Kaatje wat fijn zeg dat je zoontje alles eruit heeft getrokken Werk naar China? Wat voor werk doe je als ik vragen mag? Bulldog hier alles goed en bij jou dan? Skatje ja gaat zeker snel. Ik zie me nog staan met de test in me handen
zo dames daar ben ik weer. woezl. welkom, en gefeliciteerd. frummel hoop dat de kleine snel weer beter in zijn vel komt. belliebel. fijn dat je nu 6 uurtjes mag gaan werken. en het lijkt mij ook niet echt gezond om zo tegen je werk op te zien. mamatien. leuk zeg je eigen wieg. Sorry de rest ben ik eigenlijk een beetje vergeten. Was ook zoveel. Zou het vanaf nu weer bijhouden. ega: ;hier een heerlijk weekendje gehad. Manlief heeft me echt verwend. leuk hotelletje en za lekker naar een wellnesscentrum geweest. Was voor ons de eerste keer, maar dat is zeker voor herhaling vatbaar. en zo lekker uitgeslapen. Heerlijk nog een lekker geurtje kado gekregen. tjonge bijna 10 jaar getrouwd en deze kant nog nooit van hem gezien haha. er is nog hoop! gister nog bij de vk geweest. en controle was weer hartstikke goed. Hebben gezocht naar het hartje. en ikmoet zeggen dat duurde erg lang, maar we hebben hem wel gevonden. Dus over 4 weekjes mag ik weer.
Goed zo jac!!! Studiedag viel wel mee gistere. Werden weer 2 zwangerschappen aangekondigd, waren er 3, nu nog 2 erbij, allebei eind juli... 5 vervangers zoeken, het zal niet meevallen
Goedemorgen Hier niet fijn wakker geworden. Twee keer overgeven, dat is nog niet zo raar maar blijf er ziek van. Ben aan de diaree en wordt de hele tijd duizelig. Hopelijk word ik niet ziek. Vandaag maar een rustig dagje op de planning. Vanmorgen weer mijn meiske weggebracht naar de psz (voor de 2e keer). Ze zag mama niet eens staan toen ze aan het spelen was, vind het zo knap van haar, had nooit verwacht dat het zo goed zou gaan.
Frummel, hopelijk is het bij declan dan een sprongetje. Inderdaad zielig voor hem dat hij zo weinig slaapt. Heeft hij er overdag dan ook geen last van? Knap en fijn dat jij zelf niet zoveel slaap nodig hebt. Ik heb echt minimaal 8 uur nodig hoor. Fijn dat je je niet meer zo ziek voelt. Ja Kiss was heel heftig, maar gelukkig heeft ze er daarna nooit meer last van gehad. Danitjuh, klinkt erg heftig het dialyseren, dan is je halve dag alweer om. Maarja je kunt niet anders. Hihi alsnog sate met brood. Poeh 5 uur vanmorgen was wel erg vroeg ja, hopelijk straks nog even lekker dutten. Mamatien, ah wat schattig dat jouw kleine straks in 'jouw' wiegje komt te liggen. Belliebel, toen jij schreef van die 6 uur, dacht ik al gelijk dat dat erg veel voor je was. Gooi het gewoon op de stress en de harde buiken dan raad je vk je echt wel aan om eerder minder te werken en te stoppen. En het is niet eens gelogen want je hebt er ook last van, maar dan ben je gelijk van die chef af. Dat had ik toen ook. En het leukste eraan is dat je toch nog lekker kunt shoppen en leuke dingen kunt doen als je eerder thuis komt te zitten want daar heb je geen stress van. Rono, jij ook al ziek, een flinke griep dus. Hopelijk knap je snel op. Kaatje, oooh leuk dat je al iets voelde. Ik voel ook af en toe een plopje. Ook al is het nog vroeg, gewoon van genieten joh. Oh oh Levi een klein draakje dus? Blijft hij niet in zijn bed als hij wakker is? Jeluna, je bent net naar de gyn geweest lees ik. was alles goed? Heerlijk om het hartje weer even te horen? Succes met je drukke dagje. Bulldog, goeiemorgen, met jou alles goed? Vindt je zoontje het ook zo leuk op de psz?
