NOD 16-31 januari 2011!

Discussie in 'NOD forum' gestart door Zia86, 15 dec 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Antares

    Antares VIP lid

    17 nov 2008
    19.894
    3
    38
    yep...gelukkig is het voorbij! op naar een goed jaar.... (zei ik ook van 2009 en 2010....ach ja...
     
  2. apie3

    apie3 Fanatiek lid

    10 jan 2011
    1.815
    0
    0
    directeur aan huis
    Noord brabant
    Hoi meiden!
    Ik had eigenlijk 2 januari mijn nod, maar 10 dagen later (een fortuin aan testen) en een boel frustratie kwam het duiveltje dan eindelijk vandaag! Ben er eigenlijk wel blij mee (zeg ik anders nooit), want nu kunnen we iig weer aan het werk!!!

    Dus als het goed is wordt de volgende nod dag 28 februari... Ben ik dan nu wel bij het juiste topic?

    Succes allemaal!!

    Liefs apie3
     
  3. Floortje82

    27 dec 2010
    10
    0
    0
    Den Haag
    @apie Jemig zeg! Dat heeft lang geduurd bij jou! Nu weer op naar een nieuwe maand! Succes!

    Je zit op dit forum niet goed als je NOD op 28 feb is.
    Er is volgens mij nog geen NOD-onderwerp voor eind februari, maar wel eentje voor februari in het algemeen, dus daar zou je je wel kunnen aanmelden!!
     
  4. Johanna1

    Johanna1 Bekend lid

    15 feb 2008
    515
    0
    0
    Kampen
    @Djones: balen van je rijexamen!! Zo kl*te als ze je laten zakken op zulke onbenullige dingen. Slaat echt nergens op. Heb ook weleens gehoord dat ze op 1 dag maar een x aantal mensen laten slagen. Dus soms is het ook wel willekeur lijkt me dan.

    @Pindakoek: deze keer zag ik op je foto wel een 2e streep. Was het dezelfde foto of een nieuwe? Als het dezelfde was dan snap ik niet dat ik het niet direct zag.

    Hier nog steeds geen klachten dus ik denk dat het ook deze ronde niets wordt. Had bij de vorige zwangerschap al een paar dagen voor de NOD flinke zere b00bs. En nu doen ze me niet zeer... dus ga er maar vanuit dat ik volgende week ongesteld wordt.
     
  5. doradiego

    doradiego Bekend lid

    28 dec 2010
    684
    0
    0
    Ik was direct in de eerste ronde, maar dat werd een MK na 6 weken, vervolgens na de eerste "normale" menstruatie ook direct weer zwanger.

    Johanna, wie weet ben je wel zwanger en heb je andere/geen symptomen. Ik hoop het wel voor je!

    Ik ga zo naar de fysio en dan vanavond mannetje verleiden.
     
  6. apie3

    apie3 Fanatiek lid

    10 jan 2011
    1.815
    0
    0
    directeur aan huis
    Noord brabant
    #746 apie3, 12 jan 2011
    Laatst bewerkt: 12 jan 2011
    @ Floortje 82:
    Je hebt gelijk. Dacht ik al toen ik net het berichtje geplaatst had..;) Thanks!
    Succes!!!!
     
  7. Pindakoek

    Pindakoek Fanatiek lid

    11 feb 2010
    3.502
    0
    36
    Almere
    @Johanna: Nee is dezelfde foto hoor! Ik wacht tot het weekend weer met testen...hoop er wel op maar verwacht er niet teveel van.


    @All: Ben een beetje depri..iedereen die in januari 2010 gestopt was met de pil is al bijna zwanger en heb echt het gevoel dat het ons niet gegund is..vandaag weer iemand van het forum bevallen. Natuurlijk gun ik het hun..maar van binnen voel ik me zo vreselijk KUT en jaloers.
     
  8. girafje

    girafje Fanatiek lid

    27 aug 2008
    2.136
    0
    0
    leerkracht
    Noord Holland
    @Djones: Balen van je rijexamen! Ben zelf uiteindelijk geslaagd met een staatsexamen(last van zenuwen en eerst een rijschool die meer op het snel slagen was gericht ipv pas afrijden als je er aan toe bent)! De examinator die ik toen had was veel relaxer en gaf mij tenminste het gevoel dat ik kon rijden. Bij de andere examinatoren heb ik dat weinig gehad. Volgende x ga je het halen!!

    @pindakoek: zou me ook jaloers en kut voelen hoor! Ik weet nog dat ik jaloers was als ik andere meiden zag lopen met een kleintje en manlief nog niet wilde. Je bent al zo lang aan het wachten op een eigen wonder. Ik duim en hoop dat het voor jou heel snel raak zal zijn!

