eten: voorlopig vind ik alles nog lekker werd gisteren alleen misselijk tijdens het aardappelen schillen bij de andere kids had ik eigenlijk ook geen speciale goestingskes
Zuurtje gefeliciteerd! Clautje wat leuk!! Gefeliciteerd! Rijkie wij laten geen nekplooimeting doen. We hebben geen verhoogd risico en mocht het zo zijn dan is het zo en is het kindje evenveel gewenst. Kristel ik wil orthopedagogiek gaan doen. Wat doe jij voor studie? Ik heb geen vaste dingen die ik wil eten. Ik wil alleen maar veel eten Behalve 's ochtends. Dan ben ik echt misselijk, bah.
@ Brinatjuh Ze zullen vast wel geïrriteerd zijn geweest, maar ja wat doe je er aan als je ziek bent toch gaan werken en die kleintjes aansteken? Hopelijk hebben ze er wel begrip voor dat je alweer zwanger bent. @ Clautje Hier zijn de klachten ook wel veranderd, maar ze zijn niet fijner voor mij geworden . Oh bah, dat is ook niks dat je dochter op de bank heeft geplast, die is er nog lang niet nee. @ Eef85 Balen, was je ook al ziek! Wat heerst het toch momenteel! Nog ff een dikke week volhouden @ Ka85 Ze raden idd multivitamines aan, maar persoonlijk vind ik het onzin om dat te nemen, aangezien ik aan andere vitamines genoeg heb. En ik zou 10 pilletjes moeten nemen van die tabletjes aangezien mijn aangepaste dosering 10x zo hoog is. Oh dat was ook eng, dat ze een groeiachterstand.. met hoeveel weken is ze gehaald? En merk je er nu nog iets van dat ze prematuur en dysmatuur was? @ Kristel Wat je zegt ja, ik voel me ook regelmatig niks, dan wil ik telkens slapen op de bank.. daarom vrees ik het ook een beetje. Maar denk wel dat de kleine genoeg foliumzuur krijgt, alleen ik niet.. (ik heb trouwens ook extra B12) @ Proudmum We hebben al 'n lijst op come2me hoor enne joepie een lichte streep dat ie maar steeds donkerder mag worden. @ Rijkie Wat een toeval dat jouw moeder steeds met dezelfde termijn beviel, ik hoop dat dat hier niet op gaat (41,3 wkn gehaald) @ Zuurtje 2,5 jaar over gedaan, waar lag dat aan als ik vragen mag? Eten zit er in, straks nog even strijken als ik me er toe kan zetten en dan op tijd naar bed.. #gaap#
tuurlijk mag je dat vragen ik heb een heel onregelmatige cyclus omdat mij eitjes niet goed vanzelf groeien ik heb nu clomid genomen mijn lf (aantal dagen na ei) was ook erg kort
Clautje, gefeliciteerd met je verloving. Gaaf zeg. Proudmum, alvast voorzichtig gefeliciteerd en tot snel.
@ Zuurtje Heb je PCOS dan? Gelukkig heeft de clomid geholpen. Oh ook een korte LF, heb je daar iets voor gekregen? (ik heb bij de eerste ook in de MMM gezeten deze x is het me bespaard gebleven)
Fijne avond nog allemaal, ik ga lekker heet douchen (ik heb het toch zo ontzettend koud) en dan lekker slapen.
@Clautje80: Super, van harte gefeliciteerd meid! @Zuurtje: Gefeliciteerd meid! Ook ik ben zwanger van de eerste. @Rijkie: Het is ons eerste kindje, wij willen wel een nekplooimeting laten doen. @Allemaal: Fijne avond nog!
@gezeur: ik was het en ik sta strak van de hormonen. Ik heb het maar 1 keer gezegd, hoor, en mijn bericht had niet eens een boze toon of zo. Ik dacht echt even dat ik expres van de lijst was gehaald en ik vond het zo onhartelijk. Bij het andere topic klets ik wat meer mee omdat het wat langzamer gaat zodat ik het bij kan houden - dat vind ik leuk. Dus, sorry als dat wat rot overkwam. Ik vind het fijn dat ik weer op de lijst gezet ben.
@all: bedankt voor de felicitaties. We hebben nog geen datum maar zal waarschijnlijk ergens april, mei of juni worden. En ik denk dat we het heel klein houden. Maar dat geeft niet, want ik ben happy. @Proudmum: ik hoop dat we je dan heeeel snel weer terugzien. @Kristel: ik heb nog geen rare fratsen met het avondeten. Eet eigenlijk alles nog wel . Ik ga ook afsluiten. Fijne avond nog allemaal en tot morgen waarschijnlijk. Groetjes Clautje