Ha, ja het gepruttel is inderdaad heerlijk. We gaan zo naar de vk, ben benieuwd hoe het hartje van ons soepblikje klinkt! Nog 1,5 dagje werken en dan lekker vliegen... mmmm.... Maar jij hebt ook geen alledaags verhaal zeg! Kan je wel dyaliseren in een hondenhok? Wel fijn dat je een potentiële donor hebt, nu hopen dat hij/zij ook bij jou aansluit. Ik weet niet hoe dat heet, maar dat jullie matchen, zeg maar... Mijn conditie is ook echt waardeloos. Heb sowieso weinig energie, maar als ik moet traplopen of moet fietsen, hang ik hijgend aan het eind over mijn stuur of reling... Woezl welkom! Ik ben eigenlijk ook geen juli mama meer, maar kom lekker meekletsen! Frummel, hoe is het nu? Heeft Declan een beetje geslapen? Bellie wat fijn! En wat heerlijk dat je ook steun van anderen krijgt over je bazin en dat je meer rust moet nemen. Lekker aan jezelf en je gezin denken hoor, dat is toch het belangrijkste! Jac, wat een heerlijk weekendje heb je gehad, wat een verwennerij! Bulldog Zit ook nooit in het weekend achter de pc, welkom terug Nou, ga mijn jas aantrekken, zo lekker naar de vk. Mijn lief komt me halen met de auto, word ik niet nat op de fiets... tot strakjes!
ooooh wat lekker zeg zo'n weekendje weg met z'n 2tjes? heerlijk opeens zo'n romanticus fijn dat je toch nog het hartje hebt gehoord.
Goodmorning ladies Hier komt straks de dame voor de intake van de kraamzorg langs.. Ik ben benieuwd. Vriendlief is thuis want die is nog steeds echt niet lekker en ook nog is jarig vandaag, alweer 30. Zoonlief is vannacht echt ziek geweest. Koorts ging tot 39,7. Hij heeft in zijn romper bij ons in bed geslapen. Hij ligt nu alweer sinds 9 uur plat. Het arme hummeltje.. Tijd vliegt zeg! Ik ben morgen alweer 15 weken.. Gisteravond een stress moment gehad omdat we nog niet zeker wisten hoe of wat met de babykamer.. Ik weet dat ik nog genoeg tijd heb maar met de ziekenhuis opnames bij Dex in mijn achterhoofd en de bedrust vond ik het toch een eng idee. We zijn er samen uitgekomen haha. Declan krijgt peutermeubels maar nog wel zijn eigen ledikant. Hij verhuist naar de andere kamer. De baby krijgt zijn kast en commode + een mooi ledikantje. Ik vind het gewoon echt zonde om nu WEER een hele nieuwe babykamer te kopen. Het kreng was ongelooflijk duur vorig jaar.. (eigen schuld, ik wilde zonodig soft close lades) Kaatje: is het geen optie om kinder beveiliging op Levi zijn kast te zetten?? Vriendin van mij heeft dit ook gedaan en sindsdien is de kamer van haar dochter 's morgens geen rotzooi meer. Kan me goed voorstellen dat je er niet vrolijk van word.. Bellie: ik geef je groot gelijk meid.. Denk goed aan jezelf! Jac: oeee heerlijk!!! Ja, soms kunnen mannen hun momenten hebben he Danitjuh: Logisch dat je bang werd! Ik heb jaren in het ziekenhuiss gewerkt en toen ik ineens met spoed aan nierstenen geopereerd moest worden toen was ik ook als de dood hoor! Ik vergeet waarschijnlijk weer mensen maar ik moet me nu echt gaan aankleden haha.. Vanmorgen zo in de weer geweest met Dex dat we verder lekker rustig aan hebben gedaan..