    Heb zelf nog geen idee of het deze maand al raak is. Bij mijn dochtertje wist ik het pas toen ik de test zag, daarvoor had ik nergens last van. Wacht nog rust af tot de 23e.
     
  9. harma00

    harma00 Lid

    12 dec 2010
    84
    0
    0
    He dames.. Ik heb al een paar dagen last van bruin slijm, wat kan dat zijn? Las dat het na de eisprong kan zijn? Klopt dat??
     
  10. Krengetje1986

    21 dec 2010
    26
    0
    0
    NULL
    NULL
    hoi hoi mag ik er ook bij in het lijstje?
    ben 24 heb al dochtertje van bijna 4 en we gaan voor ons 2de kindje
    de 27ste is mij nod.
    thnx alvast :D
     
  11. eikie79

    eikie79 Actief lid

    22 sep 2007
    454
    0
    0
    mmm... nog steeds de hele dag misselijk gevoel. Kan wel gewoon eten.. is ook met vlagen.. Zou wel erg snel zijn denk ik he?
    Net toch wezen hardlopen..had ik zo zin in ... (ja... in de regen notabene)
    Na het lopen was ik helemaal misselijk ... wat zou het zijn... griepje of toch? Ik kan niet wachten tot volgend weekend hoor..denk dat ik een test koop waarbij je al eerder kan testen. Welke raden jullie me aan?
     
  12. corrientjuh

    23 jun 2010
    93
    0
    0
    Justitie
    Zuid Holland- Westland

    Ik zou de k2v5 doen. Hele goede ervaring mee en eigenlijk niets negatiefs over gehoord.
     
  13. corrientjuh

    23 jun 2010
    93
    0
    0
    Justitie
    Zuid Holland- Westland
    Pfff... nog een paar dagen wachten totdat ik kan testen. Wat duurt het lang zeg... Maar mijn gevoel zegt dat het dit keer niet gelukt is, suf he?
    Voel ook helemaal niets :( en dat had ik eerder wel... Had wel een heel zwaar gevoel in mijn onderbuik en steken op vermoedelijke innestelingsdag...
     
  14. Drophy

    Drophy Actief lid

    23 feb 2009
    335
    0
    0
    Nederland!!
    Dag dames

    Ben ik weer. Even hier niet geweest. Het was ongi-tijd dus ik had ook niet heel veel te melden. Zojuist heerlijk krom gestaan van de "eisprongpijn" (iig geen ovutest meer nodig) er zit dus iets aan te komen. Dat is wel fijn. hoop dat de pijn minder word dan kunnen we aan de klus! Mijn nod is de 28e. Nog meer meiden met dan hun nod?
     
  15. Lynx

    Lynx VIP lid

    19 jul 2008
    8.702
    2.513
    113
    @Maayke: Mijn NOD ligt ergens tussen de 26 en 28e. Ik heb als het goed is een dezer dagen ook mijn eisprong. De vorige keer voelde ik hem wel, dus hopelijk deze keer ook. Dat maakt het allemaal iets makkelijker.
     
  16. Female

    Female Niet meer actief

    Hoi allemaal, ik ben even niet meer geweest dus moet even bijlezen...
    Hier beginnen de wacht-weekjes al bijna he :)
    Spannend, ik wens jullie allemaal heeel veel geluk! :)
     
  17. Nieuwe dames welkom meiden
     
  18. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    @djones balen van de rijexamen :( ik heb hem ook bij de auto de 3e keer gehaald. Eerste keer kreeg ik totaal onverwachts een leerling examinator en de examinator lette meer op hem en hun keken niet altijd mee met mij. Zo keek ik niet naar de fietsers, mijn leraar verbaasd want ik doe dit altijd! 2e keer had ik de examinator die achterin zat en moest op een kruispunt in de buurt inparkeren en ik had al 3x gekeken of er niks aankwam. Toen gedaan en kwam er een busje de hoek omgescheurd, zij ingrijpen en ik dus zakken :( 3e keer bloednerveus maar geslaagd! was zo blij dat ik niet naar huis mocht rijden haha

    @pindakoek spannend meid, ik duim!

    @doradiego ze zijn nog niet posi, die ovu's nog een paar dagen! hooguit 2 denk ik!

    @female zwaai zwaai!

    nieuwe dames welkom en heel veel succes!!
     
  19. aggie

    aggie Actief lid

    14 dec 2010
    119
    0
    0
    ass filiaalleider
    overijssel
    halloo

    zijn er meer meiden die ook enorm zere (.)(.) hebben??????
     
  20. miekemei

    miekemei Lid

    11 dec 2010
    71
    0
    0
    NULL
    NULL

    Ikke aggie.... Helaas bleek dat de vorige keer een voorbode te zijn voor een wel hele korte cyclus...
     

Deel Deze Pagina