moest hangen om die spullen te pakken. Nee ik heb geen cadeautje gekregen, maar dat hoeft ook niet, ze is weg en dat is het belangrijkste. Ik heb alleen het gevoel nog niet. Denk steeds dat ze zo 'thuis' kan komen. En dan denk ik "O nee, gelukkig" Nou meiden, bedankt voor jullie steun!!!! Toppie!!!