Moguh! Hier vanmorgen de VK gebeld. Het spoednummer, anders had ik morgen pas kunnen bellen voor een afspraak! Heb ik korte lijnen mijn verhaal verteld, en het eerst wat ze zei: jij meld je morgen maar eens ziek. Breng je urine weg zodat we zeker weten dat het geen blaasontsteking is, en heb je morgen in rust nog last van harde buiken dan moet je terug bellen en gaan we kijken wat we voor je kunnen doen! Net al met 1 van de eerste medewerkster al een gesprekje gehad dat ik dit niet ga trekken. Met haar kan ik gelukkig goed over dit soort dingen praten. Ze raadde me ook aan om voor mezelf te kiezen, het werkt blijft toch wel liggen, of ik er nu ben of niet. Huilen staat me nader dan het lachen momenteel. Voel me gewoon zo rot onder de hele situatie! Maar wat jullie allemaal zeggen, wat de vk zegt en wat hier de eerste medewerkster zegt, jullie hebben groot gelijk en ik ga voor mezelf kiezen. Wil kunnen genieten van deze zwangerschap, en ook deze zwangerschap goed kunnen afronden zonder dat ik straks in me verlof in de stress schiet omdat ik al die tijd alles van mezefl gegeven heb. Thnx allemaal! Jullie woorden doen me goed!
Goeiemorgen @danitjuh, oeh 5.00 is wel heel vroeg @kaatje, ah leuk is dat, gelukkig blijft Celeno tot nu toe in zijn bed als hij wakker wordt. @bulldog, onze zoontjes zijn bijna precies even oud Celeno is van 15. @jac, heerlijk zo een weekendje!! Fijn he als je het hartje weer even kunt horen, bij mij was het een week geleden ook ff flink zoeken. @marloes, zo aardig wat zwangerschappen! @mnm, jeetje vervelend, beterschap! Wat goed van je dochter! @marlous, veel plezier bij de vk! @frummel, gefeliciteerd met je man! vervelend dat hij ziek is en je zoontje ook nog beterschap! Hier ook vannacht ineens een ziek jongetje met koorts, maar hij loopt nu vrolijk rond. @belliebel, heel goed meis, dat je voor jezelf kiest! Hier werd Celeno midden in de nacht huilend wakker met koorts, die heeft maar verder bij ons in bed geslapen. Gelukkig loopt hij nu weer vrolijk rond, ben benieuwd hoe dat verder gaat vandaag.
hahaha ja die kleine van ons heeft ook een peuterbed, maar ze luistert goed als we zeggen dat ze in bed moet blijven liggen totdat wij zeggen dat ze eruit mag
Frummeltje, gefeliciteerd met hubbie. Ahh Declan ziek Levi kennende heeft hij die beveiliging ook zo open. Hij doet het gelukkig niet dagelijks.En vind die beveiligingen voor mezelf ook niet zo handig ( zijn schuiflades, dus kan ze nu even makkelijk met 1 vinger open trekken en de was er in doen ) Belliebel.idd aan jezelf denken nu ! Als je straks bedrust moet houden heeft het werk helemaal niets aan je. En je moet niet vergeten dat je Dinand ook nog hebt voor wie je er moet zijn Patriesja, beterschap voor Celeno
gefeliciteerd met je mannetje. Gaan jullie het nog vieren? Sneu dat hij ziek is op zijn verjaardag. Dex dus toch nog ziek, och wat zielig he als die kleintjes zo ziek zijn. Hopelijk duurt het niet te lang. Ik heb net ook de kraamzorg gebeld, maar ze komen pas met de 8 maanden bij mij. Jij dus nog een intake gesprek? Fijn dat jullie een oplossing hebben gevonden wat betreft de kamertjes, dat brengt weer rust.